Spijkernisse, Netherlands
Terug

Opbouw schaatsbaan in Hellevoetsluis in volle gang!

b51a7e523c559be832f5b88da6da0484
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Schaatsliefhebbers kunnen de komende tijd eindelijk weer schaatsen in de Vesting van Hellevoetsluis. Van vrijdag 6 december tot woensdag 1 januari staat de schaatsbaan op het plein voor het Prinsehuis.

De opbouw van de schaatsbaan is op dit moment in volle gang om tijdens de opening van aankomende vrijdag de eerste schaatsers te kunnen verwelkomen. Vanaf 6 december kan er iedere dag van 10:00 uur tot 22:00 uur geschaatst worden.

Op dit moment wordt de schaatsbaan versierd met lichtjes, worden de laatste kerstbomen neergezet en is de opbouw van de koek- en zopiekramen in de laatste fase aangekomen.

Bij de schaatsbaan kun je niet alleen terecht om te schaatsen en allerlei lekker eten en drinken. Iedere vrijdag en zaterdag kun je tussen 19:30 uur en 23:00 uur ook genieten van optredens van diverse artiesten in de feesttent. De schaatsbaan is tijdens deze optredens wel gesloten.

De schaatsbaan en de feesten in de Vesting van Hellevoetsluis zijn een initiatief van de Vrienden van de Vesting. In samenwerking met een aantal enthousiaste sponsoren kon de schaatsbaan worden gerealiseerd. Meer informatie over de schaatsbaan en de feestavonden is te vinden op www.dvvdv.nl.

Lees ook

04fd088c-05c5-4c7b-a0db-55c744d81ac9

Brandweer schaalt op naar middelbrand aan Slotlaan in Oostvoorne

Oostvoorne – De brandweer is dinsdagavond rond 18.00 uur uitgerukt voor een woningbrand aan de Slotlaan in Oostvoorne. Het bleek te gaan om een keukenbrand waarbij veel rook vrijkwam.

WhatsApp Image 2026-09-28 at 15.18.55

Johan van Konijnenburg geeft mensen met een beperking een gezicht in zijn roman: ‘Zoveel anders zijn wij niet’

Hellevoetsluis - Ruim vijfendertig jaar werkte Johan van Konijnenburg met mensen met een verstandelijke, psychische of lichamelijke beperking op de sociale kunstwerkplaats van stichting Dogma. Hij schilderde met ze, maakte grappen, luisterde naar hun verhalen en zag vriendschappen ontstaan. Die ontmoetingen vormen de basis voor zijn eerste roman 'Ik ben sterk'. ‘Er wordt bijna nooit geschreven over de mensen zelf, over hoe ze zijn en wat ze doen. Het gaat vooral over hun zorgvraag.’

Rosanne Boere golf

Rosanne Boere blikt terug op bijzondere maand met tiende nationale titel

Brielle - September loopt op zijn einde en Rosanne Boere uit Brielle kan terugkijken op een bijzondere maand. Begin september won de golfster het Nationaal Open op De Swinkelsche en zette ze bovendien een baanrecord neer. Het betekende alweer haar tiende nationale titel. Een bijzondere mijlpaal, maar lang stilstaan bij haar prestaties doet Boere niet. Ze staat op het punt om pro te worden en heeft haar grote doel al voor ogen: de Olympische Spelen.

The Masked Readers

Gemaskerde voorlezers zorgen voor leesplezier op basisschool De Zeewinde

Rockanje – Wie zit er achter het masker? Die vraag houdt leerlingen van basisschool De Zeewinde in Rockanje bezig tijdens de Kinderboekenweek. Met een eigen versie van ‘The Masked Reader’ wil de school kinderen nieuwsgierig maken naar boeken en het plezier in lezen vergroten.

2408206 dansfoto

Eerste Dans4Daagse zet Voorne aan Zee vier dagen in beweging

Voorne aan Zee - Van dans als ‘medicijn’ tot een open podium en een professionele dansvoorstelling: vier dagen lang stond Voorne aan Zee in het teken van dans. Van donderdag 24 tot en met zondag 27 september vond de eerste Dans4Daagse plaats. Met het nieuwe evenement wilde Kunst en Cultuur BRES inwoners niet alleen naar dans laten kijken, maar vooral ook zelf laten ervaren wat bewegen kan betekenen.

WhatsApp Image 2026-09-28 at 09.08.46 (2)

Wielerronde brengt Abbenbroek op de been

Abbenbroek – Aanmoedigingen langs het parcours, drankjes op tafel en de geur van frituursnacks rond de Ring. Abbenbroek stond zaterdag in het teken van de 44e Wielerronde van Abbenbroek. Renners uit het dorp en de omliggende plaatsen verschenen aan de start, terwijl inwoners langs de kant voor de nodige gezelligheid zorgden. De traditionele koppeltijdrit vormde aan het einde van de middag het slotstuk van de wielerdag.