Spijkernisse, Netherlands
Terug

Olympisch zwemster Tessa Giele gehuldigd

10f34e563e7fdc41313023d3c2002cf5
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Regionaal - Afgelopen zaterdag huldigde de Rozenburgse zwemvereniging De zeehond’73 tijdens een open dag de Olympische zwemsters Tessa Giele uit Vierpolders en Maaike de Waard uit Rozenburg.

De Waard en Giele waren op de open dag om er zwemclinics te geven in hun specilismen, respectievelijk de rugslag (De Waard) en de vlinderslag (Giele). De wethouder van zorg en welzijn van de gemeente Voorne aan Zee was verhinderd, maar had in Frank Schelleboom, lid van de dorpsraad van Rozenburg een waardige en enthousiaste vervanger om de Olympische zwemsters in het zonnetje te zetten.

Na de huldiging volgden de clinics van De Waard en Giele, die werden afgesloten met een wedstrijd voor de deelnemers wie de snelste sprinter van Rozenburg en Brielle was. De Brielse Myrthe Kramer, Ruben de Graaf, Elise Balist en Ruben van Vugt werden de snelsten op de rugslag en de vlinderslag.Naast de zwemclinics was er ook een waterpoloclinic, gegeven door international Laszlo Nagly, trainer van het Nederlandse meisjesteam -14 jaar. Wil je ook kennis maken met de zwemsport of met waterpolo kijk dan op de sites van ZVV De Duck en ZVV De Zeehond’73.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-22 at 14.47.20

Jubileumshow Ger Vos zet ‘Gouden Generatie’ in de schijnwerpers

Spijkenisse - Op maandag 30 november 2026 staat Ger Vos voor de vijftiende keer in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam. De jubileumshow wordt een avond vol livemuziek, verrassingen en vooral veel aandacht voor zeshonderd ouderen. Hierover vertelde hij meer tijdens het radioprogramma LINQ Lunch.

Stock_politie

Politie houdt minderjarige nepagent aan: ‘Geld van pinpas opgenomen en ruim €20.000 aan sieraden buitgemaakt’

Nissewaard – Woensdag 22 juli heeft de politie in Nissewaard een zeer jonge minderjarige verdachte aangehouden die wordt verdacht zich te hebben voorgedaan als nepagent. De aanhouding vond plaats in een woning waaruit de verdachte is meegenomen naar het politiebureau voor verder verhoor.

Brug over de Haaven

Brug over de Haaven in Hellevoetsluis voorlopig twee keer per dag open door kapot loopwiel

Hellevoetsluis – De Brug over de Haaven in Hellevoetsluis gaat vanwege een kapot loopwiel voorlopig maar twee keer per dag open voor het scheepvaartverkeer. Gemeente Voorne aan Zee meldt dat de voorlopige bedieningstijden van de brug om 10:00 uur en 17:00 uur zullen plaatsvinden.

524829056_1238016135005482_1327501046801242560_n

Brielle maakt zich op voor 34e editie Brielle Blues: ‘Elk bandje brengt zijn eigen sfeer’

Brielle – De historische binnenstad van Brielle staat aankomende zondag opnieuw volledig in het teken van blues. Tijdens de 34e editie van Brielle Blues treden vijftien bands op de drie grote podia op. Daarnaast trekken vier kleinere acts door de stad. Van stevige blues tot soul en funk: volgens voorzitter Marcel Oranje is er voor iedereen iets te beleven.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 10.59.40

Drie dagen spektakel tijdens Voorne Cross

Rockanje - Van vrijdag 31 juli tot en met zondag 2 augustus staat de Natersedijk opnieuw in het teken van de Voorne Cross. Plattelands Jongeren Voorne heeft een uitgebreid programma samengesteld met kinderactiviteiten, trekkers, races en een groot tentfeest. ‘Het is een heel leuk evenement voor iedereen. Jong en oud is welkom’, vertelt Renzo van Plattelands Jongeren Voorne.

X

Auto over de kop na botsing op Hartelweg in Spijkenisse

Spijkenisse - Op de Hartelweg in Spijkenisse heeft vanmiddag een verkeersongeval plaatsgevonden tussen twee auto's. Door de klap werd de auto gelanceerd en kwam deze op zijn dak terecht.