Spijkernisse, Netherlands
Terug

LINQ en Spieke bundelen krachten voor verbetering van de lokale journalistiek

dcf066609acc9e37a5a2df1bcfd38aab.jpg

Als lokale media brengen we dagelijks het laatste nieuws uit en over Voorne-Putten en de aangrenzende regio. Voor de mensen die geïnteresseerd zijn in het lokale nieuws en informatie uit en over hun woonomgeving zijn diverse nieuwsplatformen beschikbaar.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Veruit de grootste platformen zijn LINQ Media, Spieke en de lokale weekbladen. De makers van deze twee eerstgenoemde nieuwsplatformen komen elkaar dan ook met grote regelmaat tegen tijdens hun werk. LINQ Media en Spieke vinden dat dit eigenlijk anders moet.

“Door onze krachten te bundelen, kunnen we met het gezamenlijke team op meer plekken aanwezig zijn en hierdoor meer nieuws en informatie verslaan. Onze volgers zijn hiermee gebaat. Wij zijn dan ook verheugd om nu met dit bericht naar buiten te komen en de daad bij het woord te gaan voegen”, aldus LINQ Media-voorzitter Hans van Hoof.

De namen LINQ Media en Spieke blijven gewoon gehandhaafd, ook de manier waarop u ons volgt verandert niets aan. Achter de schermen zal een team ontstaan dat de platformen met vereende krachten zal gaan voorzien van nog meer nieuws uit uw woonomgeving. Wij hebben er zin in en hopen dat u ons onverminderd zal blijven volgen. 

“Deze samenwerking betekent dat we op meer plekken aanwezig kunnen zijn, belangrijke verhalen met meer diepgang kunnen vertellen en onze kijkers en lezers nog beter kunnen informeren”, aldus Raymond Sybesma van Spieke. Beide organisaties zien de toekomst met vertrouwen tegemoet.

Lees ook

20260308-JVB_4776.jpeg

Brandweer grootschalig ingezet bij brand in Europoort

De brandweer is met meerdere voertuigen ingezet om de brand te bestrijden. De brand woedt op een werkplatform met een kraan. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

Voetgangersgebied.jpg

Nissewaard zet extra in op afstappen in voetgangersgebieden

De gemeente Nissewaard gaat extra aandacht besteden aan het tegengaan van fietsen, ook op een fatbike, in voetgangersgebieden rond winkelcentra. Ondanks dat het al verboden is om hier te fietsen, gebeurt dit nog steeds regelmatig. Dat zorgt voor gevaarlijke situaties en overlast voor winkelend publiek.

DJI_20000218215326_0361_D.JPG

Jongereniftar: ‘Eten verbindt’

Spijkenisse – Bij stichting JOZ vond vrijdagavond een jongereniftar plaats. Ongeveer zeventig jongeren uit Spijkenisse kwamen bij elkaar om het vasten te verbreken. Ook wethouder Hanneke Stengs en jeugdagenten van Nissewaard waren aanwezig.

IMG_2241.jpg

Glas geheven bij nieuwbouwproject De Loper in Spijkenisse

Spijkenisse - Zaterdagochtend hebben de wethouders Mijnans, Hottentot en Hamerslag bij het bord van nieuwbouwproject De Loper het glas geheven op de ontwikkeling.

Schermafbeelding 2026-03-06 170219.png

80-jarige toneelvereniging GUNDA op tournee naar Spanje

Toneelvereniging GUNDA uit Nieuwenhoorn bestaat 80 jaar en viert dat met een tournee die zelfs langs Spanje voert. Toneelvereniging GUNDA, ‘Gezellige Uurtjes Na Dagelijkse Arbeid’ werd in 1946 opgericht in een bakkerij Nieuwenhoorn. De jubileumvoorstelling speelt zich af in een supermarkt, de SUPER SUPER.

Afbeelding Cultuurweek 2026.png

Cultuurweek 2026 in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - Van 13 tot en met 22 maart 2026 vindt in Voorne aan Zee de Cultuurweek plaats. Tijdens deze periode organiseren Kunst en CultuurBRES en BREStheater in samenwerking met diverse partners een programma met voorstellingen en activiteiten voor verschillende doelgroepen.