Spijkernisse, Netherlands
Terug

Ongeval op de Groene Kruisweg ter hoogte van Geervliet

5ae9ee50315acb4774280030454fde02
Marvin Don |  | Aangepast op
Geervliet - Dinsdagmiddag rond 14:45 uur heeft er een ongeval plaatsgevonden op de Groene Kruisweg ter hoogte van Geervliet. Een auto raakte door nog onbekende oorzaak van de weg.

Omstanders haalden de bestuurder uit het voertuig en merkten dat er geen hartslag was. Zij startten direct met reanimatie. Hulpdiensten, waaronder de brandweer en een traumahelikopter, waren snel ter plaatse. De man is in zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis gebracht.

Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren, is nog onduidelijk. Er waren geen andere voertuigen bij betrokken. Langs de weg werd schuim waargenomen, mogelijk veroorzaakt door regen na een droge periode, wat vuil en olie uit het asfalt kan doen opkomen. De Verkeersongevallenanalyse (VOA) zal verder onderzoek doen naar de toedracht van het incident.
1947b8afd509deb70f47716388487612
Als gevolg van het ongeval werd de Groene Kruisweg tussen Heenvliet en Zwartewaal dinsdagmiddag afgesloten. Verkeer richting Spijkenisse moest een alternatieve route kiezen.

Een vrachtwagen nam de omleiding via Geervliet, wat in de smalle straten tot een verkeersopstopping leidde. Nadat de vrachtwagen een geschikte plek vond om te stoppen, kon het verkeer weer doorstromen. Uiteindelijk werd het verkeer omgeleid via de busbaan.
070b7a843557f646f0c74f8978b7bd09

Lees ook

825e0a8e-7d84-4838-917c-52f1d920a796

Spijkenisser Mandy van Grondelle debuteert met persoonlijke roman: ‘Kies voor jezelf, dan komt het wel’

Spijkenisse - Wat begon als een persoonlijk schrijfproject om ervaringen een plek te geven, is uitgegroeid tot een officieel boek. De 27-jarige Mandy van Grondelle uit Spijkenisse ziet deze zomer een langgekoesterde droom uitkomen met de verschijning van haar debuutroman Finding Home - When the Anchor Learns to Fly.

unnamed

Kunst en cultuur op onverwachte plekken tijdens Brielle Achter De Voordeur

Brielle - De historische binnenstad van Brielle verandert zaterdag 15 augustus opnieuw in één groot cultureel podium tijdens Brielle Achter De Voordeur. Op 26 bijzondere locaties, waarvan sommige normaal niet toegankelijk zijn voor publiek, verzorgen beginnende en ervaren kunstenaars en artiesten korte optredens en exposities.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 22.00.31 (1)

Recordaantal bezoekers voor Rembrandt-tentoonstelling in Historisch Museum Den Briel

Brielle - Historisch Museum Den Briel heeft een nieuw bezoekersrecord gevestigd. In juli 2026 trok het museum meer dan 1.700 bezoekers. Niet eerder ontving het museum, dat dit jaar 114 jaar bestaat, zoveel bezoekers in één maand.

Preventief Fouilleren Spijkenisse

Preventief fouilleren op verschillende locaties in Spijkenisse verlengd tot en met 16 juli 2027

Spijkenisse – Een aantal jaar geleden is op verschillende locaties in Spijkenisse besloten om preventief fouilleren toe te staan. De politie mag in aangewezen veiligheidsrisicogebieden voorbijgangers fouilleren met als doel om wapens en gevaarlijke voorwerpen van straat te halen. Het preventief fouilleren is daarnaast ook bedoeld om verstoringen van de openbare orde te voorkomen en op die manier de veiligheid in de gemeente te verhogen.

huissleutel sleutel

Drie op de vier woningen in Nissewaard boven de vraagprijs verkocht

Nissewaard – Een huis kopen in Nissewaard blijft lastig. Bij bijna drie op de vier verkochte woningen betaalden kopers in de eerste helft van dit jaar meer dan de vraagprijs. Dat blijkt uit een analyse van woningplatform Huispedia.

Schermopname (4)

Fotowedstrijd brengt verhalen van mens en industrie in beeld: ‘De industrie is een belangrijke levensader van onze regio’

Nissewaard - Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert deze zomer een nieuwe fotowedstrijd met als thema ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het initiatief laten zien hoe sterk de ontwikkeling van de regio verbonden is met mensen die in en rond de industrie werken.