Spijkernisse, Netherlands
Terug

Jaarlijkse lampionnenoptocht voor jong en oud in Hellevoetsluis

eb90450182fde6fcb062c3c895923ba1
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Zaterdag 14 september vindt vanaf 18:30 uur de jaarlijkse lampionnenoptocht plaats in Hellevoetsluis. De optocht is bedoeld voor jong en oud en je kunt hier gratis aan deelnemen.

De organisatie van de lampionnenoptocht doet ook dit jaar weer een oproep om je fiets, skelter of kar te versieren en je aan te sluiten bij de kleurrijke stoet. “Zorg ervoor dat je creatie versierd is met lampionnen, zodat we samen de straten van Hellevoetsluis kunnen verlichten”, vraagt de organisatie aan de deelnemers.

De optocht gaat op zaterdag 14 september om 18:30 uur van start vanaf de grote parkeerplaats aan de Fazantenlaan in Hellevoetsluis. Deelnemers kunnen zich aanmelden bij de inschrijfwagen en hier ontvangen zij hun deelnamenummer.

Deelnemers van de lampionnenoptocht kunnen dit jaar weer mooie prijzen winnen voor hun creaties. “Dus laat je creativiteit de vrije loop!”, schrijft de organisatie.

Dit soort evenementen kunnen volgens de organisatoren niet zonder vrijwilligers en daarom zoeken zij nog juryleden, verkeersregelaars en vrijwilligers die willen helpen bij het inschrijven aan de Fazantenlaan.

Wil je helpen als vrijwilliger bij lampionnenoptocht in Hellevoetsluis? Meld je dan aan via www.strr.nl. Hier is ook meer informatie te vinden over de optocht zelf. “We kijken ernaar uit om jullie allemaal te zien schitteren op 14 september”, sluiten de organisatoren van de optocht af.

Lees ook

Knops_Zoektocht

25 jaar na verdwijning van Adri Knops blijft de vraag: wat is er gebeurd?

Spijkenisse - Het is 25 jaar geleden dat Adri Knops voor het laatst werd gezien op 2 juli 2001. Op die dag vertrok hij vanuit de Molenlaan voor een proefrit in een kleine witte auto. Volgens zijn familie zou het om een kort ritje gaan. Zijn vrouw wachtte thuis met het eten op hem, maar Adri keerde nooit meer terug.

Schermopname (2)

Zomerfeest Tinte begint vandaag: ‘Daar werken we maandenlang naartoe’

Tinte - Van vandaag tot en met zaterdag verandert Tinte opnieuw in een bruisend festivalterrein tijdens het jaarlijkse Zomerfeest. Stichting Tinte 400 heeft maandenlang toegewerkt naar deze 35ste editie. Voorzitter Kees Rehorst kijkt uit naar het moment waarop de eerste bezoekers het terrein op lopen. ‘We zijn al sinds vorige week bezig met het opbouwen. Als je dan straks ziet hoeveel plezier de mensen hebben, daar doen we het uiteindelijk allemaal voor.’

20260702_094157

Containerschip vaart tegen Spijkenisserbrug

Spijkenisse – Donderdagochtend is een containerschip tegen de Spijkenisserbrug gevaren. Door de aanvaring heeft de brug schade opgelopen.

Keti Koti OBS De Veenvlinder

OBS De Veenvlinder staat met leerlingen stil bij Keti Koti

Spijkenisse - OBS De Veenvlinder heeft dinsdag uitgebreid stilgestaan bij Keti Koti. Met muziek, dans en educatieve activiteiten stonden leerlingen, ouders en medewerkers stil bij de afschaffing van de slavernij en de betekenis van vrijheid.

Tatakai Cup 2026 Sporthal De Akkers Spijkenisse

Sporthal De Akkers volledig in het teken van de Tatakai Cup 2026: ‘Sportiviteit, ontwikkeling en uitzonderlijk hoog niveau’

Spijkenisse – Zondag 28 juni stond Sporthal De Akkers in Spijkenisse volledig in het teken van de Tatakai Cup 2026. Een toernooi dat volgens de organisatoren van Kyokushin Fight Academy meer is dan een regulier karatetoernooi. Tijdens het toernooi van afgelopen weekend kwamen tientallen karateka’s samen voor een dag vol sportiviteit, ontwikkeling en waren er wedstrijden van uitzonderlijk hoog niveau.

Rembrandt

Gratis lezing over Rembrandt in Museum Den Briel

Brielle - In het kader van de tentoonstelling Etsen van Rembrandt organiseert Museum Den Briel op zaterdag 4 juli een gratis lezing met de titel ‘Rembrandt. De fotograaf’.