Spijkernisse, Netherlands

Kidsfestijn op Winkelcentrum Akkerhof

Foto: Pixabay
Perry van Brandwijk | 19 augustus 2024 16:00 | 19 augustus 2024 14:24
Spijkenisse - Zaterdag 7 september is het weer tijd voor een nieuwe editie van het Kidsfestijn op Winkelcentrum Akkerhof in Spijkenisse.

Dit jaar is er weer een leuk programma in elkaar gezet dat vanaf 10:00 uur van start gaat op het winkelcentrum met de KidsDJ van Jay-Dee Entertainment. Kinderen kunnen ook dit jaar weer terecht bij de Kinderkermis met zes leuke attracties. Voor 2 euro kun je een strippenkaart kopen, waarbij je in alle attracties mag.

Vanaf 12:00 uur is ballonnenclown Kim aanwezig op het Kidsfestijn en ook kun je tot 16:00 gratis geschminkt worden. Meer informatie over het Kidsfestijn is te vinden op www.akkerhof.nl.

Meest gelezen

Nieuwe wetten en regels per 1 januari 2026: dit verandert er voor Nederlanders

Jennifer Smit | 30 december 2025

Recordaantal meldingen tijdens jaarwisseling: ‘Krankzinnig drukke nacht voor hulpdiensten’

Jennifer Smit | 1 januari 2026

Ineke Meulendijk neemt na 32 jaar afscheid van VV Spijkenisse: ‘Ik heb generaties zien opgroeien’

Jennifer Smit | 31 december 2025

Lees ook

Recordaantal meldingen tijdens jaarwisse...

Regio - De jaarwisseling 2025-2026 is in de regio Rotterdam-Rijnmond uitzonderlijk druk verlopen voo...

Erehaag voor overleden Martin uit Geervl...

Hellevoetsluis - Martin Monster is afgelopen week op 35-jarige leeftijd om het leven gekomen bij een...

Ineke Meulendijk neemt na 32 jaar afsche...

Spijkenisse - In elke vereniging lopen mensen rond die zelden op de voorgrond treden, maar zonder wi...

Meerdere verkeersincidenten in de regio...

Regio - In de regio zijn vanochtend meerdere verkeersongevallen gemeld. In vrijwel heel Nederland go...

Eco-fitness-activiteit in Wolvenpolder S...

Spijkenisse – In de Wolvenpolder in Spijkenisse vindt op zaterdag 10 januari een eco-fitnessactivi...

Henk de Jong (VVD): ‘Blijf jezelf, daa...

Voorne aan Zee - Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale ...