Spijkernisse, Netherlands
Terug

Invalidenlift voor Brandweermuseum Hellevoetsluis

9952113d44aa3726a9acd0a57e62468c

Hellevoetsluis - Met zwaailicht en sirene spoedde Botlek TV zich onlangs naar het Brandweermuseum in Hellevoetsluis. Niet om een binnenbrandje te filmen maar de ingebruikneming van de nieuwe invalidenlift in woord en beeld te verslaan waardoor nu alle etages toegankelijk zijn geworden voor mensen in rolstoel en met rollator.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Door de vele vrijwilligers was alles in gereedheid gebracht om alle belangstellenden te ontvangen en in de watten te leggen. Na introductie en welkom door museumdirecteur Ben Janssen spraken achtereenvolgens wethouder Els Priester, en voorzitter Janhein van den Einden van het DeltaPortDonatieFonds warme woorden. 

Gemeente, Invalidenlift voor Brandweermuseum Hellevoetsluis, DPDFonds, Kiwani's en tal van particulieren hebben bijgedragen aan de totstandkoming van de invalidenlift die officieel in gebruik werd genomen door directeur Janssen en de wethouders Priester en Bal van de gemeente Voorne aan Zee. Maar waren zij echt de eersten? Het geheim wordt ontrafeld in deze film van oud-brandmeester Roel van Deursen en oud inspecteur van politie Joop van der Hor.


Lees ook

andrelinger(peter)

Derby voor Hekelingen en Simonshaven, SCO'63 hoopt op eerste zege

Regio – De zes ploegen die in de vijfde klasse spelen dit seizoen gaan zaterdag weer proberen om een zege te pakken Twee ploegen van het eiland spelen tegen elkaar, de rest speelt tegen ploegen van Goeree Overflakkee of de Hoeksche Waard.

WhatsApp Image 2026-10-29 at 19.15.23

Vermoeden van drugsproductie na vreemde lucht bij pand aan Marconiweg

HELLEVOETSLUIS - Een vreemde, zurige lucht bij een pand aan de Marconiweg heeft donderdagmiddag geleid tot een onderzoek door de politie. Ook Handhaving, milieudienst DCMR, de brandweer en de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) kwamen ter plaatse. Volgens de politie bestaat het vermoeden dat in het pand verdovende middelen zijn geproduceerd. Tijdens het onderzoek zijn echter geen verdovende middelen aangetroffen.

gebroedersbredius

Vierdeklassers proberen weg omhoog te vinden

Regio – In de vierde klasse gaan de ploegen de weg omhoog zien te vinden komend weekend. GHVV’13 staat op dit moment het hoogste op plek drie. In de middenmoot is Rozenburg met FC Vlotbrug te vinden. Iets verder omlaag Zwartewaal en OHVV sluit de lijst in de vierde klasse E.

Halloween Brielle - Foto Facebook Halloween in Brielle

Binnenstad van Brielle maakt zich klaar voor Halloweenoptocht

Brielle – Vrijdag 30 oktober staat de binnenstad van Brielle weer geheel in het teken van Halloween. Onder het thema ‘Brielle Bewitched’ komen deelnemers van deze griezelige optocht langs diverse straten die volledig zijn veranderd in Halloween-thema. We blikten met Kirsten Kok van de activiteitencommissie van de Brielse Belangenvereniging vooruit op de meest huiveringwekkend avond van het jaar in Brielle.

Ronard Venekamp (OVV)

Derdeklassers OVV en SC Botlek hopen op uitstekend vervolg

Regio – In de derde klasse doen de ploegen van Voorne Putten het tot op heden aardig. OVV is koploper samen met Stellendam, SC Botlek heeft twee punten minder en staat derde samen met Charlois, Overmaas en Oud-Beijerland.

Tom den Boer

Brielle pas laat in actie, Hellevoetsluis kan koploper worden, Zuidland zoekt eerherstel

Regio – De ploegen in de tweede klasse komen dit weekend voor hun zesde wedstrijd in actie. Zuidland moet weer gaan winnen om hogerop te komen, dat gebeurt tegen MVV’27. Hellevoetsluis kan bij winst een dag koploper zijn, omdat de huidige koploper Brielle dit weekend pas op zondag in actie komt.