Spijkernisse, Netherlands
Terug

Grote brand bij pand aan de Einsteinweg in Spijkenisse

71162af285d7c78ab569c78b43ffa94e.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Spijkenisse - Er werd al snel opgeschaald naar zeer grote brand, doordat er dreiging was dat het vuur over zou slaan naar aangelegen panden.

Maandagavond werd rond 22:45 uur melding gemaakt van een grote brand bij het pand van Jump XL aan de Einsteinweg in Spijkenisse. De hulpdiensten kwamen na de melding massaal ter plaatse.

Bij het pand waren er vlammen rond het pand te zien en was er sprake van een flinke rookontwikkeling. Het vermoeden bestaat dat de brand buiten is begonnen en hierna naar binnen is getrokken.

Er werd al snel opgeschaald naar zeer grote brand, doordat er dreiging was dat het vuur over zou slaan naar aangelegen panden. Het is nog niet bekend hoe de brand is ontstaan.
61e29795262671ac044a3e00f7e86c99.jpg
Een woordvoerder van de brandweer meldt aan het AD dat er geen mensen in het pand aanwezig waren toen de brand buiten het pand uitbrak. Rond 23:15 uur was de brandweer nog steeds bezig met het blussen, maar zijn er geen vlammen meer te zien.

Het vuur zou nog in het dak zitten en daarom is de brandweer nog steeds aan het blussen. De Curieweg is afgesloten voor het verkeer om hulpdiensten de ruimte te geven.
d2576f49e4243d1533f10af0b0a4a548.jpg

Lees ook

DJI_20000303144331_0468_D.00_05_37_11.Still001.jpg

Nationale Pannenkoekdag: 'Jong en oud verbinden'

Spijkenisse – In wijkcentrum Groenewoud zijn vanochtend basisschoolleerlingen van de Mgr. Beckersschool en CBS Marimba samengekomen voor het vieren van Nationale Pannenkoekdag.

WhatsApp Image 2026-03-19 at 10.40.47.jpeg

Open dagen geven kijkje achter de schermen bij Reddingsbrigade Rockanje

Voorne aan Zee - De Reddingsbrigade Rockanje organiseert op 28 maart en 4 april open dagen, waarbij bezoekers niet alleen uitleg krijgen, maar ook zelf het water op mogen. Tijdens het radioprogramma LINQ-Lunch vertelden vrijwilligers Pieter en Emma over het werk van de brigade en wat bezoekers kunnen verwachten van de open dagen.

_PloggingNu_Maasboulevard24_4.jpg

Schoonmaakactie PloggingNu langs de Maasboulevard

Spijkenisse – Aanstaande zondag 22 maart organiseert PloggingNu een nieuwe schoonmaakactie langs de Maasboulevard in Spijkenisse. Harold Joëls van PloggingNu vertelde hierover in een interview tijdens het radioprogramma LINQ-Lunch. Tijdens het gesprek vertelde hij niet alleen over de actie, maar ook over het ontstaan van het initiatief.

Postma-ONS.jpg

Richard Sitton en Gert Jan ’t Hart aangesteld als informateurs

Nissewaard - Woensdag behaalde ONS-Nissewaard 10 zetels en nam de partij het initiatief om twee informateurs, Richard Sitton en Gert Jan ’t Hart, te verzoeken gesprekken te voeren met alle gekozen politieke partijen. Zij hebben positief gereageerd op dit verzoek.

Schermafbeelding 2026-03-17 161624.png

Brielse molen 't Vliegend Hert 40 jaar jong

Brielle - Molen ’t Vliegend Hert in Brielle jubileert. De molen is niet zo oud als je zou verwachten in een vestingstad vol historie. De molenaars vieren dit jaar de 40e verjaardag van de replica van de voormalige standerdmolen. Wel stonden er al eeuwenlang molens op dezelfde locatie.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 15.19.34.jpeg

Welzijnsorganisatie PUSH: ‘Het is belangrijk dat mensen ons blijven vinden’

Hellevoetsluis – Welzijnsorganisatie PUSH is in de loop der jaren uitgegroeid tot een bekend begrip in de regio. In een interview gaat Opbouwwerker Paul Deur dieper in op de welzijnsorganisatie.