Spijkernisse, Netherlands

Nieuwe wijkbus van de politie Nissewaard

Foto: Pixabay
Perry van Brandwijk | 17 juni 2024 15:00 | 17 juni 2024 14:55
Nissewaard - “De wijkbus is de manier om met wijkbewoners in contact te komen."

Agenten binnen het basisteam van de gemeente Nissewaard krijgen aan het einde van dit jaar de beschikking over een eigen nieuwe wijkbus. Dit is volgens de politie een soort mobiel politiebureau.

Hiermee kunnen zij met hun eigen bus de wijk ingaan en zijn agenten aanspreekbaar voor bewoners die vragen of opmerkingen hebben over onderwerpen die in hun wijk spelen.

De politie in Nissewaard wil per direct gebruik maken van een wijkbus en leent daarom, tot de eigen nieuwe wijkbus beschikbaar is, een soortgelijke bus van een ander basisteam.

“De wijkbus is de manier om met wijkbewoners in contact te komen. Juist door in de wijken van Nissewaard neer te strijken met de wijkbus, krijgen bewoners op een laagdrempelige manier de kans met de politie te praten”, schrijft de politie Nissewaard op Facebook.
Inwoners kunnen bij de wijkbus terecht met vragen of zorgen over bijvoorbeeld veiligheid, handhaving, preventie, overlast en buurtcontroles. De bus wordt roulerend over diverse wijken in Nissewaard ingezet.

Via de sociale media van Basisteam Politie Nissewaard op Facebook en Instagram laten de wijkagenten weten wanneer ze langskomen in een bepaalde wijk om met inwoners in gesprek te gaan.

Meest gelezen

Spijkenisse Medisch Centrum en huisartsenpraktijk kondigen samenwerking aan

Perry van Brandwijk | 11 september 2025

Drukke ochtendspits vanwege ongeval met vrachtwagen op N15 bij Oostvoorne

Perry van Brandwijk | 11 september 2025

Glitter & Glamour party voor het hospice: ‘Elke vrouw heeft wel iets glimmends in de kast hangen’

Elaine Poldervaart | 12 september 2025

Lees ook

Poulefase van de KNVB beker is voorbij...

Vanmiddag zijn de kaarten geschud in de bekerpoule fase en nu weten wij welke clubs samen met de 4e ...

Vitality Club Nissewaard: ‘Iedereen ka...

Spijkenisse - Iedere donderdagochtend tussen tien en elf uur bruist het van de energie bij voetbalve...

Ondernemers en overheden starten circula...

Nissewaard - Op vrijdag 12 september ondertekenden gemeenten Goeree-Overflakkee, Nissewaard en Hoeks...

Brielle swingt opnieuw tijdens JUMBO Big...

Brielle - De Brielse binnenstad verandert op zaterdag 20 september weer in een muzikaal podium voor ...

Gratis fotoshoot voor mensen met een ing...

Hellevoetsluis - Een fotoshoot klinkt voor veel mensen als een luxe. Maar voor wie ziek is en door e...

Drie dagen muziek en gezelligheid tijden...

Het centrum van Spijkenisse stond van 29 tot en met 31 augustus drie dagen lang in het teken van muz...