Spijkernisse, Netherlands
Terug

Grote brand bij pand aan de Einsteinweg in Spijkenisse

71162af285d7c78ab569c78b43ffa94e
Marvin Don |  | Aangepast op
Spijkenisse - Er werd al snel opgeschaald naar zeer grote brand, doordat er dreiging was dat het vuur over zou slaan naar aangelegen panden.

Maandagavond werd rond 22:45 uur melding gemaakt van een grote brand bij het pand van Jump XL aan de Einsteinweg in Spijkenisse. De hulpdiensten kwamen na de melding massaal ter plaatse.

Bij het pand waren er vlammen rond het pand te zien en was er sprake van een flinke rookontwikkeling. Het vermoeden bestaat dat de brand buiten is begonnen en hierna naar binnen is getrokken.

Er werd al snel opgeschaald naar zeer grote brand, doordat er dreiging was dat het vuur over zou slaan naar aangelegen panden. Het is nog niet bekend hoe de brand is ontstaan.
61e29795262671ac044a3e00f7e86c99
Een woordvoerder van de brandweer meldt aan het AD dat er geen mensen in het pand aanwezig waren toen de brand buiten het pand uitbrak. Rond 23:15 uur was de brandweer nog steeds bezig met het blussen, maar zijn er geen vlammen meer te zien.

Het vuur zou nog in het dak zitten en daarom is de brandweer nog steeds aan het blussen. De Curieweg is afgesloten voor het verkeer om hulpdiensten de ruimte te geven.
d2576f49e4243d1533f10af0b0a4a548

Lees ook

N57

Drukte verwacht op de N57 vanwege Concert at Sea en verkeer richting het strand

Regio – Van donderdag 25 juni tot en met zaterdag 27 juni staat een nieuwe editie van het festival ‘Concert at Sea’ op het programma op de Brouwersdam. Vanwege dit evenement en het verkeer dat vanwege de zomerse temperaturen richting het strand trekt, wordt de komende dagen drukte verwacht op de N57.

Waterfestijn Hellevoetsluis 2

Brandweer Hellevoetsluis brengt verkoeling aan inwoners tijdens Waterfestijn op het Land van Paling

Hellevoetsluis – De Brandweer van Hellevoetsluis heeft woensdagavond 24 juni verkoeling gebracht aan inwoners van jong tot oud tijdens een speciaal georganiseerd Waterfestijn op het Land van Paling in Hellevoetsluis. Na een oproep op social media kwam een groot aantal mensen op het Waterfestijn af.

Kermis Hellevoetsluis 1

Nieuwe editie van de kermis aan het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Deze week staat de kermis weer op het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis met allerlei attracties voor jong en oud. De kermis met meer dan 25 attracties op het terrein is nog tot en met zondag 28 juni te bezoeken. Donderdag 25 juni wordt op de kermis een hitteplan ingesteld vanwege de verwachte hoge temperaturen en gaat de kermis pas om 18:00 uur open.

Erepenning 20260624

Uitreiking Erepenning van Nissewaard aan Jan Willem Mijnans

Spijkenisse - Op woensdag 24 juni heeft burgemeester Cor Lamers de Erepenning uitgereikt aan Jan Willem Mijnans. De uitreiking vond plaats tijdens de raadsvergadering waarin Jan Willem Mijnans afscheid nam als wethouder van Nissewaard.

Pb 34 nieuwe wethouders

Nieuw college Nissewaard officieel van start

Spijkenisse - De gemeenteraad van Nissewaard heeft op 24 juni kennis genomen van het coalitieakkoord ‘Van opgave naar oplossing’. Tijdens dezelfde vergadering zijn de wethouders benoemd, geïnstalleerd en beëdigd. Daarmee is het nieuwe college van burgemeester en wethouders officieel gevormd en kan het aan de slag met de uitvoering van de plannen voor de komende bestuursperiode.

Hamerslag_oefening

Wethouder trotseert hitte tijdens opening sportparcours

Zuidland – Wethouders Chris Hottentot en Martijn Hamerslag hebben woensdagmiddag het nieuwe trimparcours aan het Bospad in Zuidland officieel geopend.