Spijkernisse, Netherlands
Terug

Kyokushin Fight Academy succesvol tijdens Oldehove Cup 2024

259ba89641fb09a29e75a6cab870dd02.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Leeuwarden – De Kyokushin Fight Academy heeft zaterdag een indrukwekkende prestatie geleverd tijdens de Oldehove Cup in Leeuwarden.

Met elf deelnemers aan de start wist de sportschool uit diverse regio’s sterke tegenstand te bieden en met een groot aantal prijzen naar huis te gaan.

Maar liefst tien van de elf deelnemers vielen in de prijzen. Jayvian, Heavenly, Jazlyn, Amina en Deewa behaalden allen de kampioenstitel, terwijl Djurre, Ross en Mario een zilveren medaille wonnen. Kishan en Ciara veroverden de bronzen medaille. Saron toonde eveneens veel strijdlust, maar eindigde net buiten het podium.

De coaches van Kyokushin Fight Academy toonden zich trots op de prestaties van hun team, dat hiermee hun toewijding en harde trainingsarbeid onderstreept ziet. Met deze overwinning als inspiratie richt de academy zich nu op het Europees Kampioenschap in Polen, dat in december op de agenda staat.

De vechters blijven zich onvermoeibaar inzetten voor verdere groei en ontwikkeling.

Lees ook

voorleeswedstrijd.jpg

Spanning en leesplezier tijdens eerste ronde van voorleeswedstrijd in De Boekenberg

Spijkenisse – Met klamme handjes en zichtbare spanning zaten woensdagmiddag 21 januari elf leerlingen uit groep 7 en 8 klaar om hun verhaal voor te dragen tijdens de voorleeswedstrijd in bibliotheek De Boekenberg. De kinderen, afkomstig van verschillende basisscholen in Nissewaard, waren stuk voor stuk winnaars van hun eigen school en namen het tegen elkaar op.

Leerlingen De Bosrand op bezoek in het Rijksmuseum.png

Leerlingen OBS De Bosrand maken kennis met 800 jaar geschiedenis in het Rijksmuseum

Oostvoorne - Leerlingen van groep 5 en 6 van OBS De Bosrand hebben donderdag 15 januari een educatief bezoek gebracht aan het Rijksmuseum in Amsterdam. De excursie was onderdeel van een schoolproject rond kunst en Nederlandse geschiedenis.

Politie_Centrum.jpg

Politie voert grootschalige fouillering uit in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft woensdag op drie locaties in Spijkenisse een preventieve fouilleeractie uitgevoerd. Aan het eind van de middag werden diverse voertuigen gecontroleerd bij metrostation Spijkenisse Centrum. Later op de avond vonden controles plaats op het parkeerterrein achter metrostation Heemraadlaan.

DvdS_Event_Preview_sportgala-3.jpg

Winnaars Sportgala Nissewaard 2025 bekendgemaakt: ‘Goud van eigen bodem’

Spijkenisse - In een uitverkocht theater De Stoep zijn dinsdagavond 20 januari de winnaars van het Sportgala Nissewaard 2025 bekendgemaakt. Onder het thema ‘Goud van eigen bodem’ werden sporters, teams en vrijwilligers uit de gemeente in het zonnetje gezet. In totaal zijn er in zeven categorieën awards uitgereikt voor sportieve prestaties en bijzondere verdiensten in het afgelopen jaar.

Botlektbrug 4.jpg

Botlekbrug vannacht afgesloten

Weggebruikers en schippers moeten in de nacht van donderdag op vrijdag rekening houden met hinder door werkzaamheden aan de Botlekbrug. Vanwege regulier onderhoud is de Botlekbrug op de A15 vanaf vanavond afgesloten voor al het verkeer.

IMG_9942.jpg

Persoon nagekeken na ongeval bij kruising Hekelingseweg–Hoeklaan

Spijkenisse – Woensdagavond heeft op de Hekelingseweg, ter hoogte van de kruising met de Hoeklaan, een aanrijding plaatsgevonden. Ten minste één persoon is ter plaatse nagekeken door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.