Spijkernisse, Netherlands
Terug

Jaarlijkse lampionnenoptocht voor jong en oud in Hellevoetsluis

eb90450182fde6fcb062c3c895923ba1.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Zaterdag 14 september vindt vanaf 18:30 uur de jaarlijkse lampionnenoptocht plaats in Hellevoetsluis. De optocht is bedoeld voor jong en oud en je kunt hier gratis aan deelnemen.

De organisatie van de lampionnenoptocht doet ook dit jaar weer een oproep om je fiets, skelter of kar te versieren en je aan te sluiten bij de kleurrijke stoet. “Zorg ervoor dat je creatie versierd is met lampionnen, zodat we samen de straten van Hellevoetsluis kunnen verlichten”, vraagt de organisatie aan de deelnemers.

De optocht gaat op zaterdag 14 september om 18:30 uur van start vanaf de grote parkeerplaats aan de Fazantenlaan in Hellevoetsluis. Deelnemers kunnen zich aanmelden bij de inschrijfwagen en hier ontvangen zij hun deelnamenummer.

Deelnemers van de lampionnenoptocht kunnen dit jaar weer mooie prijzen winnen voor hun creaties. “Dus laat je creativiteit de vrije loop!”, schrijft de organisatie.

Dit soort evenementen kunnen volgens de organisatoren niet zonder vrijwilligers en daarom zoeken zij nog juryleden, verkeersregelaars en vrijwilligers die willen helpen bij het inschrijven aan de Fazantenlaan.

Wil je helpen als vrijwilliger bij lampionnenoptocht in Hellevoetsluis? Meld je dan aan via www.strr.nl. Hier is ook meer informatie te vinden over de optocht zelf. “We kijken ernaar uit om jullie allemaal te zien schitteren op 14 september”, sluiten de organisatoren van de optocht af.

Lees ook

Stock_politie.jpg

Politie vindt drugs en houdt man en vrouw aan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Op dinsdag 2 juni 2026 zijn twee personen aangehouden op verdenking van bezit en handel in drugs. De politie kwam de drugs op het spoor in een lopend onderzoek.

Gianlucca Spataro.jpeg

Gianlucca Spataro maakt overstap naar SCO’63

Spijkenisse - De technische commissie van SCO’63 is opnieuw verheugd te melden dat ook Gianlucca Spataro vanaf komend seizoen te bewonderen is op Sportpark Oostbroek.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis.JPG

Statement burgemeester naar aanleiding incident winkel

Spijkenisse - Naar aanleiding van het incident in De Kopspijker heeft de burgemeester het volgende statement gegeven.

Arno Scheepers Voornes Opstapbus.jpg

Deelnemers en vrijwilligers laten burgemeester Scheepers de kracht van Voornes Opstapbus zelf ervaren

Voorne aan Zee – Onlangs heeft burgemeester Arno Scheepers van de gemeente Voorne aan Zee zelf de kracht van de Voornes Opstapbus kunnen ervaren. Stichting Voornes Opstapbus bestaat al bijna vijf jaar en heeft inmiddels ruim 800 uitjes georganiseerd om mensen gezamenlijk fijne momenten te laten beleven.

Stockfoto werkzaamheden.jpg

Werkzaamheden in wijk De Akkers in een nieuwe fase: oude keerlus van de bus wordt verwijderd

Spijkenisse – In de wijk De Akkers in Spijkenisse is gestart met een nieuwe fase van werkzaamheden waar onder andere nieuwe bomen worden geplaatst en de bestrating wordt vervangen. De oude keerlus van de bus wordt in de nieuwe fase verwijderd en na de werkzaamheden stopt de bus voortaan langs de Akkersweg. Vanwege deze werkzaamheden is de bushalte volgens de gemeente Nissewaard tijdelijk verplaatst naar de Vogelenzanglaan.

Brand Kopspijker Spijkenisse 1.jpeg

Explosie bij winkel aan de Noordkade in Spijkenisse

Spijkenisse – Woensdagochtend rond 08.30 uur werd een incident gemeld in winkelcentrum De Kopspijker in Spijkenisse. Een man die in de passage een kop koffie had besteld, vertelt een harde knal te hebben gehoord. Vervolgens zag hij een vuurbal, waarna de passage vol rook kwam te staan en de sprinklerinstallatie in werking trad.