Spijkernisse, Netherlands
Terug

Opbouw schaatsbaan in Hellevoetsluis in volle gang!

b51a7e523c559be832f5b88da6da0484.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Schaatsliefhebbers kunnen de komende tijd eindelijk weer schaatsen in de Vesting van Hellevoetsluis. Van vrijdag 6 december tot woensdag 1 januari staat de schaatsbaan op het plein voor het Prinsehuis.

De opbouw van de schaatsbaan is op dit moment in volle gang om tijdens de opening van aankomende vrijdag de eerste schaatsers te kunnen verwelkomen. Vanaf 6 december kan er iedere dag van 10:00 uur tot 22:00 uur geschaatst worden.

Op dit moment wordt de schaatsbaan versierd met lichtjes, worden de laatste kerstbomen neergezet en is de opbouw van de koek- en zopiekramen in de laatste fase aangekomen.

Bij de schaatsbaan kun je niet alleen terecht om te schaatsen en allerlei lekker eten en drinken. Iedere vrijdag en zaterdag kun je tussen 19:30 uur en 23:00 uur ook genieten van optredens van diverse artiesten in de feesttent. De schaatsbaan is tijdens deze optredens wel gesloten.

De schaatsbaan en de feesten in de Vesting van Hellevoetsluis zijn een initiatief van de Vrienden van de Vesting. In samenwerking met een aantal enthousiaste sponsoren kon de schaatsbaan worden gerealiseerd. Meer informatie over de schaatsbaan en de feestavonden is te vinden op www.dvvdv.nl.

Lees ook

Auditorium.jpg

Tweede editie Toksjoo Spijkers op 19 mei in de Boekenberg

Spijkenisse - Na de eerste editie van Talkshow Spijkers in de Boekenberg op donderdag 19 maart is er op dinsdag 19 mei een nieuwe kans voor mensen die geen kaartje konden bemachtigen. De gratis kaartjes zijn te reserveren via de website van bibliotheek De Boekenberg. Op is op.

Banner-Fort.jpg

Bezoekersruimte Verdedigingswerken open tijdens Weekend van het Verdedigingserfgoed

Hellevoetsluis – In het kader van het landelijke Weekend van het Verdedigingserfgoed opent de Stichting Verdedigingswerken op zondag 19 april haar bezoekersruimte voor publiek. Bezoekers krijgen daar een inkijk in de rijke militaire geschiedenis van de vestingstad.

WhatsApp Image 2026-04-14 at 12.20.53.jpeg

Ontmoetingsmoment voor doven en slechthorenden in Hellevoetsluis: ‘Ervaringen met elkaar delen’

Hellevoetsluis - Dove en slechthorende inwoners van Voorne aan Zee hoeven voor contact en gezelligheid niet langer uit te wijken naar de grote stad. In de recreatieruimte aan de Apollo in Hellevoetsluis wordt iedere tweede woensdag van de maand een laagdrempelige bijeenkomst voor mensen uit de regio georganiseerd.

SPIVO_14-4.jpg

Spivo Dames 1 veroordeeld tot degradatiewedstrijden na nederlaag tegen Dosko

Spijkenisse - Spivo Dames 1 heeft zaterdag met 3-1 verloren van Dosko Dames 1. Door de nederlaag is het team uit Spijkenisse aangewezen op degradatiewedstrijden om lijfsbehoud in de tweede divisie veilig te stellen.

Stock_politie.jpg

Verdachte aangehouden na valse melding van overval in Spijkenisse

Spijkenisse - Het basisteam Nissewaard van de politie laat via sociale media weten dat naar aanleiding van een eerder gemelde overval op 22 oktober 2025 aan de Nieuwstraat in Spijkenisse, en een afzonderlijke melding van de diefstal van een groot geldbedrag uit dezelfde winkel, een onderzoek is ingesteld.

Nagely_Champ.png

Kyokushin Fight Academy schittert met Europese titel en meerdere podiumplaatsen in Poznań

Poznań – De Kyokushin Fight Academy uit Spijkenisse heeft zaterdag indrukwekkende resultaten geboekt tijdens het Europees Kampioenschap Kyokushin karate in het Poolse Poznań. Het toernooi, met ongeveer 500 deelnemers uit heel Europa, geldt als een van de zwaarste en meest competitieve evenementen binnen de discipline.