Spijkernisse, Netherlands
Terug

Jumbo Big Band Festival trekt publiek met swingende optredens in Brielle

9570b7777f31a8c84c0be0e90f6022ff.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Brielle - Op zaterdag 21 september vond op de Markt in Brielle het Jumbo Big Band Festival plaats.

Het jaarlijkse evenement, bekend om zijn gevarieerde en swingende bigbandoptredens, bood bezoekers een breed scala aan muziekstijlen. Vijf bigbands presenteerden hun repertoire aan het publiek. Na een jubileumjaar zonder competitie, keerde dit jaar het concours terug.

Het middagprogramma begon om 13.00 uur met het jazzconcours, waarbij de Big Band Enterprise de aftrap verzorgde. Vervolgens waren optredens van de Big Soul Band Life 'n Times en de Big Salsa Band te horen. De Alkmaarse Big Band sloot het concours af.

“Met diverse muziekstijlen kregen de bezoekers een afwisselend programma voorgeschoteld,” zei organisator Rob Catlender. Cynthia Dekker, directeur van de Stichting Kunst en Cultuur Brielle, voegde toe: “De verrassende programmering, sfeervolle locatie en de ondersteuning van sponsors geven het festival een bijzondere allure waar we trots op zijn.”

Het gratis toegankelijke evenement werd georganiseerd door Stichting Kunst en Cultuur Brielle.

Lees ook

daf80d2201665bb3318f5f405ca529b1.jpg

Henk Abrahams (CDA): ‘Blijf dichtbij jezelf’

Voorne aan Zee – Binnen een jaar zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politiek voor veel inwoners nog een onbekend terrein. Om hen beter kennis te laten maken met de raadsleden, introduceert LINQ Media de rubriek Gezicht achter de Zetel. In deze interviews gaan we wekelijks in gesprek met een raadslid. Deze week spreken we met Henk Abrahams, raadslid voor het CDA in Voorne aan Zee.

2a2ae31b435385e7874e10f9c1fa198d.jpg

Tweede editie Zündapp Meeting Vierpolders groot succes

Vierpolders – De dreigende wolken en stevige wind weerhielden de enthousiaste liefhebbers van klassieke Zündapps en auto's er niet van om in groten getale naar de tweede editie van Mr. Simons Zündapp Meeting te komen. Waar de organisatie aanvankelijk vreesde dat het weer roet in het eten zou gooien, bleek die zorg al snel ongegrond.

b474e5f63dee96d916cd6274ee0e1f52.jpg

Banners onthuld voor sportverenigingen aan J. Wagenaarstraat

Spijkenisse – Wethouders Martijn Hamerslag en Jeroen Postma hebben gisteravond twee banners onthuld aan de gevel van de gymzaal aan de J. Wagenaarstraat 4 in Spijkenisse. De banners zijn van Stichting Iwa-ryu Aikido (Aikido) en Myeong-ye Spijkenisse (Tang Soo Do) en moeten de zichtbaarheid van de sporten in de wijk vergroten.

ad513c4b17e71d70ec5742534608fd44.jpg

Mediatheek ‘Eilanddialect’ houdt streektaal van Voorne-Putten levend: ‘Nu kan het nog’

Spijkenisse – ‘Die butte binne, binne butte en die binne binne, binne binne.’ Het klinkt misschien cryptisch voor buitenstaanders, maar voor een select aantal inwoners op Voorne-Putten niet. Het is één van de vele uitdrukkingen die voortaan te horen en te zien zijn op de nieuwe website Eilanddialect, die eind juni feestelijk werd gelanceerd in het gemeentehuis van Nissewaard. De website vormt een digitale mediatheek voor het dialect van het eiland.

008968dfc407a2b66681fa8df138eea1.jpg

Sk8telite barst vanavond weer los: ‘Vier dagen vol wieltjes, beats en plezier’

Spijkenisse – Vanavond is het eindelijk zover: Sk8telite rolt weer door de straten! Vier avonden lang zetten jong en oud de gemeente op zijn kop. Terwijl de wieltjes zoeven en het zonnetje langzaam zakt, zorgen de beats van LINQ Media voor het perfecte ritme. De routes zijn dit jaar niet alleen tot in de puntjes uitgekozen, maar ook uitgebreid met extra mooie plekken, zodat je onderweg volop kunt genieten van alles wat de stad te bieden heeft.

360e82fda2a747f6d0f84d4b889b35ab.jpg

Zestienjarige debutant brengt Rozenburg de zege

Op een druilerige en natte zaterdagmiddag reisde ik af naar Sportpark West voor de beslissende bekerwedstrijd tussen Rozenburg en WFB. Het was alweer sinds 1994 dat ik Rozenburg in actie had gezien, toen in een bekerwedstrijd tegen Excelsior (1-1). Een vergelijkbare uitslag zou vandaag niet voldoende zijn: bij een gelijkspel zou WFB doorstromen vanwege een beter doelsaldo. Er moest dus gewonnen worden door de rood-gelen.