Spijkernisse, Netherlands
Terug

Nieuwe wijkbus van de politie Nissewaard

2edbad43e50b60ee605981978635ff9e
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Nissewaard - “De wijkbus is de manier om met wijkbewoners in contact te komen."

Agenten binnen het basisteam van de gemeente Nissewaard krijgen aan het einde van dit jaar de beschikking over een eigen nieuwe wijkbus. Dit is volgens de politie een soort mobiel politiebureau.

Hiermee kunnen zij met hun eigen bus de wijk ingaan en zijn agenten aanspreekbaar voor bewoners die vragen of opmerkingen hebben over onderwerpen die in hun wijk spelen.

De politie in Nissewaard wil per direct gebruik maken van een wijkbus en leent daarom, tot de eigen nieuwe wijkbus beschikbaar is, een soortgelijke bus van een ander basisteam.

“De wijkbus is de manier om met wijkbewoners in contact te komen. Juist door in de wijken van Nissewaard neer te strijken met de wijkbus, krijgen bewoners op een laagdrempelige manier de kans met de politie te praten”, schrijft de politie Nissewaard op Facebook.
Inwoners kunnen bij de wijkbus terecht met vragen of zorgen over bijvoorbeeld veiligheid, handhaving, preventie, overlast en buurtcontroles. De bus wordt roulerend over diverse wijken in Nissewaard ingezet.

Via de sociale media van Basisteam Politie Nissewaard op Facebook en Instagram laten de wijkagenten weten wanneer ze langskomen in een bepaalde wijk om met inwoners in gesprek te gaan.

Lees ook

jeroenvanderhorst2(alex)

Oorwassing voor Abbenbroek, Hekelingen wint derby van Simonshaven

Regio – De zes ploegen van Voorne Putten in de vijfde klasse deden zaterdag weer een poging om wat hoger op de ranglijst te komen. Met uitzondering van Rockanje, die ploeg startte aan ronde zes als koploper. Voor Abbenbroek werd het een rampzalige zaterdag. Een overzicht van de resultaten.

jeroenvanderhorst2(alex)

Wisselende resultaten voor ploegen in de vierde klasse

Regio – In de vierde klasse waar vijf teams van het eiland Voorne Putten meedoen waren er zaterdag wisselende resultaten. OHVV ging naar de koploper en verloor. GHVV’13, tot op heden het best presterende team van de vierde klasse van het eiland, ontving ’s-Gravendeel en ging er met de winst vandoor. Vlotbrug ontving nummer twee Rhoon en zegevierde. Zwartewaal ging naar Vlaardingen om tegen Victoria’04 te spelen en kwam niet tot winst en Rozenburg was gastheer voor Strijen en won met ruime cijfers.

Ronard Venekamp (OVV)

Prima resultaten voor derdeklassers SC Botlek en OVV

Regio - In de derde klasse kwamen zowel SC Botlek als koploper OVV in actie. In Spijkenisse ontving SC Botlek zaterdag Groote Lindt uit Zwijndrecht, het werd 2-0. In Oude Tonge was OVV te gast bij DBGC. De mannen van Ronard Venekamp, die samen met Stellendam lijstaanvoerder was deelden de punten, het werd 1-1.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn maakt half dozijn vol, punt voor Zuidland

Nieuwenhoorn kwam zaterdag in de eerste klasse in actie tegen nieuwkomer DVV’09 uit Dirksland. De mannen van Oussama Bekkaoui verdedigde de koppositie, die ze samen met Halsteren hadden. Het werd aan de Rijksstraatweg 6-0, een stand die bij rust al was bereikt.

Daveyvelzen foto Marjolein Nijmeijer

Missie van Spijkenisse bij SC Feyenoord niet geslaagd

Rotterdam – De missie van VV Spijkenisse was vooraf duidelijk, om niet te veel achterop te geraken moest de ploeg van Davey van Velzen zaterdag winnen van SC Feyenoord, dat vorige week haar eerste driepunter behaalde in de competitie. Het werd op sportpark Varkenoord 3-1 (0-1) voor de Rotterdammers.

andrelinger(peter)

Derby voor Hekelingen en Simonshaven, SCO'63 hoopt op eerste zege

Regio – De zes ploegen die in de vijfde klasse spelen dit seizoen gaan zaterdag weer proberen om een zege te pakken Twee ploegen van het eiland spelen tegen elkaar, de rest speelt tegen ploegen van Goeree Overflakkee of de Hoeksche Waard.