Spijkernisse, Netherlands
Terug

Invalidenlift voor Brandweermuseum Hellevoetsluis

9952113d44aa3726a9acd0a57e62468c.jpg

Hellevoetsluis - Met zwaailicht en sirene spoedde Botlek TV zich onlangs naar het Brandweermuseum in Hellevoetsluis. Niet om een binnenbrandje te filmen maar de ingebruikneming van de nieuwe invalidenlift in woord en beeld te verslaan waardoor nu alle etages toegankelijk zijn geworden voor mensen in rolstoel en met rollator.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Door de vele vrijwilligers was alles in gereedheid gebracht om alle belangstellenden te ontvangen en in de watten te leggen. Na introductie en welkom door museumdirecteur Ben Janssen spraken achtereenvolgens wethouder Els Priester, en voorzitter Janhein van den Einden van het DeltaPortDonatieFonds warme woorden. 

Gemeente, Invalidenlift voor Brandweermuseum Hellevoetsluis, DPDFonds, Kiwani's en tal van particulieren hebben bijgedragen aan de totstandkoming van de invalidenlift die officieel in gebruik werd genomen door directeur Janssen en de wethouders Priester en Bal van de gemeente Voorne aan Zee. Maar waren zij echt de eersten? Het geheim wordt ontrafeld in deze film van oud-brandmeester Roel van Deursen en oud inspecteur van politie Joop van der Hor.


Lees ook

Stock_politie.jpg

Politie vindt drugs en houdt man en vrouw aan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Op dinsdag 2 juni 2026 zijn twee personen aangehouden op verdenking van bezit en handel in drugs. De politie kwam de drugs op het spoor in een lopend onderzoek.

Gianlucca Spataro.jpeg

Gianlucca Spataro maakt overstap naar SCO’63

Spijkenisse - De technische commissie van SCO’63 is opnieuw verheugd te melden dat ook Gianlucca Spataro vanaf komend seizoen te bewonderen is op Sportpark Oostbroek.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis.JPG

Statement burgemeester naar aanleiding incident winkel

Spijkenisse - Naar aanleiding van het incident in De Kopspijker heeft de burgemeester het volgende statement gegeven.

Arno Scheepers Voornes Opstapbus.jpg

Deelnemers en vrijwilligers laten burgemeester Scheepers de kracht van Voornes Opstapbus zelf ervaren

Voorne aan Zee – Onlangs heeft burgemeester Arno Scheepers van de gemeente Voorne aan Zee zelf de kracht van de Voornes Opstapbus kunnen ervaren. Stichting Voornes Opstapbus bestaat al bijna vijf jaar en heeft inmiddels ruim 800 uitjes georganiseerd om mensen gezamenlijk fijne momenten te laten beleven.

Stockfoto werkzaamheden.jpg

Werkzaamheden in wijk De Akkers in een nieuwe fase: oude keerlus van de bus wordt verwijderd

Spijkenisse – In de wijk De Akkers in Spijkenisse is gestart met een nieuwe fase van werkzaamheden waar onder andere nieuwe bomen worden geplaatst en de bestrating wordt vervangen. De oude keerlus van de bus wordt in de nieuwe fase verwijderd en na de werkzaamheden stopt de bus voortaan langs de Akkersweg. Vanwege deze werkzaamheden is de bushalte volgens de gemeente Nissewaard tijdelijk verplaatst naar de Vogelenzanglaan.

Brand Kopspijker Spijkenisse 1.jpeg

Explosie bij winkel aan de Noordkade in Spijkenisse

Spijkenisse – Woensdagochtend rond 08.30 uur werd een incident gemeld in winkelcentrum De Kopspijker in Spijkenisse. Een man die in de passage een kop koffie had besteld, vertelt een harde knal te hebben gehoord. Vervolgens zag hij een vuurbal, waarna de passage vol rook kwam te staan en de sprinklerinstallatie in werking trad.