Spijkernisse, Netherlands
Terug

Marga Duijnker krijgt Johanna Engwirda-Agricola Pluim

e55f343dde2561b3a4633b0d4780adc4
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Op zaterdag 8 maart, Internationale Vrouwendag, heeft de PvdA Nissewaard de Johanna Engwirda-Agricola Pluim uitgereikt. Deze onderscheiding wordt jaarlijks toegekend aan een vrouw in Nissewaard die zich op bijzondere wijze heeft ingezet voor de samenleving.

De Pluim is vernoemd naar Johanna Engwirda-Agricola, het eerste vrouwelijke gemeenteraadslid van de gemeente Spijkenisse. Dit jaar ging de eer naar Marga Duijnker, een betrokken en ervaren politica met een lange staat van dienst. Ze was jarenlang actief als gemeenteraadslid en wethouder in de gemeente Bernisse en zat ook in de Provinciale Staten. Daarnaast heeft ze zich op vele manieren ingezet voor de volkshuisvesting. Met veel toewijding heeft ze zich sterk gemaakt voor de belangen van de inwoners.

Als blijk van waardering voor haar toewijding en maatschappelijke betrokkenheid ontving Marga Duijnker de Pluim uit handen van PvdA-raadslid Dorothé Kieboom. De uitreiking was een bijzondere en feestelijke ontmoeting, passend bij de betekenis van Internationale Vrouwendag.

Lees ook

Stockfoto brandweer

Brandweerkorps Oostvoorne organiseert inloopavonden: ‘Kennismaken met het team en het werk’

Oostvoorne – Het Brandweerkorps in Oostvoorne organiseert op maandag 6 juli en maandag 13 juli inloopavonden in de kazerne aan de Voorweg 63. Tijdens de inloopavonden kun je kennismaken met het team van de brandweer in Oostvoorne en kun je vragen stellen over het werk van de brandweer.

Stock_Boekenberg

Diverse activiteiten bij Bibliotheek de Boekenberg in de maand juli

Spijkenisse – In de maand juli staan er diverse activiteiten op het programma bij Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse. Ook deze maand staan er weer tal van workshops, lezingen, spreekuren en jeugdactiviteiten op het programma bij de bibliotheek in onze regio.

IMG_3734

Aanhouding na zedenmisdrijven in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft vrijdag 3 juli een verdachte aangehouden na meerdere meldingen van zedenincidenten in Spijkenisse.

Kampioenschap VV Spijkenisse 1

Tegenstanders VV Spijkenisse voor aankomend seizoen officieel bekend

Spijkenisse – Na het kampioenschap in de eerste klasse C van het amateurvoetbal vorig seizoen mag VV Spijkenisse zich opmaken voor een nieuw seizoen in de vierde divisie B. De start van het nieuwe seizoen staat de eerste wedstrijd voor de ploeg van trainer Davey van Velzen in het weekend van 29 en 30 augustus op het programma.

Vliegerfestival

Zondag: Vlieger- en Foodtruckfestival in Spijkenisse

Spijkenisse – Op zondag 5 juli vindt aan de Maasboulevard in Spijkenisse weer het jaarlijkse Vlieger- en Foodtruckfestival plaats. Tussen 11.00 en 17.30 uur is er van alles te beleven voor jong en oud.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Gemeente Voorne aan Zee vraagt inwoners mee te denken over nieuw Watertakenplan in online enquête

Voorne aan Zee – Gemeente Voorne aan Zee roept inwoners op om mee te denken over het nieuwe Watertakenplan. Het nieuwe plan wordt op dit moment door de gemeente Voorne aan Zee uitgewerkt waar de wettelijke taken bij de gemeente liggen, maar inwoners worden betrokken bij de uitvoering van het plan. In een online enquête wordt aan inwoners gevraagd om hun mening te geven over wat zij belangrijk vinden rondom onderwerpen als regenwater, riolering, sloten en wateroverlast.