Spijkernisse, Netherlands
Terug

Lichaam van vermiste jongen gevonden

719c0c7e9a4ed59d1eb81af85c7d8e25.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Maasvlakte – Later in de middag is het lichaam gevonden van de jongen in de Slufter op de Maasvlakte

Op de Noordzeeboulevard op de Maasvlakte werd zaterdag een grootschalige zoekactie gestart naar een vermiste jongen van 8 jaar. Het alarm werd afgegeven toen de jongen niet meer werd gezien in de zee. Omstanders hadden twee kinderen spartelend in het water gezien. Een daarvan kon wel uit het water worden gehaald.

De Kustwacht zette onmiddellijk helikopters in om het gebied vanuit de lucht te doorzoeken. Ook de brandweer kwam met meerdere duikteams en oppervlakteredders ter plaatse om de zoekactie in het water en langs de kust te coördineren. Er is zaterdag gezocht tot 21.00 uur. Zondagochtend zijn de hulpdiensten weer verder gegaan met zoeken. Dit duurde eveneens tot 21.00 uur.

De zoekactie naar het lichaam van de 8-jarige jongen is maandagochtend weer hervat. Later in de middag is het lichaam gevonden van de jongen in de Slufter op de Maasvlakte, zo meldt de politie op X.

Lees ook

Winnaars NK Debatteren vmbo 2025-2026---Sabine van_Nistelrooij.jpg

Leerlingen uit Spijkenisse pakken titel op NK Debatteren vmbo

Op vrijdag 10 april is PENTA De Oude Maas Nederlands kampioen debatteren vmbo 2025-2026 geworden. Na drie debatrondes over de onderwerpen defensie, migratie en vriendschap behaalde de school uit Spijkenisse de hoogste score. Daarmee liet de school 21 andere teams achter zich. Het toernooi vond plaats op het Segbroek College in Den Haag.

IMG_7206.jpg

Eerste bordje van nieuwe QRopuit-reeks onthuld op Theaterplein

Spijkenisse - Donderdagmiddag is op het Theaterplein in Spijkenisse het eerste bordje van een nieuwe reeks van het QRopuit-project onthuld. Met de tien bordjes is het de bedoeling inwoners te stimuleren om erlangs te fietsen.

Schermafbeelding 2026-04-16 134747.png

Atelier De Kwast doet mee aan Kunstroute Nissewaard

Spijkenisse - Tijdens de Kunstroute Nissewaard op 18 en 19 april exposeren kunstenaars op 43 verschillende locaties in Spijkenisse, Zuidland, Hekelingen, Geervliet en Abbenbroek. Ook de schilders van Atelier De Kwast van Stichting Zuidwester doen mee aan de Kunstroute.

Stock_politie.jpg

Meer dan 100 voertuigen gecontroleerd in Spijkenisse

Spijkenisse - Woensdag vond er een verkeerscontrole plaats in Spijkenisse. Op een parkeerplaats aan de Malledijk zijn in totaal 111 voertuigen gecontroleerd. Daarbij zijn 21 bekeuringen uitgedeeld en 5 personen aangehouden.

IMG_7138.jpg

Leerlingen maken Stolpersteine schoon bij Voorstraat in Spijkenisse

Spijkenisse - Donderdagochtend maakte wethouder Jeroen Postma op donderdag 16 april om 11.00 uur samen met leerlingen van basisschool De Rank de Stolpersteine schoon bij Voorstraat 14A in Spijkenisse.

Schermafbeelding 2026-04-15 155816.png

Tienjarige SeniorenBelangen voorziet in een behoefte

Nissewaard - Seniorenbelang Nissewaard vierde woensdag 15 april het tienjarig bestaan met een lunch voor de leden. Wethouder Jeroen Postma kwam de vereniging feliciteren.