Spijkernisse, Netherlands
Terug

Nissewaard Lokaal stelt vragen over voortgang school Maasboulevard

6032bf47613a18723f133dc0608a5800.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Nissewaard Lokaal heeft onlangs navraag gedaan bij de betrokken wethouder over de voortgang van de nieuwe school aan de Maasboulevard in Spijkenisse.

De wethouder bevestigt aan Nissewaard Lokaal dat de contracten met de bouwkundige aannemer zijn ondertekend. Er wordt volgens de partij op dit moment hard gewerkt aan het bestellen van alle materialen en een bouwplanning.

Het bouwterrein is al omheind en ook is de civiele aannemer al gestadt met het bouwrijp maken van het terrein. De bouw van de school zal binnenkort van start gaan, maar de exacte startdatum van de werkzaamheden is nog niet bekend.

De verwachting is dat de nieuwe school in het eerste kwartaal van 2026 zal worden opgeleverd. In de school worden maar liefst 28 lokalen gemaakt voor leerlingen van de zogenoemde ‘megaschool’.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-01-30 at 11.23.03 (1).jpeg

Succesvolle Carrièremarkt Techniek op het Maerlant in Brielle

Brielle - Op het Maerlant in Brielle vond donderdag 29 januari een grote Carrièremarkt Techniek plaats voor leerlingen uit de regio. Tijdens de markt kregen jongeren de kans om op een laagdrempelige manier kennis te maken met de wereld van techniek, een sector waar momenteel een groot tekort aan vakmensen is.

boerderij ijzertijd Rockanje.JPG

Resten historische boerderij gevonden: ‘Een puzzelstuk van de grote puzzel van Rockanje’

Rockanje - Bij archeologisch onderzoek in Rockanje zijn resten gevonden van een boerderij uit de late ijzertijd. De vondst is uitzonderlijk goed bewaard gebleven door de natte veenbodem. ‘Rockanje is een rijk gebied aan prehistorische resten’, zegt archeoloog Tiziano Goossens.

WhatsApp Image 2026-01-30 at 10.09.00.jpeg

Twee wethouders vertrekken na motie van wantrouwen in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - De gemeenteraad van Voorne aan Zee heeft op 29 januari een motie van wantrouwen aangenomen tegen wethouders Robert van der Kooi (IBV) en Daan van Orselen (Partij Voorne aan Zee). Na een lange vergadering stemden 23 raadsleden voor en 9 tegen, waardoor beide wethouders, vlak voor de verkiezingen, moeten aftreden.

7c5cc18e9a386573369c9ee2fb124b15 (1).jpg

Kop-staartbotsing op de Hartelbrug

Spijkenisse - Bij een kop-staartbotsing op de Hartelbrug zijn vanmiddag vijf voertuigen betrokken geraakt. Twee auto’s raakten zwaar beschadigd. Door het ongeval ontstond een grote file, waardoor de Hartelbrug volledig werd afgesloten.

Schermopname (31).png

Stadsdichter Dewi van Eyk: ‘Ik noem het hersenspinsels’

Nissewaard – Wat begon als een Instagramaccount waarop ze haar gedachten van zich afschreef, groeide uit tot een titel: stadsdichter van Nissewaard. Vandaag is het de eerste dag van de Poëzieweek en LINQ Media sprak met Dewi van Eyk over schrijven, inspiratie en het leven als stadsdichter.

Foto overeenkomst MKB-VaZ liggend.jpg

Gemeente Voorne aan Zee en MKB Rotterdam Rijnmond bundelen krachten voor ondernemers

Voorne aan Zee - De gemeente Voorne aan Zee en MKB Rotterdam Rijnmond gaan nauwer samenwerken om ondernemers in de gemeente en de regio beter te ondersteunen. Met dit zogenoemde public partnership willen beide partijen bouwen aan een sterk, toekomstbestendig en ondernemingsvriendelijk ondernemersklimaat.