Spijkernisse, Netherlands
Terug

Nieuwjaarsreceptie Voorne aan Zee op 13 januari

775f57e1dbbd06973c0c3ff6875d9798
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Maandag 13 januari staat de nieuwjaarsreceptie van de gemeente Voorne aan Zee op het programma. Inwoners, ondernemers en medewerkers van maatschappelijke instellingen zijn van harte welkom om te proosten op het nieuwe jaar.

De nieuwjaarsreceptie vindt van 19:30 uur tot 22:00 uur plaats in de Sint-Catharijnekerk in Brielle. De deuren van de kerk zullen om 18:45 uur open gaan voor bezoekers. Naast het proosten op het nieuwe jaar, staat een afwisselend programma klaar met onder andere een nieuwjaarsspeech van burgemeester Arno Scheepers.

Ook treden enkele culturele optredens gepland en aansluitend is er een borrel waar iedereen de gelegenheid heeft om elkaar de beste wensen over te brengen voor het nieuwe jaar.

Lees ook

Bus_EBS

Strandbus 803 rijdt vanaf vandaag dagelijks naar Rockanje Strand

Voorne-Putten – Wie deze zomer met het openbaar vervoer naar Rockanje Strand wil, kan vanaf vandaag dagelijks gebruikmaken van EBS-lijn 803. De strandbus rijdt tot en met 30 augustus zeven dagen per week en vertrekt twee keer per uur tussen Spijkenisse, Brielle en Rockanje Strand.

WhatsApp Image 2026-07-17 at 15.53.43

Kinderen reizen de wereld rond tijdens Zomerfeest De Akkers

Spijkenisse - Met een papieren vliegticket in de hand trokken honderden kinderen vandaag over de grasvelden aan de Koolzaaddreef tijdens het Zomerfeest De Akkers. Het evenement stond in het teken van ontmoeting, cultuur en plezier en vormde de feestelijke afsluiting van het schooljaar én de start van de zomervakantie.

Sint Catharijnekerk Brielle

Figuranten gezocht voor filmopnames rond theatervoorstelling ‘Angelus Merula’

Brielle – Op 19 en 20 juni 2027 wordt een theatervoorstelling onder de noemer ‘Angelus Merula’ opgevoerd in de Sint-Catharijnekerk in Brielle. Culturele Stichting Voorne, de organisatoren achter deze voorstelling, zijn op dit moment op zoek naar kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 14 jaar die willen figureren voor filmbeelden die voor de voorstelling worden gemaakt.

17-07 taart voor de klas die er altijd is

Leerlingen klas 1E op Scala Molenwatering winnaar van ‘de klas die er altijd is’

Spijkenisse – De leerlingen van klas 1E van Scala Molenwatering in Spijkenisse zijn op hun school de winnaar van de winactie ‘de klas die er altijd is’. Team leerplicht komt niet alleen in actie als leerlingen teveel lessen missen, maar zetten juist ook klassen in het zonnetje als zij goed scoren op het gebied van aanwezigheid. Daarom werden de leerlingen van deze klas van Scala Molenwatering verrast met een taart op hun laatste schooldag van het jaar uit handen van wethouder Hanneke Stengs.

Stockfoto voetbal

VV Brielle mag zich officieel partnervereniging van Sparta Rotterdam noemen

Brielle – Begin deze maand heeft VV Brielle een samenwerkingsovereenkomst getekend met Sparta Rotterdam en mag zich vanaf nu officieel partnervereniging noemen van de Eredivisieclub uit Rotterdam. ‘Met deze samenwerking zetten beide clubs een belangrijke stap in de verdere ontwikkeling van het jeugdvoetbal in de regio’, schrijft VV Brielle over de samenwerking met de club uit Rotterdam.

Stockfoto zonnebrandcreme

Zonnebrandcrème beschikbaar voor inwoners van Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De zon schijnt de afgelopen tijd volop in de regio, maar bij een hoge zonkracht kan dit ook schadelijk zijn en het risico op huidkanker vergroten. Daarom deelt de gemeente Voorne aan Zee gratis zonnebrandcrème uit bij diverse smeerpalen en overhandigde wethouder Els Priester tubes zonnebrandcrème aan de Voedselbank om uit te delen aan klanten.