Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kyokushin Fight Academy straalt op Duits Kampioenschap

680f01ab3a8e8a5c416f230dc67806ea.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Op zaterdag 21 september schitterde het hoogstgeplaatste team van de Kyokushin Fight Academy tijdens de German Open in Leipzig. Het toernooi, met deelnemers uit landen als Tsjechië, Okraïne en Zwitserland, bood een podium van uitzonderlijk hoog niveau.

Onder de vlag van Karate Team Nissewaard stonden vier van hun vechters klaar voor de uitdaging. Aan het einde van de dag keerden ze huiswaarts met maar liefst drie welverdiende trofeeën.Djurre Vermeij (heren onder 14 jaar, -45 kg) en Angel Nanhoe (dames onder 16 jaar, -55 kg) grepen de felbegeerde kampioenstitels, terwijl Ross Jones (heren onder 12 jaar, -35 kg) een indrukwekkende derde plaats veroverde. Kishan Nanhoe (heren onder 14 jaar, -55 kg) liet zijn vechtlust duidelijk zien, maar belandde helaas net buiten het podium. Opvallend genoeg was Kishan de lichtste en jongste vechter in zijn poule, wat zijn prestatie des te indrukwekkender maakt.

Als blijk van waardering voor de vechters heeft de Kyokushin Fight Academy geldprijzen uitgereikt aan de prijswinnaars van het toernooi. Dit gebaar onderstreept niet alleen de erkenning voor hun prestaties, maar ook het belang dat de Academy hecht aan het belonen van hard werk en toewijding.Deze prestaties geven een stevige basis om verder te bouwen naar de volgende toernooien. Met hernieuwde energie en vastberadenheid zetten ze zich vol in om ook in de toekomst te blijven groeien en successen te boeken. De coaches zijn ongelooflijk trots op dit team en kijken vol vertrouwen naar de komende uitdagingen!

Lees ook

picjumbo_com-dj-865173.jpg

DCMR voert grote controleactie uit bij horeca in het Rijnmondgebied

Regio – Komende maand start de DCMR met een grote controleactie bij horecagelegenheden in het Rijnmondgebied. In een periode van drie weken worden tientallen bedrijven in het gebied gecontroleerd op de aanwezigheid en juiste werking van geluidsbegrenzers. Hiermee wil de DCMR zich richten op het voorkomen van overlast, in plaats van pas achteraf in te grijpen.

Marie van Regterenstraat WK oranje

Straat in Spijkenisse kleurt al oranje voor WK

Spijkenisse - De Marie van Regteren Altenastraat in de Maaswijk in Spijkenisse kleurt oranje. Bewoners hebben de straat al versierd in voorbereiding op het WK voetbal dat 11 juni begint. De straat is een High Five straat, waar buren naar elkaar omkijken, en dat schept verantwoordelijkheid, vinden de bewoners.

Spijkenisserbrug 1 (1).jpg

Storing beperkt gebruik wisselstrook Spijkenisserbrug

Spijkenisse - De wisselstrook op de Spijkenisserbrug kan door een storing maar in één rijrichting worden gebruikt.

Sophie Dekker Wereldtitel Ski & Golf.jpg

Sophie uit Brielle eerste Nederlandse wereldkampioen ooit tijdens WK Ski & Golf

Brielle – De 18-jarige Sophie Dekker uit Brielle werd op zaterdag 16 mei als eerste Nederlandse ooit kampioen bij het WK Ski & Golf in Oostenrijk. Tijdens het wereldkampioenschap stond Sophie eerst op de piste om slalom te skiën en later volgden twee dagen waar golf op het programma stond. Uiteindelijk trok onze regiogenoot aan het langste eind en ging ze er met de wereldbeker vandoor.

WhatsApp Image 2026-05-26 at 20.49.30.jpeg

Brandweer zet drone in bij brand in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Dinsdagavond rond 20.00 uur is brand ontstaan in een berm aan de Schenkeldijk in Hellevoetsluis. De brandweer zette meerdere eenheden in om de brand te bestrijden.

Explosie_Snoekenveen_MediaTV.jpeg

Explosie bij woning aan Snoekenveen in Spijkenisse

Spijkenisse - Vannacht heeft er een explosie plaatsgevonden aan de Snoekenveen in Spijkenisse. Volgens de politie gebeurde dit op woensdag 27 mei tussen 04.35 en 04.50 uur.