Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kattententoonstelling in de Eendr8, wie is de mooiste?

7ea87c921e63c5fce004de9e23fdd39d
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Op zaterdag 4 januari en zondag 5 januari 2025 vond in de Eendr8 in Hellevoetsluis een internationale kattententoonstelling plaats van de FIFE kattenvereniging Felikat. Felikat is de oudste FIFe kattenvereniging van Nederland.

Tijdens de kattententoonstelling waren er diverse kattenrassen te bewonderen, zoals de Maine Coon, Oosterse Kort- en Langhaar, Bengaal, Brits Korthaar en -Langhaar, Burmilla, Noorse Boskat, Heilige Birmaan en Ragdoll. Alle eigenaren hadden de mogelijkheid om met hun kat op de foto te gaan.

Deelnemen aan een kattenshow is vrij eenvoudig; u kunt de website van elke locatie bezoeken om te kijken of u voldoet aan de criteria van de show. Als het een raskat is, moet uw kat stamboompapieren hebben, geregistreerd zijn en de vereiste leeftijd hebben voor de klasse waaraan hij deelneemt.

Voor de meeste shows is het niet erg als de katten gesteriliseerd of gecastreerd zijn, maar ze moeten allemaal wel up-to-date zijn met hun vaccinaties en natuurlijk gezond zijn. Alle katten moeten hun nagels hebben, maar ze moeten wel getrimd zijn. De katten worden beoordeeld op basis van de normen die horen bij hun specifieke ras.

Roel van Deursen bezocht de tentoonstelling en maakte er een videoreportage van.

Lees ook

Schermopname (2)

Zomerfeest Tinte begint vandaag: ‘Daar werken we maandenlang naartoe’

Tinte - Van vandaag tot en met zaterdag verandert Tinte opnieuw in een bruisend festivalterrein tijdens het jaarlijkse Zomerfeest. Stichting Tinte 400 heeft maandenlang toegewerkt naar deze 35ste editie. Voorzitter Kees Rehorst kijkt uit naar het moment waarop de eerste bezoekers het terrein op lopen. ‘We zijn al sinds vorige week bezig met het opbouwen. Als je dan straks ziet hoeveel plezier de mensen hebben, daar doen we het uiteindelijk allemaal voor.’

20260702_094157

Containerschip vaart tegen Spijkenisserbrug

Spijkenisse – Donderdagochtend is een containerschip tegen de Spijkenisserbrug gevaren. Door de aanvaring heeft de brug schade opgelopen.

Keti Koti OBS De Veenvlinder

OBS De Veenvlinder staat met leerlingen stil bij Keti Koti

Spijkenisse - OBS De Veenvlinder heeft dinsdag uitgebreid stilgestaan bij Keti Koti. Met muziek, dans en educatieve activiteiten stonden leerlingen, ouders en medewerkers stil bij de afschaffing van de slavernij en de betekenis van vrijheid.

Tatakai Cup 2026 Sporthal De Akkers Spijkenisse

Sporthal De Akkers volledig in het teken van de Tatakai Cup 2026: ‘Sportiviteit, ontwikkeling en uitzonderlijk hoog niveau’

Spijkenisse – Zondag 28 juni stond Sporthal De Akkers in Spijkenisse volledig in het teken van de Tatakai Cup 2026. Een toernooi dat volgens de organisatoren van Kyokushin Fight Academy meer is dan een regulier karatetoernooi. Tijdens het toernooi van afgelopen weekend kwamen tientallen karateka’s samen voor een dag vol sportiviteit, ontwikkeling en waren er wedstrijden van uitzonderlijk hoog niveau.

Rembrandt

Gratis lezing over Rembrandt in Museum Den Briel

Brielle - In het kader van de tentoonstelling Etsen van Rembrandt organiseert Museum Den Briel op zaterdag 4 juli een gratis lezing met de titel ‘Rembrandt. De fotograaf’.

Spijkenisse Medisch Centrum

Zorgverlening Spijkenisse Medisch Centrum ondervindt hinder door ICT-storing

Spijkenisse – Een deel van de zorgverlening van het Spijkenisse Medisch Centrum ondervindt op woensdag 1 juli hinder vanwege een ICT-storing. Het Medisch Centrum meldt dat patiënten worden gebeld als hun afspraak niet door kan gaan vanwege de storing. Op het moment dat patiënten niet worden gebeld door het Medisch Centrum, gaat de afspraak door zoals gepland.