Spijkernisse, Netherlands
Terug

Opbouw schaatsbaan in Hellevoetsluis in volle gang!

b51a7e523c559be832f5b88da6da0484.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Schaatsliefhebbers kunnen de komende tijd eindelijk weer schaatsen in de Vesting van Hellevoetsluis. Van vrijdag 6 december tot woensdag 1 januari staat de schaatsbaan op het plein voor het Prinsehuis.

De opbouw van de schaatsbaan is op dit moment in volle gang om tijdens de opening van aankomende vrijdag de eerste schaatsers te kunnen verwelkomen. Vanaf 6 december kan er iedere dag van 10:00 uur tot 22:00 uur geschaatst worden.

Op dit moment wordt de schaatsbaan versierd met lichtjes, worden de laatste kerstbomen neergezet en is de opbouw van de koek- en zopiekramen in de laatste fase aangekomen.

Bij de schaatsbaan kun je niet alleen terecht om te schaatsen en allerlei lekker eten en drinken. Iedere vrijdag en zaterdag kun je tussen 19:30 uur en 23:00 uur ook genieten van optredens van diverse artiesten in de feesttent. De schaatsbaan is tijdens deze optredens wel gesloten.

De schaatsbaan en de feesten in de Vesting van Hellevoetsluis zijn een initiatief van de Vrienden van de Vesting. In samenwerking met een aantal enthousiaste sponsoren kon de schaatsbaan worden gerealiseerd. Meer informatie over de schaatsbaan en de feestavonden is te vinden op www.dvvdv.nl.

Lees ook

IMG-20260411-WA0032.jpg

FC Vlotbrug is de snelste kampioen van Nederland

FC Vlotbrug uit Hellevoetsluis is nu al kampioen geworden. Daarmee is het de eerste kampioen van Nederland. In een uitwedstrijd tegen SCO ’63 in Spijkenisse eindigde het in 1-5 en is het kampioenschap in de Vijfde Klasse E definitief binnengehaald.

Guts&Giggles-45.jpg

Kunstroute Nissewaard zet deuren weer open: ‘Twee dagen lang alleen maar kunst’

Nissewaard - Atelierdeuren die normaal gesloten blijven, woonkamers die veranderen in expositieruimtes en kunstenaars die vol trots hun werk tonen: op zaterdag 18 en zondag 19 april 2026 vindt de Kunstroute Nissewaard plaats. Verspreid over de hele gemeente openen 26 locaties hun deuren voor het publiek. Toegang is gratis en bezoekers kunnen tussen 11.00 en 17.00 uur zelf hun route bepalen.

bb5a7d0e-c70a-4eb7-88d7-e28fe00cffc8.jpeg

Rode vijver in Zuidland weer schoon na opvallende verkleuring

Zuidland - De vijver aan de Ring van Zuidland heeft de afgelopen periode een opvallende rode kleur gehad. De oorzaak bleek een dikke laag grote kroosvaren die het wateroppervlak volledig bedekte.

Schermafbeelding 2026-04-10 171506.png

APK voor de rollator en een kopje koffie voor de klant

Spijkenisse - De rollatorwerkplaats in Spijkenisse bestaat 20 jaar. Het is een service die Stichting Welzijn Ouderen aanbiedt, gerund door vrijwilligers. Ze doen onderhoud, een soort APK aan de rollators en ze doen reparaties. Klanten komen niet alleen om hun rollator te laten onderhouden. Het praatje en kopje koffie zijn net zo belangrijk.

20260411_102030.jpg

Truckrun rijdt vandaag over Voorne-Putten

De 27e editie van de Truckrun Spijkenisse rijdt vandaag weer over een groot deel van Voorne-Putten. De start was om half 11 in Spijkenisse. Honderd vrachtwagens met chauffeurs vervoeren in totaal 185 mensen met een beperking uit de regio, begeleid door tientallen verkeersregelaars per motor.

Botlekbrug.jpg

Nachtelijke afsluiting Botlekbrug vanwege onderhoud

Regio - De Botlekbrug in de A15 gaat de komende week meerdere nachten volledig dicht vanwege regulier onderhoud. Tijdens de afsluitingen is de brug niet toegankelijk voor gemotoriseerd verkeer, (brom)fietsers en voetgangers. Ook de Oude Maas is gestremd voor hoge scheepvaart.