Spijkernisse, Netherlands
Terug

Met de EBS bus met Pasen en in de meivakantie op pad

6480340dd9c7d5ff0957355a38a35581

Regionaal - Ga je met de bus op pad op Goede Vrijdag, Pasen of in de meivakantie? Dan is het goed om vooraf je reis te plannen. Op sommige dagen rijden de bussen van EBS in de regio Voorne-Putten & Rozenburg namelijk volgens een andere dienstregeling.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Goede Vrijdag (vrijdag 18 april): de bussen van EBS rijden volgens de normale dienstregeling.  Pasen (zondag 20 & maandag 21 april): de bussen rijden volgens de zondag dienstregeling.Koningsdag (zaterdag 26 april): de bussen rijden volgens de zaterdag dienstregeling. Meivakantie (maandag 28 april t/m maandag 5 mei): tijdens de meivakantie rijden de bussen volgens de vakantie dienstregeling. Dus ook op Bevrijdingsdag.

Check voor je vertrekt je reis in de reisplanner op ebs-ov.nl/voorne-putten-rozenburg. Zo voorkom je verrassingen en weet je precies waar je aan toe bent.

Ook met Pasen, Koningsdag en Bevrijdingsdag check je in het OV gewoon in en uit met je betaalpas. Hou je pas tegen de kaartlezer om in en uit te checken. Dat is alles! Je hoeft je dus niet eerst aan te melden. Meer weten? Ga naar ovpay.nl









Lees ook

Stockfoto voetbalveld

Voetbalvereniging Rockanje bouwt aan de toekomst met grondige renovatie en uitbreiding

Rockanje – Op dit moment vinden er diverse werkzaamheden plaats bij voetbalvereniging Rockanje om verder te bouwen aan de toekomst. Het clubgebouw wordt grondig gerenoveerd en uitgebreid om klaar te zijn voor de toekomst en leden, vrijwilligers en bezoekers nog beter te kunnen ontvangen.

voornse sluis

Schutbeperking Voornse Sluis door aanhoudende droogte

Spijkenisse – Door de aanhoudende droogte wordt vanaf vandaag een schutbeperking ingesteld bij de Voornse Sluis in Spijkenisse. De maatregel geldt voor zowel de beroepsvaart als de recreatievaart die gebruikmaakt van de verbinding met het Brielse Meer.

Reddingsbrigade Hellevoetsluis 2

Drukke dag vol meldingen voor de lifeguards van Reddingsbrigade Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Afgelopen vrijdag hebben de lifeguards van de Reddingsbrigade in Hellevoetsluis een drukke dag gehad waarbij ze meerdere keren in actie moesten komen. Twee suppers werden na te zijn afgedreven veilig naar de kant teruggebracht, twee zeilbootjes sloegen om en er werd een grootschalige zoekactie opgezet na het zien van een lichtkogel.

Botlekbrug

Botlekbrug twee nachten achter elkaar afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden

Regio – De Botlekbrug is deze week vanwege onderhoudswerkzaamheden twee nachten afgesloten voor al het verkeer. Het autoverkeer, voetgangers en (brom)fietsers kunnen geen gebruik maken van de brug in de nacht van woensdag 5 augustus op donderdag 6 augustus en donderdag 6 augustus op vrijdag 7 augustus.

oostvoorne wielerronde

Profwielerronde Oostvoorne haalt opnieuw Tourrenners naar het dorp: 'Een dag voor iedereen'

Oostvoorne - Oostvoorne maakt zich op voor een dag vol wielerspektakel. Op donderdag 6 augustus wordt de 44e editie van de Profwielerronde verreden. Met deelnemers uit de Tour de France, een uitgebreid dagprogramma en gratis toegang hoopt de organisatie opnieuw veel bezoekers naar het dorp te trekken.

lionsclub

Lionsclub Haringvliet maakt zich sterk voor lokale goede doelen

Hellevoetsluis - Met het motto ‘We Serve’ zet Lionsclub Haringvliet zich al bijna dertig jaar in voor maatschappelijke doelen in de regio. De serviceclub kiest jaarlijks een lokaal of regionaal goed doel waarvoor geld wordt ingezameld. Dit jaar gaat de opbrengst naar Stichting Superhelden uit Hellevoetsluis.