Spijkernisse, Netherlands
Terug

Levende Bieb: Een unieke kans om vooroordelen te doorbreken

d9f303bf2990d602e7140981573c7cb4
Marvin Don |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - In de bibliotheek van Hellevoetsluis kunnen bezoekers deze week een bijzondere ervaring opdoen: geen boeken lenen, maar in gesprek gaan met een "levend boek".

De Levende Bieb biedt de mogelijkheid om rechtstreeks in contact te komen met personen die vaak te maken krijgen met vooroordelen, zoals vluchtelingen, donoren en politieagenten. Door middel van open en eerlijke gesprekken van 30 minuten hoopt de organisatie taboes te doorbreken en meer begrip te creëren.

De Levende Bieb wil de bibliotheek profileren als een plek van ontmoeting, waar leren en ontdekken centraal staan. Bezoekers kunnen tot en met vrijdag deelnemen aan deze unieke ervaring.

Voor meer informatie of om een gesprek te reserveren ga je naar https://bzhd.op-shop.nl/456/de-levende-bieb?disable_filter=1#date-table.

Lees ook

Rembrandt

Gratis lezing over Rembrandt in Museum Den Briel

Brielle - In het kader van de tentoonstelling Etsen van Rembrandt organiseert Museum Den Briel op zaterdag 4 juli een gratis lezing met de titel ‘Rembrandt. De fotograaf’.

Spijkenisse Medisch Centrum

Zorgverlening Spijkenisse Medisch Centrum ondervindt hinder door ICT-storing

Spijkenisse – Een deel van de zorgverlening van het Spijkenisse Medisch Centrum ondervindt op woensdag 1 juli hinder vanwege een ICT-storing. Het Medisch Centrum meldt dat patiënten worden gebeld als hun afspraak niet door kan gaan vanwege de storing. Op het moment dat patiënten niet worden gebeld door het Medisch Centrum, gaat de afspraak door zoals gepland.

Atalanta - Chris van Swaay

Met 15 minuten vlinders tellen help je de natuur

Regio - Van vrijdag 10 tot en met zondag 12 juli vindt weer de jaarlijkse Tuinvlindertelling plaats. Iedereen met een tuin of balkon kan meedoen. Met slechts vijftien minuten tellen leveren deelnemers al een waardevolle bijdrage aan het onderzoek naar vlinders in Nederland.

040 Nieuw college staat klaar om verder te bouwen aan Voorne aan Zee

Nieuwe college van B&W Voorne aan Zee geïnstalleerd: ‘Samenwerking is het sleutelwoord’

Voorne aan Zee – Het nieuwe college van B&W van de gemeente Voorne aan Zee is tijdens de raadsvergadering op maandag 29 juni officieel geïnstalleerd. Een dag later werd de portefeuilleverdeling vastgesteld tijdens de eerste collegevergadering. ‘Daarmee is het dagelijks bestuur van de gemeente weer op volle sterkte en staat het klaar om vol energie verder te bouwen aan Voorne aan Zee’, schrijft de gemeente Voorne aan Zee.

Voorne Atletiek Regio Ontmoeting Fiep, Luciano, Niels en Melle

Atleten Voorne Atletiek leveren mooie bijdrage aan overwinning van Team Rijnmond

Regio – Vier atleten van Voorne Atletiek hebben een mooie bijdrage geleverd aan de overwinning van Team Rijnmond tijdens de jaarlijkse Vijf Regio-Ontmoeting bij AV Typhoon in Gorinchem. Op 20 juni namen meer dan 400 atleten in de categorieën ‘U8 tot en met U16’ om er met de prijzen vandoor te gaan.

Hopper Spijkenisse EBS

Nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS vanaf deze week te gebruiken

Regio – Maandag 29 juni is de nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS officieel in gebruik genomen. Via de app kun je een rit reserveren, wijzigen en beheren op het moment dat je reist met de Maasvlaktehopper, Delfthopper en Spijkhopper. In de afgelopen weken is de app in de praktijk getest door een groep frequente reizigers en waren de reacties enthousiast.