Spijkernisse, Netherlands
Terug

Nieuwe wijkbus van de politie Nissewaard

2edbad43e50b60ee605981978635ff9e
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Nissewaard - “De wijkbus is de manier om met wijkbewoners in contact te komen."

Agenten binnen het basisteam van de gemeente Nissewaard krijgen aan het einde van dit jaar de beschikking over een eigen nieuwe wijkbus. Dit is volgens de politie een soort mobiel politiebureau.

Hiermee kunnen zij met hun eigen bus de wijk ingaan en zijn agenten aanspreekbaar voor bewoners die vragen of opmerkingen hebben over onderwerpen die in hun wijk spelen.

De politie in Nissewaard wil per direct gebruik maken van een wijkbus en leent daarom, tot de eigen nieuwe wijkbus beschikbaar is, een soortgelijke bus van een ander basisteam.

“De wijkbus is de manier om met wijkbewoners in contact te komen. Juist door in de wijken van Nissewaard neer te strijken met de wijkbus, krijgen bewoners op een laagdrempelige manier de kans met de politie te praten”, schrijft de politie Nissewaard op Facebook.
Inwoners kunnen bij de wijkbus terecht met vragen of zorgen over bijvoorbeeld veiligheid, handhaving, preventie, overlast en buurtcontroles. De bus wordt roulerend over diverse wijken in Nissewaard ingezet.

Via de sociale media van Basisteam Politie Nissewaard op Facebook en Instagram laten de wijkagenten weten wanneer ze langskomen in een bepaalde wijk om met inwoners in gesprek te gaan.

Lees ook

Ring Feest 2024

Abbenbroek maakt zich op voor derde editie Ringfeest: ‘Het wordt ieder jaar weer drukker’

Abbenbroek - De Ring in Abbenbroek verandert zaterdag 12 september opnieuw in een feestterrein. Voor de derde editie van het Ringfeest worden opnieuw honderden bezoekers verwacht. Met livemuziek, een dj, verschillende acts en foodtrucks wil de organisatie er vooral een gezellig dorpsfeest van maken. ‘Het wordt ieder jaar weer drukker.’

Interieur (liggend)

Museumwoning ‘Back to the Sixties’ viert 25-jarig bestaan: ‘Terug in de tijd’

Spijkenisse - Een telefoon met draaischijf, een lavet in de badkamer, een zwart-wittelevisie en een keuken met een gasfles achter een gordijntje. Wie Museumwoning ‘Back to the Sixties’ aan de Eikenlaan binnenstapt, gaat terug naar de jaren zestig. Dit jaar bestaat de bijzondere museumwoning 25 jaar. Het jubileum wordt gevierd met een speciale tentoonstelling en verschillende activiteiten.

03fbbdb3-8bc0-4f2c-999c-5015b1c3cbde

Spivo Dames 1 start bekertoernooi met overtuigende zege

Spijkenisse - Spivo Dames 1 is het nieuwe seizoen goed begonnen. In de eerste officiële wedstrijd van het seizoen won de ploeg zaterdag in eigen huis met 3-0 van promotieklasser DVO Dames 1. Met degelijk spel en sterke serviceseries trok Spivo de bekerwedstrijd overtuigend naar zich toe.

Arie draagt sleutel over ASVZ

De Hofstee komt eind 2027 in handen van ASVZ

Spijkenisse - De Hofstee, de woonvoorziening voor mensen met een verstandelijke beperking aan de rand van de Maaswijk in Spijkenisse, wordt eind 2027 overgedragen aan zorgorganisatie ASVZ. Die organisatie verzorgt nu al de begeleiding van de bewoners. Voor initiatiefnemer Arie Korengevel komt daarmee een einde aan een bijzonder hoofdstuk. 'Het is een goed moment om het stokje over te dragen.'

FloorKiezenberg 2, foto van David de Wit

Zes atleten Voorne Atletiek in actie op officieus NK

Amsterdam - Zes jonge atleten van Voorne Atletiek hebben in het laatste weekend van augustus deelgenomen aan de 59e Nationale C-Spelen in Amsterdam. De wedstrijd geldt als het officieuze Nederlands kampioenschap voor C-junioren (U15 en U16). Floor Kiezenberg uit Hellevoetsluis zorgde met een derde plaats bij het hink-stap-springen voor het beste resultaat van de vereniging.

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.