Spijkernisse, Netherlands
Terug

Help mee met het opknappen van het Vrijheidsbos in Brielle

68b9322b4e4bb21aaf6ae702ca5387af.jpg

Brielle - Aankomend weekend is het weer tijd voor een nieuwe editie van NLdoet. Op 14 en 15 maart worden door het hele land diverse initiatieven georganiseerd om de handen uit de mouwen te steken.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Zo ook in het Vrijheidsbos aan de Spanjaardweg 1 in Brielle, waar op zaterdag 15 maart onderhoud wordt gepleegd aan dit bijzondere herdenkingsbos. Van 09:00 uur tot 15:00 uur wordt een werkdag aan het bos georganiseerd en is Stichting Vrijheidsbos Brielle op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Tijdens NLdoet krijgt het Vrijheidsbos een opknapbeurt door onder andere onkruid wat verwijderd wordt, snoeiwerkzaamheden en het schoonmaken van bankjes. In een bericht op Facebook doet Stichting Vrijheidsbos Brielle een oproep aan geinteresseerden om te komen helpen om een steentje bij te dragen aan het onderhoud van het bos.

“Kom langs en maak het verschil! Uiteraard verzorgen we voor vrijwilligers een lunch en koffie of thee tijdens het handen uit de mouwen steken”, schrijft de Stichting in de oproep op de social media kanalen.

Aanmelden voor de werkdag tijdens NLdoet in het Vrijheidsbos in Brielle is mogelijk via financieel.vrijheidsbos@gmail.com of via 06-18651394.

Lees ook

Bernissebad

100 x 100 meter zwemmen voor de Hersenstichting

HEENVLIET - Het Bernissebad in Heenvliet is zaterdag 20 juni het decor van een 100 x 100 zwemevent. De opbrengst van de zwemuitdaging gaat naar de Hersenstichting. Het evenement wordt georganiseerd samen met Willemijn Fortuin, die op 22 augustus het IJsselmeer over zwemt om geld op te halen voor het goede doel.

Wandelcoach Jeannet

Wandelend 'overbruggen' voor het goede doel

SPIJKENISSE - Van 1 tot en met 7 juni is het de Week van de Mentale Gezondheid. Het landelijke thema dit jaar is ‘Overbruggen’. Wandelcoach Jeanet Gerssen - ten Pierik organiseert daarom in wijk De Elementen in Spijkenisse speciale wandelingen langs de zes Eurobruggen in het park. De opbrengst is bestemd voor Villa Joep.

Ongeval---MediaTV.jpeg

Motorrijder zwaar gewond na ongeval Spijkenisse

Een motorrijder is zaterdagavond 16 mei zwaargewond geraakt bij een verkeersongeval op het kruispunt Annie Romein-Verschoorlaan en Maaswijkweg in Spijkenisse.

Vrouwenmars tegen azc's asielopvang protest

Vrouwenmars tegen asielopvang Voorne aan Zee

Ongeveer '100 mensen liepen zaterdagmiddag 16 mei mee in een protestdemonstratie tegen de komst van azc’s in Voorne aan Zee in de vesting van Hellevoetsluis. De deelnemers noemden het protest een vrouwenmars, met als motto: ‘Wij staan er als vrouwen, moeders, zussen, kinderen, kleinkinderen en oma’s.’

Eikenprocessierups

Gemeente Nissewaard vraagt inwoners eikenprocessierups te melden

De eikenprocessierups is weer actief. De gemeente Nissewaard vraagt inwoners om het te melden als zij de rupsen in een boom zien. De brandharen van de eikenprocessierups kunnen gezondheidsklachten veroorzaken.

Schade door brandbom Reede Brielle.jpg

Brandbom beschadigt toekomstige woning vluchtelingen

Brielle - Bij een woning aan de Reede in Brielle is vrijdagavond 15 mei een brandbom tegen het raam gegooid. Het gaat om een brandbom in een fles. Het raam is gebarsten en de vensterbank raakte beschadigd en zwartgeblakerd.