Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kyokushin Fight Academy straalt op Duits Kampioenschap

680f01ab3a8e8a5c416f230dc67806ea.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Op zaterdag 21 september schitterde het hoogstgeplaatste team van de Kyokushin Fight Academy tijdens de German Open in Leipzig. Het toernooi, met deelnemers uit landen als Tsjechië, Okraïne en Zwitserland, bood een podium van uitzonderlijk hoog niveau.

Onder de vlag van Karate Team Nissewaard stonden vier van hun vechters klaar voor de uitdaging. Aan het einde van de dag keerden ze huiswaarts met maar liefst drie welverdiende trofeeën.Djurre Vermeij (heren onder 14 jaar, -45 kg) en Angel Nanhoe (dames onder 16 jaar, -55 kg) grepen de felbegeerde kampioenstitels, terwijl Ross Jones (heren onder 12 jaar, -35 kg) een indrukwekkende derde plaats veroverde. Kishan Nanhoe (heren onder 14 jaar, -55 kg) liet zijn vechtlust duidelijk zien, maar belandde helaas net buiten het podium. Opvallend genoeg was Kishan de lichtste en jongste vechter in zijn poule, wat zijn prestatie des te indrukwekkender maakt.

Als blijk van waardering voor de vechters heeft de Kyokushin Fight Academy geldprijzen uitgereikt aan de prijswinnaars van het toernooi. Dit gebaar onderstreept niet alleen de erkenning voor hun prestaties, maar ook het belang dat de Academy hecht aan het belonen van hard werk en toewijding.Deze prestaties geven een stevige basis om verder te bouwen naar de volgende toernooien. Met hernieuwde energie en vastberadenheid zetten ze zich vol in om ook in de toekomst te blijven groeien en successen te boeken. De coaches zijn ongelooflijk trots op dit team en kijken vol vertrouwen naar de komende uitdagingen!

Lees ook

auto rijdt tuin in bij rotonde Hellevoetsluis

Automobilist verliest macht over het stuur en rijdt door hek voor een woning heen

Hellevoetsluis – Donderdagmiddag heeft een eenzijdig ongeval plaatsgevonden aan de Rijksstraatweg in Hellevoetsluis. Een automobilist is hierbij door een hek voor een woning heengereden. Bij het ongeval raakte niemand gewond, maar de schade aan het hek en het voertuig was groot.

Botlektunnel 3.jpg

Botlektunnel vanwege onderhoudswerkzaamheden in beide richtingen afgesloten voor het verkeer

Regio – Vanwege onderhoudswerkzaamheden is de Botlektunnel van donderdag 21 mei 22:00 uur tot vrijdag 22 mei 05:00 uur in beide richtingen afgesloten voor het verkeer. Tijdens de werkzaamheden worden omleidingen ingesteld en wordt de vertraging op minder dan 10 minuten geschat door Rijkswaterstraat.

Wijk in Beweging 23 mei 2026.jpg

Sportieve middag in Spijkenisse tijdens ‘Wijk in Beweging’ om bewoners samen te brengen

Spijkenisse – Stichting Samen Voor Inwoners organiseert op zaterdag 23 mei een sportieve middag voor jong en oud bij de voetbalkooi aan de Andries van Bronckhorstlaan in Spijkenisse. Tussen 13:00 en 17:00 kun je terecht voor diverse sportieve activiteiten als boksen, dansen, voetballen en basketballen.

Eerste paal Molenwei

Eerste paal geslagen voor vernieuwde wijk Molenwei

Spijkenisse - Wethouder Martijn Hamerslag van de gemeente Gemeente Nissewaard, bestuurder Ruud van Nieuwaal van Maasdelta Groep en directeur Bart van Dijk van Dura Vermeer hebben dinsdag 20 mei de eerste palen geslagen voor de nieuwe bebouwing in de wijk Molenwei in het centrum van Spijkenisse.

Joop van der Hor.jpg

Historisch raam gered en geschonken aan Oudheidskamer Spijkenisse

Spijkenisse - Tijdens Talkshow Spijkers, afgelopen dinsdagmiddag in Bibliotheek De Boekenberg, gebeurde iets bijzonders. Presentator Joop van der Hor zet zich in om het verhaal van de Joodse familie Levie, die aan de Voorstraat in Spijkenisse woonde, niet te laten vergeten. Hond Max, die tijdens de oorlog alleen achterbleef, houdt daar nu symbolisch de wacht voor de deur.

Zundapp Meeting Vierpolders.jpg

Nieuwe editie van Oldtimer & Zündapp meeting: ‘Mensen komen uit alle hoeken van het land naar Vierpolders’

Vierpolders – Aankomende zondag 24 mei kun je tussen 11:00 en 17:00 pure nostalgie komen beleven tijdens een nieuwe editie van de Oldtimer & Zündapp meeting in Vierpolders. Liefhebbers kunnen terecht om deze klassieke voertuigen en brommers van dichtbij te bekijken, een groot aantal kramen te bezoeken en een hapje en drankje te halen bij diverse foodtrucks.