Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hidde Douma nieuwe fractievoorzitter PvdA Nissewaard

e138263848dc89099b01b134f231b7fc
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Hidde Douma zal per 1 november 2024 de nieuwe fractievoorzitter van de PvdA Nissewaard worden. Hij volgt daarmee Geert de Vries op, die na een succesvolle periode van leiderschap het stokje overdraagt aan de jongere generatie binnen de partij.

De Vries benadrukt het belang van vernieuwing en ziet dit als het juiste moment voor de wisseling van de wacht. “De tijd is rijp voor een frisse impuls binnen de partij. Met veel vertrouwen draag ik het leiderschap over aan Hidde, die zich al langere tijd met hart en ziel inzet voor de inwoners van Nissewaard,” aldus De Vries.

Hidde Douma ziet zijn nieuwe rol als een kans om voort te bouwen op de fundamenten die zijn gelegd. Hij spreekt zijn dank uit aan Geert de Vries voor diens jarenlange inzet. “Geert heeft een enorme bijdrage geleverd aan zowel onze fractie als de gemeenschap. Zijn toewijding en ervaring zijn van onschatbare waarde. Ik ben blij dat we nog steeds op zijn kennis kunnen rekenen, aangezien hij als raadslid actief blijft. Daarnaast ben ik ook de fractie enorm dankbaar voor
hun vertrouwen in mij en kijk ernaar uit om samen met hen verder te bouwen aan een betere toekomst voor de inwoners van onze gemeente,” aldus Douma.

De PvdA blijft zich volop inzetten voor een gemeente waar iedereen meetelt. “We willen de leefbaarheid in Nissewaard verbeteren en ervoor zorgen dat iedereen gelijke kansen krijgt. Samen met de fractie gaan we verder op de ingeslagen weg, met oog voor de belangen van álle inwoners,” aldus Douma.



Lees ook

Rosanne Boere

Golfster Rosanne Boere pakt de winst tijdens het Nederlands Kampioenschap

Brielle – Golfster Rosanne Boere uit Brielle heeft eind vorige maand de winst gepakt tijdens het Nederlands Kampioenschap voor golfers tot en met 21 jaar. Voorafgaand behoorde Boere tot één van de favorieten en die rol maakte de speelster, die haar carrière al op jonge leeftijd begon bij Golfclub Kleiburg, meer dan waar door er met de winst vandoor te gaan.

wc rol noodpakket VRR Rijnmondveilig

Veiligheidsregio: bereid je voor met het noodpakket

Regio - Wat doe je als plotseling de stroom uitvalt? Of als er een grote storing, cyberaanval of incident in de industrie plaatsvindt? De Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond roept inwoners op om voorbereid te zijn met een noodpakket. Zeker op Voorne-Putten, vlak bij de industrie van Botlek en Europoort, kan een goede voorbereiding het verschil maken.

Sport op Voorne-Putten

Zes voetbalploegen uit de regio strijden nog om promotie of lijfsbehoud

Voorne-Putten – De voetbalcompetitie zit er al even op, maar voor acht ploegen was er nog een toetje via de nacompetitie om te promoveren en in één geval om niet te degraderen. Vorige week haakte Hellevoetsluis in de eerste ronde af, na het verlies bij Zuidland, SC Botlek won wel bij BMT, maar tijdens de tweede ronde moest men dinsdagavond in de verlenging het onderspit delven bij EMM’21.

kazerne Hearlem

Nieuwe editie van militair historische rondleiding in de Vesting van Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Stichting Verdedigingswerken Hellevoetsluis organiseert op zondag 7 juni een nieuwe editie van de militair historische rondleiding onder de noemer ‘Sporen van de Tweede Wereldoorlog’. Tijdens de rondleiding willen de vrijwilligers van de stichting het rijke militaire erfgoed van Hellevoetsluis en de directe omgeving met bezoekers delen.

Kampioenschap VV Spijkenisse 1

Versterking voor de selectie van VV Spijkenisse: Mo el Yakoubi komt over van VV Capelle

Spijkenisse – De selectie van VV Spijkenisse is voor het komend seizoen versterkt met aanvaller Mo el Yakoubi. De linkerspits komt over van VV Capelle, waar hij dit seizoen in de Vierde Divisie speelde. El Yakoubi is geen onbekende in het regionale amateurvoetbal waar hij eerder al voor RVVH, TOGB en Spartaan 20 speelde.

kitesurfer---MediaTV

Traumahelikopter ingezet voor kitesurfer bij Tweede Slag

Rockanje - Bij de Tweede Slag in Rockanje is een kitesurfer om het leven gekomen. De kitesurfer raakte in de problemen en kwam in de duinen terecht. Hulpdiensten hebben het slachtoffer nog gereanimeerd.