Spijkernisse, Netherlands
Terug

Invalidenlift voor Brandweermuseum Hellevoetsluis

9952113d44aa3726a9acd0a57e62468c.jpg

Hellevoetsluis - Met zwaailicht en sirene spoedde Botlek TV zich onlangs naar het Brandweermuseum in Hellevoetsluis. Niet om een binnenbrandje te filmen maar de ingebruikneming van de nieuwe invalidenlift in woord en beeld te verslaan waardoor nu alle etages toegankelijk zijn geworden voor mensen in rolstoel en met rollator.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Door de vele vrijwilligers was alles in gereedheid gebracht om alle belangstellenden te ontvangen en in de watten te leggen. Na introductie en welkom door museumdirecteur Ben Janssen spraken achtereenvolgens wethouder Els Priester, en voorzitter Janhein van den Einden van het DeltaPortDonatieFonds warme woorden. 

Gemeente, Invalidenlift voor Brandweermuseum Hellevoetsluis, DPDFonds, Kiwani's en tal van particulieren hebben bijgedragen aan de totstandkoming van de invalidenlift die officieel in gebruik werd genomen door directeur Janssen en de wethouders Priester en Bal van de gemeente Voorne aan Zee. Maar waren zij echt de eersten? Het geheim wordt ontrafeld in deze film van oud-brandmeester Roel van Deursen en oud inspecteur van politie Joop van der Hor.


Lees ook

Stock_Stadhuis_Spijkenisse_Nissewaard.JPG

Bijeenkomst in stadhuis van Nissewaard over ontwikkelingen in de haven

Nissewaard – In het stadhuis van Nissewaard aan de Raadhuislaan in Spijkenisse wordt op maandag 1 juni een bijeenkomst georganiseerd over de ontwikkelingen in de haven. Van 19:00 tot 21:00 worden bezoekers onder andere bijgepraat over de toekomst van de haven en wat dit voor inwoners betekent.

Zundapp meeting Vierpolders1

Honderden Zündapps bij meeting Vierpolders

Vierpolders - Het was zondag 24 mei druk tijdens de Zündapp- en oldtimermeeting in Vierpolders. Tientallen oldtimers en honderden Zündapps stonden in de zon te pronken voor het massaal toegestroomde publiek. Die konden genieten van de aanblik van rond de 50 oldtimer auto’s maar vooral van veel brommers en motoren, met een hoofdrol voor de Zündapps.

Rijkswaterstaat.jpg

Rijkswaterstaat stelt hitteprotocol in vanwege hoge temperaturen

Regio - Vanwege de warmte heeft Rijkswaterstaat het hitteprotocol ingesteld. Dat geldt, met uitzondering van Friesland, in alle provincies.

Grasaar.jpg

Zo help je dieren veilig door warme dagen heen

Regio - We hebben er even op moeten wachten, maar de temperaturen zijn eindelijk gestegen. De een is er blij mee, de ander weet niet waar hij of zij het zoeken moet. Ook dieren kunnen last hebben van de warmte.

Brand Wallen Hellevoetsluis.jpeg

Brandweer blust meerdere kleine brandhaarden in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – De brandweer heeft maandagmiddag meerdere kleine brandhaarden geblust nadat een natuurbrand was uitgebroken bij de Wallen achter de Opzoomerlaan in Hellevoetsluis. Door de snelle inzet van de brandweer kon verspreiding van het vuur worden voorkomen.

R-Net busvervoer bus

Buslijnen 102 en 403 rijden omleidingsroute vanwege werkzaamheden

Rockanje/Oostvoorne – Buslijnen 102 en 403 rijden van donderdag 28 mei tot en met vrijdag 17 juli een omleidingsroute tussen Oostvoorne en Rockanje vanwege werkzaamheden. De wegen tussen Oostvoorne en Rockanje worden dit jaar van groot onderhoud voorzien om de verkeersveiligheid en bereikbaarheid op deze wegen voor de komende decennia te waarborgen.