Spijkernisse, Netherlands
Terug

Lichaam van vermiste jongen gevonden

719c0c7e9a4ed59d1eb81af85c7d8e25.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Maasvlakte – Later in de middag is het lichaam gevonden van de jongen in de Slufter op de Maasvlakte

Op de Noordzeeboulevard op de Maasvlakte werd zaterdag een grootschalige zoekactie gestart naar een vermiste jongen van 8 jaar. Het alarm werd afgegeven toen de jongen niet meer werd gezien in de zee. Omstanders hadden twee kinderen spartelend in het water gezien. Een daarvan kon wel uit het water worden gehaald.

De Kustwacht zette onmiddellijk helikopters in om het gebied vanuit de lucht te doorzoeken. Ook de brandweer kwam met meerdere duikteams en oppervlakteredders ter plaatse om de zoekactie in het water en langs de kust te coördineren. Er is zaterdag gezocht tot 21.00 uur. Zondagochtend zijn de hulpdiensten weer verder gegaan met zoeken. Dit duurde eveneens tot 21.00 uur.

De zoekactie naar het lichaam van de 8-jarige jongen is maandagochtend weer hervat. Later in de middag is het lichaam gevonden van de jongen in de Slufter op de Maasvlakte, zo meldt de politie op X.

Lees ook

Schaapskudde schaap scheren

‘Meiden’ van herderin Carlette geschoren door de beste schaapscheerder van Nederland

De schapen van schaapsherderin Carlette van Schaik zijn klaar voor de zomer. Om haar 250 ‘meiden’ van hun zware vacht te ontdoen, heeft ze niet de eerste de beste ingehuurd. Meervoudig kampioen schapen scheren Johannes Kloosterman is daarvoor speciaal vanuit Friesland naar Rockanje afgereisd.

Richard Roks

Singer Songwriter Richard Roks: 'Het is tof als je merkt dat mensen echt luisteren'

Singer/Songwriter Richard Roks was onlangs te gast in de radiostudio voor LINQ Lunch. Hij sprak met presentator Perry en bracht een nummer ten gehore.

Stichting VaarKracht.jpg

Vaartocht op het Brielse Meer voor mensen met de ziekte kanker: ‘Letterlijk los van alles op het water’

Brielle – Stichting VaarKracht en Vereniging SK Vloot organiseren op zondag 17 mei een vaartocht voor mensen die leven met de ziekte kanker. Samen met hun dierbaren kunnen mensen meevaren tijdens de kosteloze vaartocht. De vaartocht op het Brielse Meer richting Europoort wordt verzorgd onder het motto ‘Even een moment geen kankerpatiënt’.

Ongeval_Stoofweg_Hellevoetsluis2---William_van den Handel.png

Ongeval met twee auto’s op Stoofweg

Hellevoetsluis - Woensdagmiddag zijn twee auto’s met elkaar in botsing gekomen op de Stoofweg in Hellevoetsluis.

Sluiting woning nissewaard.jpg

Burgemeester sluit woning aan Crocusstraat per direct

Spijkenisse - Burgemeester Cor Lamers heeft tijdens de raadsvergadering van woensdag 6 mei laten weten dat er overleg is geweest met de politie en het Openbaar Ministerie. Daaruit is besloten een woning aan de Crocusstraat voor twee weken te sluiten. De sluiting gaat per direct in.

Duinbrand brandrisico

Wat te doen tegen duinbrand

Door veranderend weer komen natuurbranden in Nederland steeds vaker voor. Vooral zonnige en droge lentes vergroten het risico, blijkt uit onderzoek van het KNMI. In sommige jaren is de kans op natuurbranden zelfs tot twee keer zo groot als gemiddeld, en niet alleen als het hoogzomer is. Wat kun je doen om dat te voorkomen?