Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kyokushin Fight Academy straalt op Duits Kampioenschap

680f01ab3a8e8a5c416f230dc67806ea
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Op zaterdag 21 september schitterde het hoogstgeplaatste team van de Kyokushin Fight Academy tijdens de German Open in Leipzig. Het toernooi, met deelnemers uit landen als Tsjechië, Okraïne en Zwitserland, bood een podium van uitzonderlijk hoog niveau.

Onder de vlag van Karate Team Nissewaard stonden vier van hun vechters klaar voor de uitdaging. Aan het einde van de dag keerden ze huiswaarts met maar liefst drie welverdiende trofeeën.Djurre Vermeij (heren onder 14 jaar, -45 kg) en Angel Nanhoe (dames onder 16 jaar, -55 kg) grepen de felbegeerde kampioenstitels, terwijl Ross Jones (heren onder 12 jaar, -35 kg) een indrukwekkende derde plaats veroverde. Kishan Nanhoe (heren onder 14 jaar, -55 kg) liet zijn vechtlust duidelijk zien, maar belandde helaas net buiten het podium. Opvallend genoeg was Kishan de lichtste en jongste vechter in zijn poule, wat zijn prestatie des te indrukwekkender maakt.

Als blijk van waardering voor de vechters heeft de Kyokushin Fight Academy geldprijzen uitgereikt aan de prijswinnaars van het toernooi. Dit gebaar onderstreept niet alleen de erkenning voor hun prestaties, maar ook het belang dat de Academy hecht aan het belonen van hard werk en toewijding.Deze prestaties geven een stevige basis om verder te bouwen naar de volgende toernooien. Met hernieuwde energie en vastberadenheid zetten ze zich vol in om ook in de toekomst te blijven groeien en successen te boeken. De coaches zijn ongelooflijk trots op dit team en kijken vol vertrouwen naar de komende uitdagingen!

Lees ook

Julièn Gret

Bekerloting levert een aantal pittige potjes op

Zeist – De loting voor de eerste knock-out fase levert een aantal pittige potjes op. In Zeist werden de zes nog overgebleven deelnemers van Voorne Putten gekoppeld aan soms veel hoger spelende teams.

OuderenVoorneaanZeeDeel2-32

Nissewaard start met cursus valpreventie: ‘Vallen lijkt onschuldig, maar kan ernstige gevolgen hebben’

Spijkenisse - Na bijna twee jaar wachten gaat in Nissewaard de valpreventiecursus InBalans van start. De cursus is bedoeld voor zelfstandig wonende 65-plussers met een verhoogd valrisico. De belangstelling is groot: binnen twee weken meldden zich 31 mensen aan bij fysiotherapiepraktijk Fysio & Fit de Brug.

Oudenhoorn (13)

Tractor Pulling Oudenhoorn pakt groots uit tijdens 25e editie

Oudenhoorn – Brullende motoren, krachtige tractoren en duizenden bezoekers. Tractor Pulling Oudenhoorn beleeft zaterdag 19 september zijn 25e editie. Voor het jubileum blijft de wedstrijd op de kleibaan het middelpunt, maar pakt de organisatie daarnaast extra uit met kermisattracties en demonstraties van YouTuber MasterMilo.

NIS gevel Hennie Kleijwegt

Eerste cursussen van start in nieuwe NIS: ‘Het moet hier een bruisend geheel worden’

Spijkenisse - Na de feestelijke opening van het nieuwe NIS, Plek voor Cultuur en Creatie, gaan deze week de eerste cursussen van start. Van dans en toneel tot muziek, schilderen en ruimtelijke vormgeving: vanaf gisteren vullen de lokalen aan de Nieuwstraat 83 zich met cursisten. Belangstellenden kunnen bij cursussen die nog niet vol zitten eerst een vrijblijvende proefles volgen.

Kunst&CultuurBRES-20

BREStheater opent nieuw seizoen met breed programma: ‘Publiek vindt weg naar theater weer terug’

Brielle – Het BREStheater in Brielle begint vrijdag aan een nieuw theaterseizoen. Met muziek, cabaret, dans, jeugdvoorstellingen en lokaal talent wil het theater opnieuw een breed publiek uit de regio aanspreken. De belangstelling lijkt alvast goed: de kaartverkoop loopt iets voor op vorig seizoen en volgens directeur Cynthia Dekker is het bezoekersaantal inmiddels weer terug op het niveau van voor de coronaperiode.

IMG_6767

Museumwoning blikt met expositie terug op 25 jaar

Spijkenisse - De Open Monumentendag zit erop en ook het 25-jarig jubileum van Museumwoning Back to the Sixties is inmiddels gevierd. Wie de jubileumactiviteiten heeft gemist, kan de komende weken toch nog een kijkje nemen. De tijdelijke overzichtsexpositie over 25 jaar Museumwoning blijft tot en met 10 oktober te zien.