Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kyokushin Fight Academy straalt op Duits Kampioenschap

680f01ab3a8e8a5c416f230dc67806ea
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Op zaterdag 21 september schitterde het hoogstgeplaatste team van de Kyokushin Fight Academy tijdens de German Open in Leipzig. Het toernooi, met deelnemers uit landen als Tsjechië, Okraïne en Zwitserland, bood een podium van uitzonderlijk hoog niveau.

Onder de vlag van Karate Team Nissewaard stonden vier van hun vechters klaar voor de uitdaging. Aan het einde van de dag keerden ze huiswaarts met maar liefst drie welverdiende trofeeën.Djurre Vermeij (heren onder 14 jaar, -45 kg) en Angel Nanhoe (dames onder 16 jaar, -55 kg) grepen de felbegeerde kampioenstitels, terwijl Ross Jones (heren onder 12 jaar, -35 kg) een indrukwekkende derde plaats veroverde. Kishan Nanhoe (heren onder 14 jaar, -55 kg) liet zijn vechtlust duidelijk zien, maar belandde helaas net buiten het podium. Opvallend genoeg was Kishan de lichtste en jongste vechter in zijn poule, wat zijn prestatie des te indrukwekkender maakt.

Als blijk van waardering voor de vechters heeft de Kyokushin Fight Academy geldprijzen uitgereikt aan de prijswinnaars van het toernooi. Dit gebaar onderstreept niet alleen de erkenning voor hun prestaties, maar ook het belang dat de Academy hecht aan het belonen van hard werk en toewijding.Deze prestaties geven een stevige basis om verder te bouwen naar de volgende toernooien. Met hernieuwde energie en vastberadenheid zetten ze zich vol in om ook in de toekomst te blijven groeien en successen te boeken. De coaches zijn ongelooflijk trots op dit team en kijken vol vertrouwen naar de komende uitdagingen!

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-17 at 15.53.43

Kinderen reizen de wereld rond tijdens Zomerfeest De Akkers

Spijkenisse - Met een papieren vliegticket in de hand trokken honderden kinderen vandaag over de grasvelden aan de Koolzaaddreef tijdens het Zomerfeest De Akkers. Het evenement stond in het teken van ontmoeting, cultuur en plezier en vormde de feestelijke afsluiting van het schooljaar én de start van de zomervakantie.

Sint Catharijnekerk Brielle

Figuranten gezocht voor filmopnames rond theatervoorstelling ‘Angelus Merula’

Brielle – Op 19 en 20 juni 2027 wordt een theatervoorstelling onder de noemer ‘Angelus Merula’ opgevoerd in de Sint-Catharijnekerk in Brielle. Culturele Stichting Voorne, de organisatoren achter deze voorstelling, zijn op dit moment op zoek naar kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 14 jaar die willen figureren voor filmbeelden die voor de voorstelling worden gemaakt.

17-07 taart voor de klas die er altijd is

Leerlingen klas 1E op Scala Molenwatering winnaar van ‘de klas die er altijd is’

Spijkenisse – De leerlingen van klas 1E van Scala Molenwatering in Spijkenisse zijn op hun school de winnaar van de winactie ‘de klas die er altijd is’. Team leerplicht komt niet alleen in actie als leerlingen teveel lessen missen, maar zetten juist ook klassen in het zonnetje als zij goed scoren op het gebied van aanwezigheid. Daarom werden de leerlingen van deze klas van Scala Molenwatering verrast met een taart op hun laatste schooldag van het jaar uit handen van wethouder Hanneke Stengs.

Stockfoto voetbal

VV Brielle mag zich officieel partnervereniging van Sparta Rotterdam noemen

Brielle – Begin deze maand heeft VV Brielle een samenwerkingsovereenkomst getekend met Sparta Rotterdam en mag zich vanaf nu officieel partnervereniging noemen van de Eredivisieclub uit Rotterdam. ‘Met deze samenwerking zetten beide clubs een belangrijke stap in de verdere ontwikkeling van het jeugdvoetbal in de regio’, schrijft VV Brielle over de samenwerking met de club uit Rotterdam.

Stockfoto zonnebrandcreme

Zonnebrandcrème beschikbaar voor inwoners van Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De zon schijnt de afgelopen tijd volop in de regio, maar bij een hoge zonkracht kan dit ook schadelijk zijn en het risico op huidkanker vergroten. Daarom deelt de gemeente Voorne aan Zee gratis zonnebrandcrème uit bij diverse smeerpalen en overhandigde wethouder Els Priester tubes zonnebrandcrème aan de Voedselbank om uit te delen aan klanten.

WhatsApp Image 2026-07-16 at 13.07.06

Broeibrand in mestput aan de Konneweg in Tinte

Tinte - De brandweer van Brielle is donderdag uitgerukt voor een broeibrand in een mestput aan de Konneweg in Tinte. Het incident werd in eerste instantie opgeschaald, maar al snel bleek dat een grotere inzet niet noodzakelijk was.