Spijkernisse, Netherlands
Terug

Jeugd Voorne Atletiek bij landelijke finale!

f8c68505b2dd3e58b990a00bfa2fe1c6
Marvin Don |  | Aangepast op
Barendrecht - Op zaterdag 21 september vond bij atletiekvereniging CAV Energie in Barendrecht de landelijke B-finale plaats voor de U16/U14 categorie.

Het damesteam onder 14 jaar van Voorne Atletiek, Team 1, had zich eerder in het seizoen geplaatst op de 16e plek van de 227 deelnemende teams – een prestatie van formaat.

Het U14-team van Voorne Atletiek bestaat uit zeven enthousiaste atletes tussen de 11 en 13 jaar: Olivia van Eijk, Gloria de Pina Gomes, Isabel de Bruin, Lana Raaymakers, Karlijn Bezuijen, Floor Kiezenberg en Sanne Grijp. Onder leiding van trainster Ninke Noordermeer streden zij in diverse atletiekonderdelen zoals de 60 meter sprint, 1000 meter, 60 meter horden, estafette, discuswerpen, kogelstoten, hoogspringen en verspringen.

Tijdens de zonnige finaledag wisten de atletes van Voorne Atletiek zich te onderscheiden met sterke prestaties. Ze behaalden de eerste plaats in de estafette en noteerden daarnaast vier persoonlijke records (PR's). Het team eindigde uiteindelijk op een verdienstelijke zevende plaats in de eindrangschikking, een mooie afsluiting van de landelijke competitie.

Op 28 en 29 september organiseert Voorne Atletiek haar jaarlijkse clubkampioenschappen. Sportliefhebbers zijn van harte welkom om deze sportieve evenementen bij te wonen.

Lees ook

Knops_Zoektocht

25 jaar na verdwijning van Adri Knops blijft de vraag: wat is er gebeurd?

Spijkenisse - Het is 25 jaar geleden dat Adri Knops voor het laatst werd gezien op 2 juli 2001. Op die dag vertrok hij vanuit de Molenlaan voor een proefrit in een kleine witte auto. Volgens zijn familie zou het om een kort ritje gaan. Zijn vrouw wachtte thuis met het eten op hem, maar Adri keerde nooit meer terug.

Schermopname (2)

Zomerfeest Tinte begint vandaag: ‘Daar werken we maandenlang naartoe’

Tinte - Van vandaag tot en met zaterdag verandert Tinte opnieuw in een bruisend festivalterrein tijdens het jaarlijkse Zomerfeest. Stichting Tinte 400 heeft maandenlang toegewerkt naar deze 35ste editie. Voorzitter Kees Rehorst kijkt uit naar het moment waarop de eerste bezoekers het terrein op lopen. ‘We zijn al sinds vorige week bezig met het opbouwen. Als je dan straks ziet hoeveel plezier de mensen hebben, daar doen we het uiteindelijk allemaal voor.’

20260702_094157

Containerschip vaart tegen Spijkenisserbrug

Spijkenisse – Donderdagochtend is een containerschip tegen de Spijkenisserbrug gevaren. Door de aanvaring heeft de brug schade opgelopen.

Keti Koti OBS De Veenvlinder

OBS De Veenvlinder staat met leerlingen stil bij Keti Koti

Spijkenisse - OBS De Veenvlinder heeft dinsdag uitgebreid stilgestaan bij Keti Koti. Met muziek, dans en educatieve activiteiten stonden leerlingen, ouders en medewerkers stil bij de afschaffing van de slavernij en de betekenis van vrijheid.

Tatakai Cup 2026 Sporthal De Akkers Spijkenisse

Sporthal De Akkers volledig in het teken van de Tatakai Cup 2026: ‘Sportiviteit, ontwikkeling en uitzonderlijk hoog niveau’

Spijkenisse – Zondag 28 juni stond Sporthal De Akkers in Spijkenisse volledig in het teken van de Tatakai Cup 2026. Een toernooi dat volgens de organisatoren van Kyokushin Fight Academy meer is dan een regulier karatetoernooi. Tijdens het toernooi van afgelopen weekend kwamen tientallen karateka’s samen voor een dag vol sportiviteit, ontwikkeling en waren er wedstrijden van uitzonderlijk hoog niveau.

Rembrandt

Gratis lezing over Rembrandt in Museum Den Briel

Brielle - In het kader van de tentoonstelling Etsen van Rembrandt organiseert Museum Den Briel op zaterdag 4 juli een gratis lezing met de titel ‘Rembrandt. De fotograaf’.