Spijkernisse, Netherlands
Terug

Help mee met het opknappen van het Vrijheidsbos in Brielle

68b9322b4e4bb21aaf6ae702ca5387af.jpg

Brielle - Aankomend weekend is het weer tijd voor een nieuwe editie van NLdoet. Op 14 en 15 maart worden door het hele land diverse initiatieven georganiseerd om de handen uit de mouwen te steken.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Zo ook in het Vrijheidsbos aan de Spanjaardweg 1 in Brielle, waar op zaterdag 15 maart onderhoud wordt gepleegd aan dit bijzondere herdenkingsbos. Van 09:00 uur tot 15:00 uur wordt een werkdag aan het bos georganiseerd en is Stichting Vrijheidsbos Brielle op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Tijdens NLdoet krijgt het Vrijheidsbos een opknapbeurt door onder andere onkruid wat verwijderd wordt, snoeiwerkzaamheden en het schoonmaken van bankjes. In een bericht op Facebook doet Stichting Vrijheidsbos Brielle een oproep aan geinteresseerden om te komen helpen om een steentje bij te dragen aan het onderhoud van het bos.

“Kom langs en maak het verschil! Uiteraard verzorgen we voor vrijwilligers een lunch en koffie of thee tijdens het handen uit de mouwen steken”, schrijft de Stichting in de oproep op de social media kanalen.

Aanmelden voor de werkdag tijdens NLdoet in het Vrijheidsbos in Brielle is mogelijk via financieel.vrijheidsbos@gmail.com of via 06-18651394.

Lees ook

marloes.jpg

Verpleegkundige Marloes: 'Ik zou nooit meer iets anders willen doen'

Spijkenisse - Vandaag is het de Dag van het Werkplezier in de Zorg. Een dag die draait om waardering voor zorgmedewerkers, het plezier in het werk ondanks de uitdagingen én het stimuleren van een positieve werksfeer. LINQ Media sprak met verpleegkundige Marloes Breur (23) uit Spijkenisse.

Schermafbeelding 2026-01-26 143106.jpg

Postbode verrast met afscheidsfeestje voor pensioen

Oostvoorne - Een onverwacht afscheidsfeestje voor pensionerend postbode Ronald Schipper. Bij zijn laatste ronde in Oostvoorne werd hij vrijdag 26 januari opgewacht door een groep inwoners die hem wilde bedanken voor zijn werk. Bij het sieradenwinkeltje van zijn dochter, waar hij regelmatig pauzeert, werd hij nu toegezongen door zijn klanten, familie en vrienden.

flexpool.jpg

Flexpool Voorne aan Zee officieel van start

Voorne aan Zee – Afgelopen vrijdag is de Flexpool Voorne aan Zee officieel van start gegaan. Het initiatief van Stichting PUSH en fijnjetezien.nl moet inspelen op de groeiende behoefte aan flexibel vrijwilligerswerk, waarbij mensen zelf bepalen wanneer en hoe zij zich inzetten.

Geld_stockfoto.png

Aantal huishoudens met problematische schulden in Nissewaard op hoogste niveau in elf jaar

Nissewaard - Het aantal huishoudens in Nissewaard met problematische schulden is gestegen naar het hoogste niveau in elf jaar tijd. In totaal kampen 4.760 huishoudens met ernstige betalingsproblemen, zo blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Dat komt neer op ongeveer één op de acht huishoudens in de gemeente.

20260125_115122.jpg

Spannende strijd bij vierde editie Kraanvogelloop

Spijkenisse - Bij atletiekvereniging Spark is gisteren voor de vierde keer de Kraanvogelloop gehouden. Ruim 200 lopers verschenen aan de start van het hardloopevenement over tien Engelse mijl (16,1 kilometer). Ondanks de koude omstandigheden en enkele gladde stukken onderweg, kijken organisatie en deelnemers terug op een geslaagde editie.

Schermafbeelding 2026-01-22 164409.jpg

Caddy Granny’s genieten van rondje grofvuil halen

Spijkenisse - Inwoners van Waterland in Spijkenisse hoeven grofvuil niet zelf naar de stort te brengen of te betalen voor afhalen. De Caddy Granny’s van Stichting Waterland Spijkenisse halen het eens per maand gratis op met de Brengbak van Reinis.