Spijkernisse, Netherlands
Terug

Met de EBS bus met Pasen en in de meivakantie op pad

6480340dd9c7d5ff0957355a38a35581

Regionaal - Ga je met de bus op pad op Goede Vrijdag, Pasen of in de meivakantie? Dan is het goed om vooraf je reis te plannen. Op sommige dagen rijden de bussen van EBS in de regio Voorne-Putten & Rozenburg namelijk volgens een andere dienstregeling.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Goede Vrijdag (vrijdag 18 april): de bussen van EBS rijden volgens de normale dienstregeling.  Pasen (zondag 20 & maandag 21 april): de bussen rijden volgens de zondag dienstregeling.Koningsdag (zaterdag 26 april): de bussen rijden volgens de zaterdag dienstregeling. Meivakantie (maandag 28 april t/m maandag 5 mei): tijdens de meivakantie rijden de bussen volgens de vakantie dienstregeling. Dus ook op Bevrijdingsdag.

Check voor je vertrekt je reis in de reisplanner op ebs-ov.nl/voorne-putten-rozenburg. Zo voorkom je verrassingen en weet je precies waar je aan toe bent.

Ook met Pasen, Koningsdag en Bevrijdingsdag check je in het OV gewoon in en uit met je betaalpas. Hou je pas tegen de kaartlezer om in en uit te checken. Dat is alles! Je hoeft je dus niet eerst aan te melden. Meer weten? Ga naar ovpay.nl









Lees ook

Avond Fietsvierdaagse Nissewaard

Toerclub Voorne-Putten organiseert 49e editie van de Avond Fietsvierdaagse

Nissewaard – Van maandag 22 juni tot en met donderdag 25 juni organiseert Toerclub Voorne-Putten een nieuwe editie van de Avond Fietsvierdaagse in Nissewaard. Deelnemers kunnen tijdens de 49e editie vier dagen lang op de fiets verschillende afstanden fietsen en ontdekken wat de regio Voorne-Putten allemaal te bieden heeft.

Stock_politie

Echtpaar opgelicht door man die zich voordeed als ING-medewerker

Spijkenisse – In het regionale opsporingsprogramma Bureau Rijnmond is aandacht besteed aan een zaak waarbij een echtpaar slachtoffer is geworden van een nepbankmedewerker.

Ed van der Hoek 1

Kunstwerkroute langs museum De Duinhuisjes

Rockanje – Op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni is ook het openluchtmuseum aan de Duinstraat een aanbevelenswaardige stop langs de Kunstwerkroute. Het museum biedt dan van 11.00 uur tot 17.00 uur onderdak aan schilderijen van Esther Distelbrink en Ed van der Hoek.

Stock_Stadhuis_Nissewaard_Spijkenisse

Woning vier weken dicht na explosie in Spijkenisse

Spijkenisse – Burgemeester Cor Lamers van Nissewaard heeft de woning waar recent een explosie plaatsvond voor de duur van vier weken gesloten.

Veteranendag_Nissewaard (3)

Burgemeester Lamers bedankt veteranen: ‘We zien u en danken u’

Spijkenisse – In de hal van het gemeentehuis van Nissewaard heeft vrijdag de Nissewaardse Veteranendag plaatsgevonden. Veteranen uit de gemeente kwamen samen voor een bijeenkomst waarin waardering en erkenning centraal stonden.

Weer_Sandra Van Winden Scheer-Hellevoetsluis

Onweer levert spectaculaire foto's op uit de regio

Regio - Vrijdag trok een onweersgebied over onze regio. De dreigende luchten, bliksemflitsen en donkere wolken zorgden niet alleen voor indrukwekkende beelden, maar ook voor het afgelasten van verschillende evenementen.