Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hartelbrug vanaf maandag 12 augustus afgesloten

34f40745e3547d596e0f9b331f12c705.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Vanaf maandag 12 augustus 20:00 uur is de Hartelbrug volledig afgesloten voor het wegverkeer vanwege onderhoudswerkzaamheden.

Tot en met vrijdag 30 augustus 22:00 uur worden diverse werkzaamheden aan de brug uitgevoerd. Het gaat hierbij onder andere om het vernieuwen van de asfaltlaag, reparatie op de brugdekken, vervanging van de openbare verlichting en het plaatsen van nieuwe verkeerslichten bij het Hartelkruis en de Groene Kruisweg.

Vanwege de afsluiting van de brug worden diverse omleidingen ingesteld tijdens de werkzaamheden. Het verkeer kan omrijden via de Spijkenisserbrug en de Harmsenbrug bij de N57. De fietsbrug blijft wel gewoon open tijdens de werkzaamheden.

De verwachting is dat de werkzaamheden voor hinder en vertraging voor het wegverkeer zullen zorgen in de omgeving van de Hartelbrug. Rijkswaterstaat vraagt rekening te houden met extra vertraging wat met name in de spitsuren het geval zal zijn.

Om extra drukte in de spitsuren te voorkomen, wordt de Spijkenisserbrug minder vaak geheven. In de ochtendspits tussen 06:00 uur en 09:00 uur vindt er geen heffing plaats en in de avondspits wordt dit ook zo veel mogelijk beperkt om de doorstroming van het verkeer beter te laten verlopen.

De hulpdiensten kunnen tijdens de werkzaamheden wel gebruik maken van de Hartelbrug. Hier zijn onderlinge afspraken over gemaakt en extra maatregelen voor getroffen. De provincie en de gemeente Nissewaard raden reizigers aan om gebruik te maken van alternatief vervoer als het openbaar vervoer, spitsbussen, de fiets te pakken of zoveel mogelijk buiten de spits te reizen.

Meer informatie over de afsluiting van de Hartelbrug is te vinden op www.nissewaard.nl/werk-in-uitvoering/werk-in-uitvoering/onderhoud-hartelbrug

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-26 at 20.49.30.jpeg

Brandweer zet drone in bij brand in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Dinsdagavond rond 20.00 uur is brand ontstaan in een berm aan de Schenkeldijk in Hellevoetsluis. De brandweer zette meerdere eenheden in om de brand te bestrijden.

Explosie_Snoekenveen_MediaTV.jpeg

Explosie bij woning aan Snoekenveen in Spijkenisse

Spijkenisse - Vannacht heeft er een explosie plaatsgevonden aan de Snoekenveen in Spijkenisse. Volgens de politie gebeurde dit op woensdag 27 mei tussen 04.35 en 04.50 uur.

Ongeval_Eikenlaan.jpg

Scooterrijder gewond bij aanrijding op rotonde Eikenlaan

Spijkenisse - Dinsdagavond rond kwart voor negen heeft er een aanrijding plaatsgevonden op de rotonde bij de Eikenlaan in Spijkenisse. Een auto en een scooter kwamen met elkaar in botsing.

Stock_Stadhuis_Spijkenisse_Nissewaard.JPG

Bijeenkomst in stadhuis van Nissewaard over ontwikkelingen in de haven

Nissewaard – In het stadhuis van Nissewaard aan de Raadhuislaan in Spijkenisse wordt op maandag 1 juni een bijeenkomst georganiseerd over de ontwikkelingen in de haven. Van 19:00 tot 21:00 worden bezoekers onder andere bijgepraat over de toekomst van de haven en wat dit voor inwoners betekent.

Zundapp meeting Vierpolders1

Honderden Zündapps bij meeting Vierpolders

Vierpolders - Het was zondag 24 mei druk tijdens de Zündapp- en oldtimermeeting in Vierpolders. Tientallen oldtimers en honderden Zündapps stonden in de zon te pronken voor het massaal toegestroomde publiek. Die konden genieten van de aanblik van rond de 50 oldtimer auto’s maar vooral van veel brommers en motoren, met een hoofdrol voor de Zündapps.

Rijkswaterstaat.jpg

Rijkswaterstaat stelt hitteprotocol in vanwege hoge temperaturen

Regio - Vanwege de warmte heeft Rijkswaterstaat het hitteprotocol ingesteld. Dat geldt, met uitzondering van Friesland, in alle provincies.