Spijkernisse, Netherlands
Terug

Meerdere botbreuken in gezicht voor aanvoerder VV Spijkenisse na duel met IFC

648444377_1621700139535055_2280889568571614388_n
Foto: Privébeeld Glenn Rijsdijk

Voetbalvereniging Spijkenisse laat via sociale media weten dat aanvoerder Glenn Rijsdijk zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen IFC meerdere botbreuken in zijn gezicht heeft opgelopen.

Raymond Sybesma |  | Aangepast op

Ongeveer tien minuten na rust kwam Glenn in botsing met een tegenstander. Door de klap verloor hij vrijwel direct het bewustzijn. Door snelle hulp van de medische staf en mede- en tegenspelers is veel erger voorkomen, want door het bewustzijnsverlies blokkeerde zijn tong de luchtweg.

Na behandeling op het veld lukte het hem onder luid applaus van het aanwezige publiek om naar de ambulance te lopen. Uit nader onderzoek bleek dat zijn neus, oogkas en jukbeen zijn gebroken. Binnenkort zal duidelijk worden of een operatie nodig is. Volgens Glenn is dat “de minste zorg”. Hij is vooral blij dat hij geen hersenschade heeft opgelopen.

Lees ook

JB2_3525

Motorrijder met spoed naar ziekenhuis na ongeval op Maasvlakte

Maasvlakte Rotterdam – Op de Mekongweg op de Maasvlakte heeft zondag aan het einde van de middag een eenzijdig ongeval met een motorrijder plaatsgevonden. Het slachtoffer raakte een afzethek en kwam enkele meters verderop in het zand terecht.

oussamabekkaoui(Dick)

Nieuwenhoorn ook de meerdere van Unitas'30 en blijft koploper

Etten-Leur – Nieuwenhoorn is ook na de derde rond in de competitie nog altijd de koploper in de eerste klasse. In de voor hen laatste wedstrijd, dit seizoen, die op zondag werd gespeeld bij hekkensluiter Unitas ’30, won de formatie met 0-2 van de Brabanders.

JB1_3467

Auto in beslag genomen na aanrijding aan Paprikadonk

Spijkenisse – Aan de Paprikadonk in Spijkenisse heeft zondagmiddag een aanrijding plaatsgevonden tussen een auto en een persoon. De automobilist reed na de aanrijding weg. Het slachtoffer is ter plaatse behandeld door ambulancepersoneel.

Eric den Hartog SPARK

SPARK viert diverse jubilea in laatste maanden van 2026

Het is feest bij Atletiek Vereniging Spark. Dit jaar bestaat de club 60 jaar, volgende maand is de 20e editie van de Spijkenisse Marathon en naast dat er vele mensen floreren tijdens de wedstrijden is er ook een hele actieve ploeg met aangepaste sporters. Dit weekend waren er de clubkampioenschappen, een mooie gelegenheid om dat te vieren.

Ad Reijtenbagh (Vierpolders)

Zevenklapper voor Vierpolders, nederlagen Abbenbroek, Simonshaven, SCO'63 en Hekelingen

REGIO – In de vijfde klasse waren er niet heel veel positieve resultaten voor onze regioploegen. Een hele grote 7-1 zege was er voor Vierpolders, maar dat ging ten koste van Hekelingen. Rockanje pakte ook een 6-1 zege op NTVV, alle overige ploegen gingen onderuit.

gebroedersbredius

Eerste zege voor FC Vlotbrug en GHVV'13, Rozenburg wint derby

REGIO – De ploegen in de vierde klasse deden het zaterdag niet allemaal even goed. Zo was er een nederlaag voor Zwartewaal in de derby met Rozenburg, verloor OHVV en waren er winstpartijen voor GHVV’13 en FC Vlotbrug.