Spijkernisse, Netherlands
Terug

Opbouw schaatsbaan in Hellevoetsluis in volle gang!

b51a7e523c559be832f5b88da6da0484.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Schaatsliefhebbers kunnen de komende tijd eindelijk weer schaatsen in de Vesting van Hellevoetsluis. Van vrijdag 6 december tot woensdag 1 januari staat de schaatsbaan op het plein voor het Prinsehuis.

De opbouw van de schaatsbaan is op dit moment in volle gang om tijdens de opening van aankomende vrijdag de eerste schaatsers te kunnen verwelkomen. Vanaf 6 december kan er iedere dag van 10:00 uur tot 22:00 uur geschaatst worden.

Op dit moment wordt de schaatsbaan versierd met lichtjes, worden de laatste kerstbomen neergezet en is de opbouw van de koek- en zopiekramen in de laatste fase aangekomen.

Bij de schaatsbaan kun je niet alleen terecht om te schaatsen en allerlei lekker eten en drinken. Iedere vrijdag en zaterdag kun je tussen 19:30 uur en 23:00 uur ook genieten van optredens van diverse artiesten in de feesttent. De schaatsbaan is tijdens deze optredens wel gesloten.

De schaatsbaan en de feesten in de Vesting van Hellevoetsluis zijn een initiatief van de Vrienden van de Vesting. In samenwerking met een aantal enthousiaste sponsoren kon de schaatsbaan worden gerealiseerd. Meer informatie over de schaatsbaan en de feestavonden is te vinden op www.dvvdv.nl.

Lees ook

Stichting VaarKracht.jpg

Vaartocht op het Brielse Meer voor mensen met de ziekte kanker: ‘Letterlijk los van alles op het water’

Brielle – Stichting VaarKracht en Vereniging SK Vloot organiseren op zondag 17 mei een vaartocht voor mensen die leven met de ziekte kanker. Samen met hun dierbaren kunnen mensen meevaren tijdens de kosteloze vaartocht. De vaartocht op het Brielse Meer richting Europoort wordt verzorgd onder het motto ‘Even een moment geen kankerpatiënt’.

Ongeval_Stoofweg_Hellevoetsluis2---William_van den Handel.png

Ongeval met twee auto’s op Stoofweg

Hellevoetsluis - Woensdagmiddag zijn twee auto’s met elkaar in botsing gekomen op de Stoofweg in Hellevoetsluis.

Sluiting woning nissewaard.jpg

Burgemeester sluit woning aan Crocusstraat per direct

Spijkenisse - Burgemeester Cor Lamers heeft tijdens de raadsvergadering van woensdag 6 mei laten weten dat er overleg is geweest met de politie en het Openbaar Ministerie. Daaruit is besloten een woning aan de Crocusstraat voor twee weken te sluiten. De sluiting gaat per direct in.

Duinbrand brandrisico

Wat te doen tegen duinbrand

Door veranderend weer komen natuurbranden in Nederland steeds vaker voor. Vooral zonnige en droge lentes vergroten het risico, blijkt uit onderzoek van het KNMI. In sommige jaren is de kans op natuurbranden zelfs tot twee keer zo groot als gemiddeld, en niet alleen als het hoogzomer is. Wat kun je doen om dat te voorkomen?

Botlekbrug.jpg

Botlekbrug dicht voor onderhoud in nacht van 7 op 8 mei

Botlek - In verband met regulier onderhoud is de Botlekbrug (A15) 7 mei 22.00 uur afgesloten voor al het verkeer.

Pulletjes.JPG

Zwanengroep blij: eieren komen uit na voorzichtige verplaatsing

Spijkenisse - Begin april is een zwanennest bij een skatepark in Spijkenisse verplaatst. De broedende zwaan had last van jongeren die het nest verstoorden, maar ook van mensen die het dier goedbedoeld voerden. Dat is onwenselijk, liet Zwanengroep Zuid-Holland toen weten.