Spijkernisse, Netherlands
Terug

Nachtafsluiting FIT-test Harmsenbrug (N57)

73202d473a09169513c20fa4c5fe5634.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Regio - Rijkswaterstaat vervangt of renoveert in Zuid-Holland de komende jaren een groot aantal verouderde bruggen, tunnels en wegen.

Rijkswaterstaat voert van woensdag 16 oktober 22.00 uur tot donderdag 17 oktober 05.00 uur werkzaamheden uit aan de Harmsenbrug (N57). Hierbij is de brug afgesloten voor al het verkeer gedurende de werkzaamheden. Houd rekening met extra reistijd.

In deze nacht test aannemerscombinatie STERK (Swarco en Knook Staal en Machinebouw BV (KSM)) in opdracht van Rijkswaterstaat of alle elektrotechnische installaties van de brug nog goed functioneren. Tijdens deze zogenoemde ‘FIT-test’, worden alle veiligheidsfuncties getest van de brug. Zo houden we onze (vaar)wegen en bruggen veilig voor iedereen.

Omleidingen

Het doorgaande auto- en vrachtverkeer wordt omgeleid via de N218 en A15:
  • Vanuit Rotterdam richting Brielle/Middelharnis via afrit Spijkenisse (16) en de N218/N57.
  • Vanuit Maasvlakte richting Brielle/Middelharnis via afrit Oostvoorne (8) en de N218/N57.
  • Vanuit Hellevoetsluis richting Rotterdam Via N218 (Zwartewaal-Heenvliet) naar A15.
  • Vanuit Hellevoetsluis richting Europoort/Rozenburg via N218 (Brielle-Oostvoorne) naar A15.

Openbaar vervoer

De dienstregeling van het openbaar vervoer blijft op peil.

(Brom)fietsers en voetgangers

(Brom)fietsers en voetgangers worden met behulp van verkeersregelaars in groepen doorgelaten over de fietspaden. Hierbij moet men rekening houden met 20 minuten vertraging.

Scheepvaart

Voor de scheepvaart wordt de brug niet bediend tijdens de werkzaamheden.

Hulpdiensten

Door afspraken met de betrokken veiligheidsregio’s blijft de hulpverlening tijdens de afsluiting op peil.

Advies aan weggebruikers

Plan uw reis goed en raadpleeg voor vertrek de actuele verkeersinformatie; Houd rekening met extra reistijd; Pas, indien mogelijk, uw reisgedrag aan om vertraging door de werkzaamheden te vermijden; Volg de aanwijzingen en omleidingsroutes op de digitale informatiepanelen en gele borden, boven en langs de weg.

Meer informatie?

Kijk voor meer informatie over bovenstaande werkzaamheden op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie of bel met de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002 (gratis).

Bereid u goed voor

Rijkswaterstaat vervangt of renoveert in Zuid-Holland de komende jaren een groot aantal verouderde bruggen, tunnels en wegen. Lees hier meer over de werkzaamheden in de regio Zuid-Holland.

Wilt u tijdens de werkzaamheden slimmer reizen en hinder vermijden? Bereid u dan goed voor. Kijk op de website van Zuid-Holland Bereikbaar voor een overzicht van grote werkzaamheden in Zuid-Holland én voor inspiratie om slimmer en duurzamer te reizen. Ook werkgevers of logistiek ondernemers kunnen hier terecht voor tips over mobiliteit, regelingen en efficiëntere logistiek. Zo houden ze de komende jaren met elkaar Zuid- Holland in beweging.

Lees ook

De Stoep Rob van Wijk

Laatste seizoenspresentatie voor directeur Rob van Wijk van Theater de Stoep

Theater de Stoep heeft maandagavond 18 mei het programma van het theaterseizoen 2026/2027 gepresenteerd. De vrienden van het theater en andere genodigden konden genieten van een voorproefje van verschillende theatervoorstellingen. Het laatste seizoen van theaterdirecteur Rob van Wijk telt ongeveer 250 voorstellingen, met grote namen, show en spektakel, maar ook kleine voorstellingen en nieuw talent.

Wijkcentrum_Noord_politie.jpg

Inbraak bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse

Spijkenisse - In de nacht van maandag op dinsdag heeft er een inbraak plaatsgevonden bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse. Een ruit is met een steen ingegooid.

VERON afdeling 42 zendamateurs

Jubilerend VERON afdeling 42 legt als sport contact met de andere kant van de wereld

Nieuwenhoorn - VERON afdeling 42 in Nieuwenhoorn bestaat 50 jaar en dat werd zaterdag 16 mei gevierd met een open dag. De groep is een van de 63 afdelingen van de Vereniging Experimenteel Radio Onderzoek in Nederland.

Ongeval_Hekelingseweg (1).jpg

Fietser met spoed naar ziekenhuis na incident aan Hekelingseweg

Spijkenisse - Dinsdagochtend rond 08.40 uur zijn de hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, opgeroepen voor een incident langs de Hekelingseweg in Spijkenisse.

Jubileum Zeker Weten 18 mei 2026.jpeg

Radioprogramma ‘Zeker Weten’ viert jubileum: 1500e uitzending in ruim 38 jaar tijd

Spijkenisse – De radiostudio van LINQ Media stond maandagavond 18 mei volledig in het teken van een jubileum-uitzending van het radioprogramma ‘Zeker Weten’. Luisteraars worden in de radioshow al ruim 38 jaar bijgepraat over het sociaal-economische nieuws. Deze week staat de teller van het aantal uitzendingen op 1500 en werd dit gevierd door de radiomakers.

Inbraak_SCO63.jpg

Verdachten goed op beeld na inbraak bij SCO’63 in Spijkenisse

Spijkenisse - Zondagnacht rond 02.30 uur is ingebroken bij voetbalvereniging SCO’63 in Spijkenisse. De vereniging schrijft op sociale media dat het inbrekersduo vooral leek te gaan voor een spontane “midnight snackrun”.