Spijkernisse, Netherlands
Terug

Help mee met het opknappen van het Vrijheidsbos in Brielle

68b9322b4e4bb21aaf6ae702ca5387af

Brielle - Aankomend weekend is het weer tijd voor een nieuwe editie van NLdoet. Op 14 en 15 maart worden door het hele land diverse initiatieven georganiseerd om de handen uit de mouwen te steken.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Zo ook in het Vrijheidsbos aan de Spanjaardweg 1 in Brielle, waar op zaterdag 15 maart onderhoud wordt gepleegd aan dit bijzondere herdenkingsbos. Van 09:00 uur tot 15:00 uur wordt een werkdag aan het bos georganiseerd en is Stichting Vrijheidsbos Brielle op zoek naar enthousiaste vrijwilligers.

Tijdens NLdoet krijgt het Vrijheidsbos een opknapbeurt door onder andere onkruid wat verwijderd wordt, snoeiwerkzaamheden en het schoonmaken van bankjes. In een bericht op Facebook doet Stichting Vrijheidsbos Brielle een oproep aan geinteresseerden om te komen helpen om een steentje bij te dragen aan het onderhoud van het bos.

“Kom langs en maak het verschil! Uiteraard verzorgen we voor vrijwilligers een lunch en koffie of thee tijdens het handen uit de mouwen steken”, schrijft de Stichting in de oproep op de social media kanalen.

Aanmelden voor de werkdag tijdens NLdoet in het Vrijheidsbos in Brielle is mogelijk via financieel.vrijheidsbos@gmail.com of via 06-18651394.

Lees ook

Stock_Brandweer

Uitslaande brand aan Oostdijk in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – In een leegstaand pand aan de Oostdijk in Hellevoetsluis is in de nacht van donderdag op vrijdag rond 04.30 uur brand uitgebroken. De brandweer schaalde ongeveer tien minuten na de eerste melding op naar middelbrand.

Ronard-Venekamp

OVV en SC Botlek klaar voor start in derde klasse

REGIO – Voor de twee derdeklassers van Voorne Putten start de competitie komende zaterdag. Oostvoorne is op het eigen complex actief tegen FC Charlois en SC Botlek moet afreizen naar Goeree Overflakkee voor het treffen met Den Bommel.

Tom den Boer

Tweedeklassers Brielle en Hellevoetsluis starten thuis, Zuidland naar Vlaardingen

REGIO – Voor de ploegen in de tweede klasse gaat het seizoen komend weekend echt van start. Ondanks een verdere doorvoering van het weekend voetbal spelen de teams van Voorne Putten dit weekend allemaal op zaterdag hun duel.

Julièn Gret

Zware klus voor Spijkenisse, Nieuwenhoorn start op zondag

REGIO – Dit weekend starten voor de clubs op Voorne Putten, na drie weken bekercompetitie, de uiteindelijke voetbaljaargangen. Uitzondering hierop volgt Spijkenisse, dat al aan ronde vier bezig gaat zijn. In de eerste klasse start Nieuwenhoorn pas een dag later dan de andere clubs de competitie.

kookpot2

Jeffrey, Wesley en Dominique al tien jaar aan het werk bij De Kookpot

Spijkenisse – Bij De Kookpot aan de Nieuwstraat 179/181 in Spijkenisse wordt dagbesteding aangeboden aan jongeren met een beperking. De Kookpot doet dit inmiddels tien jaar en dat betekent dat ook de eerste jubilarissen hun tienjarig jubileum vieren. Jeffrey, Wesley en Dominique zijn alle drie vanaf het begin betrokken.

Rivierabad Spijkenisse

Recreatiebad van het Rivièrabad tijdelijk gesloten vanwege technische problemen

Spijkenisse – In de periode van maandag 21 september tot en met vrijdag 2 oktober is het recreatiebad van het Rivièrabad in Spijkenisse gesloten. Technische problemen zorgen ervoor dat het recreatiebad van het zwembad in onze regio niet kan worden gebruikt.