Spijkernisse, Netherlands
Terug

Hidde Douma nieuwe fractievoorzitter PvdA Nissewaard

e138263848dc89099b01b134f231b7fc
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Hidde Douma zal per 1 november 2024 de nieuwe fractievoorzitter van de PvdA Nissewaard worden. Hij volgt daarmee Geert de Vries op, die na een succesvolle periode van leiderschap het stokje overdraagt aan de jongere generatie binnen de partij.

De Vries benadrukt het belang van vernieuwing en ziet dit als het juiste moment voor de wisseling van de wacht. “De tijd is rijp voor een frisse impuls binnen de partij. Met veel vertrouwen draag ik het leiderschap over aan Hidde, die zich al langere tijd met hart en ziel inzet voor de inwoners van Nissewaard,” aldus De Vries.

Hidde Douma ziet zijn nieuwe rol als een kans om voort te bouwen op de fundamenten die zijn gelegd. Hij spreekt zijn dank uit aan Geert de Vries voor diens jarenlange inzet. “Geert heeft een enorme bijdrage geleverd aan zowel onze fractie als de gemeenschap. Zijn toewijding en ervaring zijn van onschatbare waarde. Ik ben blij dat we nog steeds op zijn kennis kunnen rekenen, aangezien hij als raadslid actief blijft. Daarnaast ben ik ook de fractie enorm dankbaar voor
hun vertrouwen in mij en kijk ernaar uit om samen met hen verder te bouwen aan een betere toekomst voor de inwoners van onze gemeente,” aldus Douma.

De PvdA blijft zich volop inzetten voor een gemeente waar iedereen meetelt. “We willen de leefbaarheid in Nissewaard verbeteren en ervoor zorgen dat iedereen gelijke kansen krijgt. Samen met de fractie gaan we verder op de ingeslagen weg, met oog voor de belangen van álle inwoners,” aldus Douma.



Lees ook

Stockfoto voetbal

VV Brielle mag zich officieel partnervereniging van Sparta Rotterdam noemen

Brielle – Begin deze maand heeft VV Brielle een samenwerkingsovereenkomst getekend met Sparta Rotterdam en mag zich vanaf nu officieel partnervereniging noemen van de Eredivisieclub uit Rotterdam. ‘Met deze samenwerking zetten beide clubs een belangrijke stap in de verdere ontwikkeling van het jeugdvoetbal in de regio’, schrijft VV Brielle over de samenwerking met de club uit Rotterdam.

Stockfoto zonnebrandcreme

Zonnebrandcrème beschikbaar voor inwoners van Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De zon schijnt de afgelopen tijd volop in de regio, maar bij een hoge zonkracht kan dit ook schadelijk zijn en het risico op huidkanker vergroten. Daarom deelt de gemeente Voorne aan Zee gratis zonnebrandcrème uit bij diverse smeerpalen en overhandigde wethouder Els Priester tubes zonnebrandcrème aan de Voedselbank om uit te delen aan klanten.

WhatsApp Image 2026-07-16 at 13.07.06

Broeibrand in mestput aan de Konneweg in Tinte

Tinte - De brandweer van Brielle is donderdag uitgerukt voor een broeibrand in een mestput aan de Konneweg in Tinte. Het incident werd in eerste instantie opgeschaald, maar al snel bleek dat een grotere inzet niet noodzakelijk was.

Scanauto Nissewaard

Scanauto controleert sinds 1 juni gebieden betaald parkeren in Nissewaard

Nissewaard – De gemeente controleert sinds 1 juni in betaald parkeergebieden in Nissewaard met een scanauto. De scanauto rijdt door de gebieden waar betaald parkeren geldt en scant de kentekens van auto’s om te controleren of er is betaald voor het parkeren. Volgens de gemeente rijdt de scanauto langs alle plekken waar je moet betalen in Spijkenisse.

20241228_192351

Industrieel Belevingsmuseum zoekt mooiste foto van mens en industrie

Spijkenisse – Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert een fotowedstrijd. Het thema van de editie 2026 is ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het museum de aandacht vestigen op de mensen achter de industrie. Niet alleen de fabrieken, techniek en gebouwen staan centraal, maar juist de werknemers die dagelijks bijdragen aan innovatie en de toekomst van de regio.

Schaap-dieren-weide

Zorgen om dieren in de zon? Dit kun je doen

Regio – Met het zonnige en warme weer genieten veel mensen van de zomer. Niet iedereen kan echter goed tegen de hitte en zoekt verkoeling bij een airco of in de schaduw. Voor dieren is dat niet altijd mogelijk. Verschillende dierenorganisaties roepen daarom op extra alert te zijn op huisdieren en dieren in de wei.