Spijkernisse, Netherlands
Terug

Honderden leerlingen en medewerkers nemen tijdens reünie afscheid van oud schoolgebouw

Reunie Scala Rietvelden Blaise Pascal 2026

De reünie van de school in Spijkenisse werd druk bezocht

Foto's: Stefan van der Heijden

Spijkenisse – Tijdens een reünie namen honderden leerlingen en medewerkers afgelopen zaterdag afscheid van het oude schoolgebouw van Blaise Pascal/Scala Rietvelden aan de J.A. Heijwegenlaan in Spijkenisse. In de zomer wordt het oude schoolgebouw gesloopt en komen op deze locatie woningen te staan. Daarom kwamen veel betrokkenen van de school zaterdag nog één keer langs om een rondje te maken door het vertrouwde gebouw en verhalen op te halen met oud-klasgenoten en oud-leraren.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op

Tussen 12:00 en 17:00 kon alle geïnteresseerden langskomen voor de reünie en aan de oproep die vooraf werd gedaan rondom deze dag, werd ruim gehoor gegeven. Op het schoolplein waren allerlei foodtrucks te vinden waar de leerlingen en medewerkers terecht konden voor een hapje en drankje terwijl zij met elkaar herinneringen ophaalden. De muziek van DJ Jesse Landman zorgde voor een extra gezellige sfeer op het schoolplein tijdens de reünie van Blaise Pascal/Scala Rietvelden.

In het schoolgebouw konden bezoekers van de reünie terecht voor een fototentoonstelling waar foto’s over de school uit het jaar 1968 tot en met 2025 waren te zien. Dit zorgde voor veel enthousiaste reacties en herkenbare momenten bij alle aanwezigen die een rondje door de school maakten met oud-klasgenoten en/of oud-leraren. Vooraf kreeg de school uit Spijkenisse zoveel aanmeldingen dat zij zelfs de keuze moesten maken om een aantal belangstellenden af te bellen vanwege het maximale aantal bezoekers die binnen de vergunning aanwezig mochten zijn.

Een dag na de reünie blikt de school op hun social media kanalen terug op een geslaagde dag: ‘Wow! Wat een geweldig feest hebben jullie er van gemaakt! En wat leuk om jullie allemaal weer een keer te zien. Wij kijken terug op een reünie waar we nog heel lang van zullen nagenieten. Een waardig afscheid van ons geliefde gebouw.’

Lees ook

KO voor meneer van Heijst (4)

Koninklijke onderscheiding voor Peter van Heijst uit Brielle

Brielle – Peter A. van Heijst uit Brielle heeft maandag 6 juli een Koninklijke onderscheiding ontvangen. Burgemeester Arno Scheepers benoemde hem tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau vanwege zijn jarenlange, belangeloze inzet voor de samenleving.

Ongeval A15 07-07-2026

Ongeluk op de A15: vrachtwagen rijdt door onbekende oorzaak door vangrail heen

Regio – Dinsdagochtend heeft een ongeval plaatsgevonden op de A15 in de richting van Ridderkerk. Bij het ongeval zijn meerdere voertuigen betrokken geraakt, nadat een vrachtwagen door onbekende oorzaak door een vangrail heenreed en ook een personenauto hierbij betrokken raakte. Rijkswaterstaat meldt dat de parallelrijbaan in de richting van Ridderkerk naar verwachting tot 12:00 uur is afgesloten voor het verkeer.

Ongeval_Akkerdonk_Spijkenisse (2)

Fietser gewond na aanrijding op Akkerdonk

Spijkenisse – Dinsdagochtend rond 08.30 uur heeft op de Akkerdonk in Spijkenisse een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een personenauto en een fietser.

Sven Mijnans

Voetballer Sven Mijnans uit Spijkenisse maakt transfer naar PSV: ‘Een perfecte vervolgstap’

Spijkenisse - Voetballer Sven Mijnans, geboren in Spijkenisse, maakt een transfer van AZ Alkmaar naar landskampioen PSV. Tijdens de presentatie bij zijn nieuwe club werd bekend dat Mijnans een contract voor 5 jaar tekent bij de club uit Eindhoven.

Stock_Politie_Handboeien

Verdachte zedenincidenten blijft vastzitten en wordt dinsdag voorgeleid

Spijkenisse - De verdachte die is aangehouden voor de zedenmisdrijven in Spijkenisse afgelopen 3 juli, is een 35-jarige man uit Spijkenisse. Hij wordt verdacht van verkrachting, aanranding en aanstootgevend gedrag. De verdachte zit nog vast en wordt dinsdag 7 juli voorgeleid aan de rechter-commissaris.

triathlon

Vijfde Hellevoet Heroes Triathlon brengt honderden sporters naar Vesting Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Op zaterdag 11 juli vindt de vijfde editie van de Hellevoet Heroes Triathlon plaats. Wat begon als een lokaal initiatief is in vijf jaar tijd uitgegroeid tot een vaste waarde op de sportkalender van Hellevoetsluis. Ook organisator De Club van Buiten heeft zich in die periode ontwikkeld tot organisator van meerdere buitensportevenementen in de regio.