Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hartelbrug vanaf maandag 12 augustus afgesloten

34f40745e3547d596e0f9b331f12c705
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Vanaf maandag 12 augustus 20:00 uur is de Hartelbrug volledig afgesloten voor het wegverkeer vanwege onderhoudswerkzaamheden.

Tot en met vrijdag 30 augustus 22:00 uur worden diverse werkzaamheden aan de brug uitgevoerd. Het gaat hierbij onder andere om het vernieuwen van de asfaltlaag, reparatie op de brugdekken, vervanging van de openbare verlichting en het plaatsen van nieuwe verkeerslichten bij het Hartelkruis en de Groene Kruisweg.

Vanwege de afsluiting van de brug worden diverse omleidingen ingesteld tijdens de werkzaamheden. Het verkeer kan omrijden via de Spijkenisserbrug en de Harmsenbrug bij de N57. De fietsbrug blijft wel gewoon open tijdens de werkzaamheden.

De verwachting is dat de werkzaamheden voor hinder en vertraging voor het wegverkeer zullen zorgen in de omgeving van de Hartelbrug. Rijkswaterstaat vraagt rekening te houden met extra vertraging wat met name in de spitsuren het geval zal zijn.

Om extra drukte in de spitsuren te voorkomen, wordt de Spijkenisserbrug minder vaak geheven. In de ochtendspits tussen 06:00 uur en 09:00 uur vindt er geen heffing plaats en in de avondspits wordt dit ook zo veel mogelijk beperkt om de doorstroming van het verkeer beter te laten verlopen.

De hulpdiensten kunnen tijdens de werkzaamheden wel gebruik maken van de Hartelbrug. Hier zijn onderlinge afspraken over gemaakt en extra maatregelen voor getroffen. De provincie en de gemeente Nissewaard raden reizigers aan om gebruik te maken van alternatief vervoer als het openbaar vervoer, spitsbussen, de fiets te pakken of zoveel mogelijk buiten de spits te reizen.

Meer informatie over de afsluiting van de Hartelbrug is te vinden op www.nissewaard.nl/werk-in-uitvoering/werk-in-uitvoering/onderhoud-hartelbrug

Lees ook

825e0a8e-7d84-4838-917c-52f1d920a796

Spijkenisser Mandy van Grondelle debuteert met persoonlijke roman: ‘Kies voor jezelf, dan komt het wel’

Spijkenisse - Wat begon als een persoonlijk schrijfproject om ervaringen een plek te geven, is uitgegroeid tot een officieel boek. De 27-jarige Mandy van Grondelle uit Spijkenisse ziet deze zomer een langgekoesterde droom uitkomen met de verschijning van haar debuutroman Finding Home - When the Anchor Learns to Fly.

unnamed

Kunst en cultuur op onverwachte plekken tijdens Brielle Achter De Voordeur

Brielle - De historische binnenstad van Brielle verandert zaterdag 15 augustus opnieuw in één groot cultureel podium tijdens Brielle Achter De Voordeur. Op 26 bijzondere locaties, waarvan sommige normaal niet toegankelijk zijn voor publiek, verzorgen beginnende en ervaren kunstenaars en artiesten korte optredens en exposities.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 22.00.31 (1)

Recordaantal bezoekers voor Rembrandt-tentoonstelling in Historisch Museum Den Briel

Brielle - Historisch Museum Den Briel heeft een nieuw bezoekersrecord gevestigd. In juli 2026 trok het museum meer dan 1.700 bezoekers. Niet eerder ontving het museum, dat dit jaar 114 jaar bestaat, zoveel bezoekers in één maand.

Preventief Fouilleren Spijkenisse

Preventief fouilleren op verschillende locaties in Spijkenisse verlengd tot en met 16 juli 2027

Spijkenisse – Een aantal jaar geleden is op verschillende locaties in Spijkenisse besloten om preventief fouilleren toe te staan. De politie mag in aangewezen veiligheidsrisicogebieden voorbijgangers fouilleren met als doel om wapens en gevaarlijke voorwerpen van straat te halen. Het preventief fouilleren is daarnaast ook bedoeld om verstoringen van de openbare orde te voorkomen en op die manier de veiligheid in de gemeente te verhogen.

huissleutel sleutel

Drie op de vier woningen in Nissewaard boven de vraagprijs verkocht

Nissewaard – Een huis kopen in Nissewaard blijft lastig. Bij bijna drie op de vier verkochte woningen betaalden kopers in de eerste helft van dit jaar meer dan de vraagprijs. Dat blijkt uit een analyse van woningplatform Huispedia.

Schermopname (4)

Fotowedstrijd brengt verhalen van mens en industrie in beeld: ‘De industrie is een belangrijke levensader van onze regio’

Nissewaard - Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert deze zomer een nieuwe fotowedstrijd met als thema ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het initiatief laten zien hoe sterk de ontwikkeling van de regio verbonden is met mensen die in en rond de industrie werken.