Spijkernisse, Netherlands
Terug

Jubileumconcert en Jubilarissen bij De Volharding

a118cf5a7efeae5685923870d4c5597a

Oostvoorne - Sporthal de Meander was onlangs het toneel van een uitverkocht jubileumconcert. De zaal was gevuld met een enthousiast publiek, klaar om te genieten van een muzikale reis rond de wereld. Het concert werd georganiseerd door de muziekvereniging Volharding, die hun jubileum vierde met een bijzondere voorstelling.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
De eerste helft van het concert stond in het teken van een muzikale reis van oost naar west, via zuid en noord. Het openingsstuk, “The National Guard March,” werd gespeeld door alle leden van Volharding. De krachtige klanken van de mars vulden de zaal en zetten de toon voor de rest van de middag.

Het publiek werd meegenomen op een muzikale ontdekkingsreis, waarbij elk stuk een ander deel van de wereld vertegenwoordigde. Van de exotische melodieën uit het Verre Oosten tot de ritmische klanken van Zuid-Amerika, de muziek bracht de verschillende culturen tot leven. De muzikanten van Volharding speelden met passie en precisie, wat zorgde voor een onvergetelijke ervaring. De slagwerkgroep volgde met een zeer afwisselend slagwerkoptreden, waarbij ze veel plezier uitstraalden en het publiek wisten te betoveren met hun ritmische precisie.

Als laatste voor de pauze was het de beurt aan de leerlingen, de talenten en de toekomst van Volharding. Hun optreden werd met veel enthousiasme ontvangen en liet zien hoeveel potentieel er in de jonge muzikanten schuilt. Voordat het publiek op weg kon gaan naar drankjes en lootjes, werden er nog vier jubilarissen in het zonnetje gezet. Tim en Thomas, beiden 12,5 jaar lid, Hugo 30 jaar lid en Rebecca 40 jaar lid, werden hartelijk gefeliciteerd en bedankt voor hun jarenlange inzet en toewijding.

In de pauze kon men weer lootjes kopen voor de fantastische loterij, waarbij 200 prijzen waren te winnen. Binnen 10 minuten waren alle lootjes verkocht, wat zorgde voor een extra feestelijke sfeer.

Na de pauze verzorgden zowel de slagwerkgroep als de harmonie weer afwisselende stukken, die het publiek opnieuw wisten te boeien. Het concert werd afgesloten door alle leden van Volharding met het stuk “De Zilvervloot,” als eerbetoon aan 80 jaar vrijheid. Het was een prachtige manier om de vrijheid te vieren met muziek.

Het jubileumconcert was een groot succes en een prachtige viering van de muzikale reis die Volharding in de afgelopen jaren heeft afgelegd. Het publiek ging naar huis met een warm gevoel en mooie herinneringen aan een onvergetelijke middag.

Ze zullen gedurende hun jubileumjaar nog meer opvallende evenementen gaan organiseren. Maar wat, dat houden ze nog even geheim! Hou hun agenda op de website www.volhardingoostvoorne.nl en de socials in de gaten!




Lees ook

Foto persbericht magazine

Magazine ‘Samen..zorgen voor later’ gelanceerd in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Het nieuwe magazine ‘Samen..zorgen voor later’ van De Goede Nieuwe Tijd Voorne aan Zee wordt sinds deze week huis-aan-huis verspreid in de gemeente. De uitgave staat vol persoonlijke verhalen, praktische informatie en inspiratie over prettig, gezond en zelfstandig ouder worden. Afgelopen dinsdag werd het magazine officieel gelanceerd bij restaurant Fortezza in Hellevoetsluis.

oussamabekkaoui(Dick)

Nieuwenhoorn opent de competitie met ruime zege op Kruisland

Kruisland – De enige deelnemer in de eerste klasse bij het amateurvoetbal, deze competitie, Nieuwenhoorn startte haar reeks op haar oude speeldag zondag in het Brabantse Kruisland, waar de plaatselijke voetbaltrots de tegenstander was van de Hellevoeters. Het werd voor de ploeg van Oussamma Bekkaoui 1-5 (1-2).

politiee hellevoetsluis3

Politie controleert 6000 bestuurders in Brielle, Hoogvliet en Middelharnis

In de nacht van vrijdag op zaterdag ging het district Zuid-West van de Eenheid Rotterdam ‘op slot’. Op drie locaties tegelijk, in Brielle, Hoogvliet en Middelharnis, werd gecontroleerd op rijden onder invloed.

fransenkata32024

Gebroeders Fransen reizen opnieuw af voor WK Kata

Spijkenisse – De gebroeders Fransen zijn inmiddels niet meer van het wereldtoneel te denken met hun Kata judo. Komend weekend staan Youri en Micha Fransen voor de achtste keer in totaal op het WK in Sarajevo. De equipe van Nederland bestaat uit 14 koppels in diverse disciplines, een derde daarvan wordt geleverd door sportschool Chitari uit Spijkenisse.

Sport op Voorne-Putten radio

Loting van Voetbal Rijnmond cup live op Linq FM

De loting voor de nieuwe editie van de Trainingskampen.nl Cup vindt woensdagavond 23 september plaats in de studio van Linq Media. Vanaf 19.00 uur is de loting rechtstreeks te volgen via Linq FM.

andrelinger(peter)

Zes ploegen uit de vijfde klasse van start met de competitie

REGIO – De ploegen van ‘ons’ eiland Voorne Putten in de vijfde klasse, waar de meeste teams actief zijn, opende de competitie zaterdag met verschillende resultaten. Dit zijn de uitslagen van de zes deelnemers uit onze regio.