Spijkernisse, Netherlands
Terug

Ongeval op de Groene Kruisweg ter hoogte van Geervliet

5ae9ee50315acb4774280030454fde02
Marvin Don |  | Aangepast op
Geervliet - Dinsdagmiddag rond 14:45 uur heeft er een ongeval plaatsgevonden op de Groene Kruisweg ter hoogte van Geervliet. Een auto raakte door nog onbekende oorzaak van de weg.

Omstanders haalden de bestuurder uit het voertuig en merkten dat er geen hartslag was. Zij startten direct met reanimatie. Hulpdiensten, waaronder de brandweer en een traumahelikopter, waren snel ter plaatse. De man is in zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis gebracht.

Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren, is nog onduidelijk. Er waren geen andere voertuigen bij betrokken. Langs de weg werd schuim waargenomen, mogelijk veroorzaakt door regen na een droge periode, wat vuil en olie uit het asfalt kan doen opkomen. De Verkeersongevallenanalyse (VOA) zal verder onderzoek doen naar de toedracht van het incident.
1947b8afd509deb70f47716388487612
Als gevolg van het ongeval werd de Groene Kruisweg tussen Heenvliet en Zwartewaal dinsdagmiddag afgesloten. Verkeer richting Spijkenisse moest een alternatieve route kiezen.

Een vrachtwagen nam de omleiding via Geervliet, wat in de smalle straten tot een verkeersopstopping leidde. Nadat de vrachtwagen een geschikte plek vond om te stoppen, kon het verkeer weer doorstromen. Uiteindelijk werd het verkeer omgeleid via de busbaan.
070b7a843557f646f0c74f8978b7bd09

Lees ook

Ring Feest 2024

Abbenbroek maakt zich op voor derde editie Ringfeest: ‘Het wordt ieder jaar weer drukker’

Abbenbroek - De Ring in Abbenbroek verandert zaterdag 12 september opnieuw in een feestterrein. Voor de derde editie van het Ringfeest worden opnieuw honderden bezoekers verwacht. Met livemuziek, een dj, verschillende acts en foodtrucks wil de organisatie er vooral een gezellig dorpsfeest van maken. ‘Het wordt ieder jaar weer drukker.’

Interieur (liggend)

Museumwoning ‘Back to the Sixties’ viert 25-jarig bestaan: ‘Terug in de tijd’

Spijkenisse - Een telefoon met draaischijf, een lavet in de badkamer, een zwart-wittelevisie en een keuken met een gasfles achter een gordijntje. Wie Museumwoning ‘Back to the Sixties’ aan de Eikenlaan binnenstapt, gaat terug naar de jaren zestig. Dit jaar bestaat de bijzondere museumwoning 25 jaar. Het jubileum wordt gevierd met een speciale tentoonstelling en verschillende activiteiten.

03fbbdb3-8bc0-4f2c-999c-5015b1c3cbde

Spivo Dames 1 start bekertoernooi met overtuigende zege

Spijkenisse - Spivo Dames 1 is het nieuwe seizoen goed begonnen. In de eerste officiële wedstrijd van het seizoen won de ploeg zaterdag in eigen huis met 3-0 van promotieklasser DVO Dames 1. Met degelijk spel en sterke serviceseries trok Spivo de bekerwedstrijd overtuigend naar zich toe.

Arie draagt sleutel over ASVZ

De Hofstee komt eind 2027 in handen van ASVZ

Spijkenisse - De Hofstee, de woonvoorziening voor mensen met een verstandelijke beperking aan de rand van de Maaswijk in Spijkenisse, wordt eind 2027 overgedragen aan zorgorganisatie ASVZ. Die organisatie verzorgt nu al de begeleiding van de bewoners. Voor initiatiefnemer Arie Korengevel komt daarmee een einde aan een bijzonder hoofdstuk. 'Het is een goed moment om het stokje over te dragen.'

FloorKiezenberg 2, foto van David de Wit

Zes atleten Voorne Atletiek in actie op officieus NK

Amsterdam - Zes jonge atleten van Voorne Atletiek hebben in het laatste weekend van augustus deelgenomen aan de 59e Nationale C-Spelen in Amsterdam. De wedstrijd geldt als het officieuze Nederlands kampioenschap voor C-junioren (U15 en U16). Floor Kiezenberg uit Hellevoetsluis zorgde met een derde plaats bij het hink-stap-springen voor het beste resultaat van de vereniging.

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.