Spijkernisse, Netherlands
Terug

Help mee met het opknappen van het Vrijheidsbos in Brielle

68b9322b4e4bb21aaf6ae702ca5387af.jpg

Brielle - Aankomend weekend is het weer tijd voor een nieuwe editie van NLdoet. Op 14 en 15 maart worden door het hele land diverse initiatieven georganiseerd om de handen uit de mouwen te steken.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Zo ook in het Vrijheidsbos aan de Spanjaardweg 1 in Brielle, waar op zaterdag 15 maart onderhoud wordt gepleegd aan dit bijzondere herdenkingsbos. Van 09:00 uur tot 15:00 uur wordt een werkdag aan het bos georganiseerd en is Stichting Vrijheidsbos Brielle op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Tijdens NLdoet krijgt het Vrijheidsbos een opknapbeurt door onder andere onkruid wat verwijderd wordt, snoeiwerkzaamheden en het schoonmaken van bankjes. In een bericht op Facebook doet Stichting Vrijheidsbos Brielle een oproep aan geinteresseerden om te komen helpen om een steentje bij te dragen aan het onderhoud van het bos.

“Kom langs en maak het verschil! Uiteraard verzorgen we voor vrijwilligers een lunch en koffie of thee tijdens het handen uit de mouwen steken”, schrijft de Stichting in de oproep op de social media kanalen.

Aanmelden voor de werkdag tijdens NLdoet in het Vrijheidsbos in Brielle is mogelijk via financieel.vrijheidsbos@gmail.com of via 06-18651394.

Lees ook

DSC_1434.jpg

Succesvolle aftrap van Talkshow Spijkers in De Boekenberg

Spijkenisse - De eerste editie van talkshow Spijkers in de nok van bibliotheek De Boekenberg in Spijkenisse was donderdag volledig uitverkocht. Met deels nieuw publiek, maar ook bekenden die zelfs van buiten Nissewaard kwamen, bleek de belangstelling direct groot.

Wahaj_Ghani_1.png

Jong Nissewaard kiest ondanks voorkeurstemmen voor lijsttrekker in gemeenteraad

Nissewaard - Jong Nissewaard heeft besloten dat lijsttrekker Wahaj Ghani de zetel in de gemeenteraad zal innemen, ondanks dat andere kandidaten meer voorkeurstemmen behaalden. Dat besluit volgt op intern overleg binnen de partij na de recente verkiezingsuitslag.

screenshot TOSS.png

Twirlvereniging TOSS bestaat 40 jaar

Spijkenisse - Twirlvereniging TOSS in Spijkenisse bestaat 40 jaar. Dat werd zaterdag 21 maart gevierd tijdens een wedstrijd met meerdere verenigingen in de sporthal Maaswijk.

EBS

Lichte stijging waardering openbaar vervoer op Voorne-Putten & Rozenburg

Voorne-Putten - Reizigers in het vervoergebied Voorne-Putten & Rozenburg beoordelen het openbaar vervoer van EBS in 2025 iets positiever dan een jaar eerder. De waardering stijgt van een 7,8 naar een 7,9, blijkt uit de OV-Klantenbarometer van CROW-KpVV.

voorne aan zee.jpg

€49 miljoen voor leefomgeving rond Maasvlakte: regio investeert in natuur, mobiliteit en economie

Voorne-Putten - Voor de verdere ontwikkeling van de regio rond de Maasvlakte is €49 miljoen beschikbaar gesteld. Dat geld is bedoeld voor projecten die de leefomgeving verbeteren en de regio toekomstbestendig maken.

20260323-JVB_1485.jpeg

A15 voorlopig dicht, weg naar verwachting pas na 19.00 uur open

Maandagmiddag heeft er op de A15 ter hoogte van Spijkenisse, in de richting van Rotterdam, een ongeval plaatsgevonden waarbij een personenauto in brand is gegaan. De inzittende is nagekeken door de ambulancedienst en overgebracht naar het ziekenhuis.