Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hidde Douma nieuwe fractievoorzitter PvdA Nissewaard

e138263848dc89099b01b134f231b7fc
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Hidde Douma zal per 1 november 2024 de nieuwe fractievoorzitter van de PvdA Nissewaard worden. Hij volgt daarmee Geert de Vries op, die na een succesvolle periode van leiderschap het stokje overdraagt aan de jongere generatie binnen de partij.

De Vries benadrukt het belang van vernieuwing en ziet dit als het juiste moment voor de wisseling van de wacht. “De tijd is rijp voor een frisse impuls binnen de partij. Met veel vertrouwen draag ik het leiderschap over aan Hidde, die zich al langere tijd met hart en ziel inzet voor de inwoners van Nissewaard,” aldus De Vries.

Hidde Douma ziet zijn nieuwe rol als een kans om voort te bouwen op de fundamenten die zijn gelegd. Hij spreekt zijn dank uit aan Geert de Vries voor diens jarenlange inzet. “Geert heeft een enorme bijdrage geleverd aan zowel onze fractie als de gemeenschap. Zijn toewijding en ervaring zijn van onschatbare waarde. Ik ben blij dat we nog steeds op zijn kennis kunnen rekenen, aangezien hij als raadslid actief blijft. Daarnaast ben ik ook de fractie enorm dankbaar voor
hun vertrouwen in mij en kijk ernaar uit om samen met hen verder te bouwen aan een betere toekomst voor de inwoners van onze gemeente,” aldus Douma.

De PvdA blijft zich volop inzetten voor een gemeente waar iedereen meetelt. “We willen de leefbaarheid in Nissewaard verbeteren en ervoor zorgen dat iedereen gelijke kansen krijgt. Samen met de fractie gaan we verder op de ingeslagen weg, met oog voor de belangen van álle inwoners,” aldus Douma.



Lees ook

Stockfoto drone

Dronemetingen bij het Noordzeestrand en Quackstrand voor aanleg elektriciteitskabels

Regio – Drones voeren dit weekend metingen uit boven het Noordzeestrand, ten noorden van het Haringvliet en op de parkeerplaats van het Quackstrand. De metingen die door de drones worden gedaan, gaan op een later moment een beeld geven waar elektriciteitskabels in de toekomst het beste kunnen worden aangelegd.

Directeur Chantal Kradolfer De Stoep en NIS Foto Melissa Scharroo Capribee

Chantal Kradolfer start per 1 januari als nieuwe directeur van Theater de Stoep en NIS

Spijkenisse – Chantal Kradolfer start vanaf 1 januari 2027 als nieuwe directeur van Theater de Stoep en NIS, Plek voor Cultuur en Creatie in Spijkenisse. Op dit moment is Kradolfer actief als directeur-bestuurder van Theater Het Kruispunt in Barendrecht. De selectie- en adviescommissie die Kradolfer als nieuwe directeur voordroeg, roemt haar verbindende leiderschap, artistieke visie en cultureel ondernemerschap.

Daveyvanvelzen

Spijkenisse wacht lastige horde, Scheveningen komt op bezoek

Voor VV Spijkenisse staat komende zaterdag alweer de derde competitiewedstrijd op het programma. De startfase van de ploeg van Davey van Velzen is erg zwaar te noemen. In de eerste duels staan er duels op het programma tegen teams die het vorig seizoen prima deden en streden om een plek in de derde divisie.

dimitrigomesalmeida(PeterB)

Kansen voor regioploegen in hoogste bekergroep om door te gaan

Regio – In groep 1 van het bekertoernooi, waarin eerste- en tweedeklassers actief zijn hebben alle ploegen nog kans om door te gaan naar de volgende ronde. Voor de ene ploeg is dat makkelijker dan de ander. Daarnaast is er ook nog een derby, waarbij er een ploeg zal sneuvelen.

Kaartenactie Nissewaard voor Elkaar

Nissewaard voor Elkaar organiseert kaartenactie: ‘Een klein kaartje kan een groot verschil maken’

Nissewaard – Het team van Nissewaard voor Elkaar organiseert op zaterdag 26 september een kaartjesactie bij de ingang van Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse. Tussen 11:00 uur en 15:00 uur kun je langskomen om bijvoorbeeld een boodschap op een kaartje te schrijven voor iemand die wel wat troost, een lieve boodschap of gewoon een glimlach kan gebruiken. ‘Een klein kaartje kan een groot verschil maken’, luidt de oproep voor de kaartenactie.

WhatsApp Image 2026-09-11 at 09.43.14

Uitverkochte Talkshow Spijkers zet cultureel erfgoed én laaggeletterdheid in de schijnwerpers

Spijkenisse - Een volle zaal, lokale verhalen, cultuur en de nodige humor. De vierde editie van Talkshow Spijkers trok gisteravond een uitverkochte Bibliotheek de Boekenberg. Presentator Joop van der Hor praatte de avond aan elkaar, die vooral in het teken stond van Open Monumentendag en de Week van Lezen en Schrijven. De titel ‘praatjesmaker’ bleek hem daarbij op het lijf geschreven.