Spijkernisse, Netherlands
Terug

Nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS vanaf deze week te gebruiken

Hopper Spijkenisse EBS
Foto: EBS

Regio – Maandag 29 juni is de nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS officieel in gebruik genomen. Via de app kun je een rit reserveren, wijzigen en beheren op het moment dat je reist met de Maasvlaktehopper, Delfthopper en Spijkhopper. In de afgelopen weken is de app in de praktijk getest door een groep frequente reizigers en waren de reacties enthousiast.

Perry van Brandwijk |

De app van vervoerder EBS is voor zowel iOS als Android beschikbaar en is gratis te downloaden. De hoppers van EBS zijn vormen van flexvervoer en dit houdt in dat het vervoer is zonder vaste route of dienstregeling, maar dat de vervoerder alleen rijdt als reizigers vooraf een rit reserveren. ‘Zo biedt EBS een slimme en efficiënte vorm van vervoer die meebeweegt met de behoefte van de reiziger. Met de nieuwe EBSHopper-app kunnen reizigers hun rit nog eenvoudiger plannen en beheren’, schrijft EBS over de nieuwe app voor reizigers.

De reizigers die de app eerder al in de praktijk mochten testen, waarderen vooral het gemak waar zij hun rit mee kunnen reserveren en beheren. De gebruikers gaven aan dat zij graag ook een Engelstalige versie van de app willen. Vervoerder EBS zegt de mogelijkheden te onderzoeken om deze in een toekomstige versie van de app toe te voegen.

‘Met de EBSHopper-app maken we flexibel vervoer nog eenvoudiger en geven we reizigers meer regie over hun reis. De enthousiaste reacties van onze eerste gebruikers laten zien dat de app aansluit bij de wensen van onze reizigers’, zegt Richard Korver, concessiedirecteur bij EBS.

Lees ook

Jeu de Boules Dijckhuis Vierpolders

Jeu de Boules Baan bij ’t Dijckhuis in Vierpolders officieel geopend

Vierpolders – Donderdagavond 9 juli is de nieuwe Jeu de Boules Baan bij ’t Dijckhuis in Vierpolders officieel geopend door wethouder Els Priester van de gemeente Voorne aan Zee. De wethouder benadrukte tijdens de opening het belang van een ontmoetingsplaats voor de inwoners van Vierpolders. Priester noemde het een plek waar mensen hun belangrijke sociale contacten kunnen versterken.

Stock_politie

Politie houdt man aan na melding van inbraak op bouwplaats

Spijkenisse – Zaterdag 18 juli kreeg de politie een melding van een heterdaad inbraak op een bouwplaats in Spijkenisse. Met meerdere eenheden kwam de politie ter plaatse en zagen een man, die voldeed aan het opgegeven signalement, op het bouwterrein lopen achter het hek. Nadat de verdachte eerst nog probeerde te vluchten, werd hij niet veel later aangehouden door de agenten.

EBS

Minder openbaar vervoer op Voorne-Putten tijdens zomervakantie

Voorne-Putten – Inwoners uit onze regio moeten tijdens de zomervakantie rekening houden met een aangepaste dienstregeling. Vervoerder EBS rijdt van maandag 20 juli tot en met vrijdag 28 augustus volgens de vakantiedienstregeling. Ook de RET schaalt in dezelfde periode de frequentie van metro's, trams en bussen terug.

Stadhuis Nissewaard

College gemeente Nissewaard wacht uitspraak ‘Windpark Brielse Maasdijk’ af

Nissewaard – Het college van Burgemeester en wethouders van de gemeente Nissewaard heeft eerder besloten om geen vergunning af te geven voor het plaatsen van vijf windturbines op de Brielse Maasdijk. Dit gebeurde nadat de gemeenteraad aangaf bezwaren te hebben tegen het windpark. Tegen het besluit hebben onder andere ontwikkelaar HVC en de provincie Zuid-Holland beroep aangetekend bij de Raad van State. Na een bemiddelingstraject met de betrokken partijen heeft dit niet geleid tot een gezamenlijke uitkomst en wacht het college nu de uitspraak van de Raad van State af.

747799757_1773067887386531_2556955350769439742_n

SCO’63 start in seizoen 2026-2027 met een damesteam: ‘Een nieuw hoofdstuk’

Spijkenisse – Voetbalvereniging SCO’63 uit Spijkenisse start het seizoen 2026-2027 met een bijzonder moment in de clubgeschiedenis. De voetbalclub uit Spijkenisse meldt op hun kanalen dat zij een damesteam hebben opgericht die vanaf aankomend seizoen actief zal zijn. ‘Een prachtig nieuw hoofdstuk voor SCO’63’, schrijft de club trots.

Bus_EBS

Strandbus 803 rijdt vanaf vandaag dagelijks naar Rockanje Strand

Voorne-Putten – Wie deze zomer met het openbaar vervoer naar Rockanje Strand wil, kan vanaf vandaag dagelijks gebruikmaken van EBS-lijn 803. De strandbus rijdt tot en met 30 augustus zeven dagen per week en vertrekt twee keer per uur tussen Spijkenisse, Brielle en Rockanje Strand.