Spijkernisse, Netherlands
Terug

Met de EBS bus met Pasen en in de meivakantie op pad

6480340dd9c7d5ff0957355a38a35581

Regionaal - Ga je met de bus op pad op Goede Vrijdag, Pasen of in de meivakantie? Dan is het goed om vooraf je reis te plannen. Op sommige dagen rijden de bussen van EBS in de regio Voorne-Putten & Rozenburg namelijk volgens een andere dienstregeling.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Goede Vrijdag (vrijdag 18 april): de bussen van EBS rijden volgens de normale dienstregeling.  Pasen (zondag 20 & maandag 21 april): de bussen rijden volgens de zondag dienstregeling.Koningsdag (zaterdag 26 april): de bussen rijden volgens de zaterdag dienstregeling. Meivakantie (maandag 28 april t/m maandag 5 mei): tijdens de meivakantie rijden de bussen volgens de vakantie dienstregeling. Dus ook op Bevrijdingsdag.

Check voor je vertrekt je reis in de reisplanner op ebs-ov.nl/voorne-putten-rozenburg. Zo voorkom je verrassingen en weet je precies waar je aan toe bent.

Ook met Pasen, Koningsdag en Bevrijdingsdag check je in het OV gewoon in en uit met je betaalpas. Hou je pas tegen de kaartlezer om in en uit te checken. Dat is alles! Je hoeft je dus niet eerst aan te melden. Meer weten? Ga naar ovpay.nl









Lees ook

Rob Vuik (Rockanje)

Vijfdeklassers proberen wat hoger op de ranglijst te komen

Regio – In de vijfde klasse komen de zes ploegen van Voorne Putten in actie om wat hogerop te komen. Niet voor elke ploeg staan er gemakkelijke duels op het programma, sommigem wachten nog op de eerste zege.

IMG_0687

Zwaan zit hele nacht vast op balkon, Zwanengroep schiet te hulp

Spijkenisse – Medewerkers van Zwanengroep Zuid-Holland hebben vrijdagochtend een zwaan van een balkon aan de Pruimengaard in Spijkenisse gehaald. Het dier was in de nacht tegen het dak gevlogen en vervolgens op het balkon terechtgekomen. Omdat zwanen een aanloop nodig hebben om op te stijgen, kon het dier niet zelfstandig wegkomen.

Jaarlijkse_uitvoering_2026_Ons_Genoegen_Rockanje (1)

Ons Genoegen verwelkomt Schiedams orkest voor dubbelconcert in Rockanje

Rockanje – Muziekliefhebbers kunnen morgenavond genieten van een dubbelconcert in de Welkomkerk in Rockanje. Muziekvereniging Ons Genoegen ontvangt dan het orkest van Harpe Davids uit Schiedam. Beide orkesten brengen een gevarieerd programma, met muziek van klassiek tot pop. Volgens Davy Smolenaars, voorzitter van Ons Genoegen, belooft het vooral een gezellige en muzikale avond te worden.

IMG_0735

Jongen gestoken bij poging tot beroving door groep jongeren

Spijkenisse – Aan de Potgieterstraat in Spijkenisse heeft rond 14.30 uur een steekincident plaatsgevonden. Hieraan ging een beroving door een groep jongens vooraf. Twee jongens werden slachtoffer van de beroving, waarbij een van hen werd gestoken.

Tom Larssen (GHVV'13)

Eilandderby in vierde klasse, koploper op bezoek bij Vlotbrug

In de vierde klasse hebben we ook zaterdag weer een eiland derby. In Oudenhoorn treft OHVV zaterdag GHVV’13. Andere belangrijke pot is ook voor GHVV’13, dat tweede staat de ontmoeting Vlotbrug – Rijnmond Hoogvliet Sport, wat kan de nummer vier, tegen de koploper is.

NTO foto 3

Nieuw Talent Orkest biedt volwassenen muzikale kans: ‘Je hoeft helemaal geen ervaring te hebben’

Hekelingen – Altijd al een muziekinstrument willen bespelen, maar is het er nooit van gekomen? Muziekvereniging TOGIDO uit Hekelingen biedt volwassenen de kans om die wens alsnog waar te maken. Met het Nieuw Talent Orkest Nissewaard kunnen deelnemers zonder enige muzikale ervaring in tien repetities leren samenspelen in een orkest. Het project begint op 5 januari 2027 en wordt afgesloten met een feestelijk concert op 20 maart.