Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kattententoonstelling in de Eendr8, wie is de mooiste?

7ea87c921e63c5fce004de9e23fdd39d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Op zaterdag 4 januari en zondag 5 januari 2025 vond in de Eendr8 in Hellevoetsluis een internationale kattententoonstelling plaats van de FIFE kattenvereniging Felikat. Felikat is de oudste FIFe kattenvereniging van Nederland.

Tijdens de kattententoonstelling waren er diverse kattenrassen te bewonderen, zoals de Maine Coon, Oosterse Kort- en Langhaar, Bengaal, Brits Korthaar en -Langhaar, Burmilla, Noorse Boskat, Heilige Birmaan en Ragdoll. Alle eigenaren hadden de mogelijkheid om met hun kat op de foto te gaan.

Deelnemen aan een kattenshow is vrij eenvoudig; u kunt de website van elke locatie bezoeken om te kijken of u voldoet aan de criteria van de show. Als het een raskat is, moet uw kat stamboompapieren hebben, geregistreerd zijn en de vereiste leeftijd hebben voor de klasse waaraan hij deelneemt.

Voor de meeste shows is het niet erg als de katten gesteriliseerd of gecastreerd zijn, maar ze moeten allemaal wel up-to-date zijn met hun vaccinaties en natuurlijk gezond zijn. Alle katten moeten hun nagels hebben, maar ze moeten wel getrimd zijn. De katten worden beoordeeld op basis van de normen die horen bij hun specifieke ras.

Roel van Deursen bezocht de tentoonstelling en maakte er een videoreportage van.

Lees ook

Botlektunnel 3.jpg

Botlektunnel vanwege onderhoudswerkzaamheden in beide richtingen afgesloten voor het verkeer

Regio – Vanwege onderhoudswerkzaamheden is de Botlektunnel van donderdag 21 mei 22:00 uur tot vrijdag 22 mei 05:00 uur in beide richtingen afgesloten voor het verkeer. Tijdens de werkzaamheden worden omleidingen ingesteld en wordt de vertraging op minder dan 10 minuten geschat door Rijkswaterstraat.

Wijk in Beweging 23 mei 2026.jpg

Sportieve middag in Spijkenisse tijdens ‘Wijk in Beweging’ om bewoners samen te brengen

Spijkenisse – Stichting Samen Voor Inwoners organiseert op zaterdag 23 mei een sportieve middag voor jong en oud bij de voetbalkooi aan de Andries van Bronckhorstlaan in Spijkenisse. Tussen 13:00 en 17:00 kun je terecht voor diverse sportieve activiteiten als boksen, dansen, voetballen en basketballen.

Eerste paal Molenwei

Eerste paal geslagen voor vernieuwde wijk Molenwei

Spijkenisse - Wethouder Martijn Hamerslag van de gemeente Gemeente Nissewaard, bestuurder Ruud van Nieuwaal van Maasdelta Groep en directeur Bart van Dijk van Dura Vermeer hebben dinsdag 20 mei de eerste palen geslagen voor de nieuwe bebouwing in de wijk Molenwei in het centrum van Spijkenisse.

Joop van der Hor.jpg

Historisch raam gered en geschonken aan Oudheidskamer Spijkenisse

Spijkenisse - Tijdens Talkshow Spijkers, afgelopen dinsdagmiddag in Bibliotheek De Boekenberg, gebeurde iets bijzonders. Presentator Joop van der Hor zet zich in om het verhaal van de Joodse familie Levie, die aan de Voorstraat in Spijkenisse woonde, niet te laten vergeten. Hond Max, die tijdens de oorlog alleen achterbleef, houdt daar nu symbolisch de wacht voor de deur.

Zundapp Meeting Vierpolders.jpg

Nieuwe editie van Oldtimer & Zündapp meeting: ‘Mensen komen uit alle hoeken van het land naar Vierpolders’

Vierpolders – Aankomende zondag 24 mei kun je tussen 11:00 en 17:00 pure nostalgie komen beleven tijdens een nieuwe editie van de Oldtimer & Zündapp meeting in Vierpolders. Liefhebbers kunnen terecht om deze klassieke voertuigen en brommers van dichtbij te bekijken, een groot aantal kramen te bezoeken en een hapje en drankje te halen bij diverse foodtrucks.

Rollatorwerkplaats voor Oekraine

Rollatorwerkplaats schenkt rollators en rolstoelen aan Oekraïne

De vrijwilligers van de Rollatorwerkplaats in Spijkenisse hebben zaterdag 16 mei acht rollators en twee rolstoelen overgedragen aan Stichting Hope4ukraine. De hulpmiddelen zijn bedoeld voor mensen in Oekraïne die slecht ter been zijn en zelf geen hulpmiddel kunnen betalen.