Spijkernisse, Netherlands
Terug

Oostvoorne maakt zich klaar voor de Lampionoptocht

f4d72b2e09d6d842271e9eae7d572af9
Marvin Don |  | Aangepast op
Oostvoorne – De Lampionoptocht in Oostvoorne is inmiddels een echte traditie! Elk jaar opnieuw trekt een prachtige stoet van versierde (hand)karren, fietsen, lopers en wagens door het sfeervolle dorp, waarbij de verlichte tuinen voor een magisch decor zorgen. Dit jaar vindt de optocht plaats op zaterdag 7 september.

De Lampionoptocht heeft een rijke geschiedenis en staat bekend als de grootste en meest indrukwekkende van de regio. Het thema dit jaar is ‘Reis rond de (wereld)landen’. De jury kijkt uit naar creatieve uitspattingen die Oostvoorne die avond in een stralend licht zullen zetten.
De organisatie, Cultevo, roept iedereen op – jong en oud – om de lampionnen klaar te maken, de (hand)karren op te pimpen, fietsen feestelijk te versieren, kostuums te naaien en de tuinen van Oostvoorne in licht te hullen!

Doe je mee? Er is nog tijd! Inschrijven kan op 7 september vanaf 19.00 uur op het Dorpsplein in Oostvoorne. De optocht vertrekt om 20.15 uur vanaf De Man. Samen gaan we er weer een magische wereldreis van maken! Meer informatie vind je op www.cultevo.nl.

Lees ook

maikkevinvanderhulstkata

Chitari levert Wereld Kampioen Kata in Sarajevo

Sarajevo – Veertien koppels zijn er door Nederland dit weekend afgereisd naar Sarajevo waar het WK Kata werd gehouden. Vijf koppels waren afkomstig van Chitari uit Spijkenisse. Eén duo, Mike en Kevin van der Hulst werd Wereld Kampioen. Een resultaat waar men apetrots op is.

Image 2026-09-27

Spivo Dames 1 herpakt zich te laat bij competitiestart

Spijkenisse – Spivo Dames 1 is de nieuwe competitie begonnen met een nederlaag. De volleybalsters uit Spijkenisse kwamen zaterdag tegen Next Volley Dordrecht Dames 3 niet goed genoeg in hun spel en verloren de eerste drie sets. In de vierde set liet Spivo alsnog zien waartoe het in staat is. De 25-23 setwinst leverde de ploeg uiteindelijk nog een competitiepunt op.

Rob Vuik (Rockanje)

Rockanje als enige eilandse club winnaar in vijfde klasse

REGIO – Eén derby en de overige ploegen in de vijfde klasse keken of ze de resultaten van vorige week nog konden verbeteren. Winst was er voor Rockanje, een puntendeling voor Simonshaven en Vierpolders. Nederlagen waren er voor SCO’63, Hekelingen en Abbenbroek.

Ferry Seton (Zwartewaal)

Grote nederlaag voor OHVV, winst in derby voor Zwartewaal

De vijf ploegen die meedoen in de vierde klasse van het amateurvoetbal speelde bijna allemaal tegen elkaar. Er was een hele grote nederlaag voor OHVV van 8-1 een puntendeling voor Rozenburg en GHVV’13, Vlotbrug wacht nog op de eerste punten, want Zwartewaal zegevierden bij hen met 1-4.

Ronard-Venekamp

OVV met winst naar huis, SC Botlek onderuit tegen Stellendam

Regio – In de derde klasse van het amateurvoetbal kwam SC Botlek zaterdag in actie tegen Stellendam. Het werd 2-4 voor de gasten. OVV moest naar COAL en kwam winnend terug naar Oostvoorne, het werd 2-5 voor de ploeg van Ronard Venekamp.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn pakt de punten tegen Heinenoord, ploegen tweede klasse verliezen niet

Regio – Voor Nieuwenhoorn is zaterdag de tweede wedstrijd van de competitie in 1D ook omgezet in winst. De mannen van Oussama Bekkaoui wonnen in eigen huis met 2-5 van Heinenoord. Een klasse lager speelde Hellevoetsluis knap gelijk en wonnen Zuidland en Brielle hun duels