Spijkernisse, Netherlands
Terug

Inwonersavond in het Droogdok Jan Blanken over warmteprogramma Voorne aan Zee

Gemeentehuis Voorne aan Zee

De inwonersavond wordt georganiseerd door de gemeente Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee organiseert op woensdag 8 juli tussen 19:00 en 21:00 een inwonersavond in het Droogdok Jan Blanken. Op deze avond worden de plannen voor een warmteprogramma in Voorne aan Zee toegelicht. Het warmteprogramma is een plan hoe woningen en gebouwen in de toekomst worden verwarmd. ‘Dit kan gevolgen hebben voor uw woning, uw buurt en uw portemonnee. Daarom horen we graag uw mening’, roept de gemeente Voorne aan Zee op.

Perry van Brandwijk |

De informatieavond gaat om 19:00 uur van start met een korte uitleg en hierna kunnen bezoekers rondlopen over een informatiemarkt. Hier krijg je informatie over welke mogelijkheden er zijn voor verschillende wijken, in gesprek gaan met medewerkers van de gemeente, meer te weten komen over investeringen en wat daarop van invloed is en reageren op voorbeelden en concrete doelen.

De gemeente zegt graag van inwoners te horen wat hen zorgen geeft, wat zij eerlijk vinden, wanneer investeringen acceptabel zijn en hoeveel keuzevrijheid inwoners belangrijk vinden. ‘Goed om te weten is dat er deze avond geen besluiten worden genomen rond het warmteprogramma in Voorne aan Zee. We zijn er vooral om te luisteren en informatie op te halen. De ideeën van inwoners van Voorne aan Zee worden volgens de gemeente ook daadwerkelijk meegenomen in het warmteprogramma.

Tijdens de bijeenkomst op woensdag 8 juli is iedereen van harte welkom om meer informatie te krijgen, de markt te bezoeken en ideeën te delen. Meer informatie over de bijeenkomst in het Droogdok in Hellevoetsluis is te vinden op de website van de gemeente Voorne aan Zee via www.voorneaanzee.nl/inwonersavond-denk-mee-over-verwarmen-in-voorne-aan-zee.

Lees ook

Spark-G-Team_Spijkenisse (2)

Zes keer goud voor SPARK tijdens Special Olympics

Spijkenisse – Het G-team van atletiekvereniging SPARK heeft met succes deelgenomen aan de Special Olympics in Haarlem. Tijdens dit grootste Nederlandse multisportevenement voor mensen met een verstandelijke beperking kwamen ruim 3.000 sporters in meer dan twintig verschillende sporten in actie.

20260617-JB1_1679

Trailer met container valt op auto bij ongeval N57

Brielle – Op de N57 ter hoogte van Brielle en de Europoort is vanmiddag een vrachtwagen met container gekanteld in een bocht.

peyesces-thermometer-693852

Nationaal Hitteplan vanaf donderdag in werking gesteld

Regio – Vanaf donderdag wordt in het hele land, met uitzondering van de Waddeneilanden, een Nationaal Hitteplan in werking gesteld vanwege het warme weer. Op het moment dat het KNMI vier dagen of meer temperaturen van 27 graden of meer verwacht, wordt het Nationaal Hitteplan ingezet. Tijdens een Nationaal Hitteplan worden ook maatregelen genomen vanuit de gemeenten in onze regio.

Ontmoetingsplek Oostvoorne

Nieuwe ontmoetingsplek voor jongeren in Oostvoorne wordt volgende week officieel geopend

Oostvoorne – Vorig jaar werd bekend dat het skatepark bij het Zwanenmeer is uitgekozen als nieuwe ‘chillplek’ voor jongeren in Oostvoorne. De afgelopen maanden zijn jongeren en buurtbewoners intensief betrokken geweest bij het participatietraject om volgens de gemeente te bouwen aan een veilige en levendige ontmoetingsplek voor jongeren in Oostvoorne met oog voor de buurt. Inmiddels zijn de werkzaamheden rond de nieuwe ontmoetingsplek in volle gang en staat de officiële opening op woensdag 24 juni op het programma.

Mobielecamera_Politie_Gemeente

Sluiting woning Crocusstraat beëindigd, camera’s blijven staan

Spijkenisse - Sinds dinsdagmiddag 12.00 uur mogen de bewoners van de eerder gesloten woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse weer terugkeren naar hun woning.

SWO

Nieuwe editie van het Alzheimer Café: ‘Trefpunt voor mensen met dementie’

Nissewaard – Iedere derde dinsdag van de maand vindt het Alzheimer Café plaats in Ontmoetingsruimte ‘Mei’ aan de Winston Churchillaan 31 in Spijkenisse. Het Alzheimer Café is het trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familieleden en vrienden. Tijdens de bijeenkomsten staat ontmoeting met andere mensen in dezelfde situatie centraal en gaat het iedere keer over een ander onderwerp.