Spijkernisse, Netherlands
Terug

Opbouw schaatsbaan in Hellevoetsluis in volle gang!

b51a7e523c559be832f5b88da6da0484
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Schaatsliefhebbers kunnen de komende tijd eindelijk weer schaatsen in de Vesting van Hellevoetsluis. Van vrijdag 6 december tot woensdag 1 januari staat de schaatsbaan op het plein voor het Prinsehuis.

De opbouw van de schaatsbaan is op dit moment in volle gang om tijdens de opening van aankomende vrijdag de eerste schaatsers te kunnen verwelkomen. Vanaf 6 december kan er iedere dag van 10:00 uur tot 22:00 uur geschaatst worden.

Op dit moment wordt de schaatsbaan versierd met lichtjes, worden de laatste kerstbomen neergezet en is de opbouw van de koek- en zopiekramen in de laatste fase aangekomen.

Bij de schaatsbaan kun je niet alleen terecht om te schaatsen en allerlei lekker eten en drinken. Iedere vrijdag en zaterdag kun je tussen 19:30 uur en 23:00 uur ook genieten van optredens van diverse artiesten in de feesttent. De schaatsbaan is tijdens deze optredens wel gesloten.

De schaatsbaan en de feesten in de Vesting van Hellevoetsluis zijn een initiatief van de Vrienden van de Vesting. In samenwerking met een aantal enthousiaste sponsoren kon de schaatsbaan worden gerealiseerd. Meer informatie over de schaatsbaan en de feestavonden is te vinden op www.dvvdv.nl.

Lees ook

OuderenVoorneaanZeeDeel2-32

Nissewaard start met cursus valpreventie: ‘Vallen lijkt onschuldig, maar kan ernstige gevolgen hebben’

Spijkenisse - Na bijna twee jaar wachten gaat in Nissewaard de valpreventiecursus InBalans van start. De cursus is bedoeld voor zelfstandig wonende 65-plussers met een verhoogd valrisico. De belangstelling is groot: binnen twee weken meldden zich 31 mensen aan bij fysiotherapiepraktijk Fysio & Fit de Brug.

Oudenhoorn (13)

Tractor Pulling Oudenhoorn pakt groots uit tijdens 25e editie

Oudenhoorn – Brullende motoren, krachtige tractoren en duizenden bezoekers. Tractor Pulling Oudenhoorn beleeft zaterdag 19 september zijn 25e editie. Voor het jubileum blijft de wedstrijd op de kleibaan het middelpunt, maar pakt de organisatie daarnaast extra uit met kermisattracties en demonstraties van YouTuber MasterMilo.

NIS gevel Hennie Kleijwegt

Eerste cursussen van start in nieuwe NIS: ‘Het moet hier een bruisend geheel worden’

Spijkenisse - Na de feestelijke opening van het nieuwe NIS, Plek voor Cultuur en Creatie, gaan deze week de eerste cursussen van start. Van dans en toneel tot muziek, schilderen en ruimtelijke vormgeving: vanaf gisteren vullen de lokalen aan de Nieuwstraat 83 zich met cursisten. Belangstellenden kunnen bij cursussen die nog niet vol zitten eerst een vrijblijvende proefles volgen.

Kunst&CultuurBRES-20

BREStheater opent nieuw seizoen met breed programma: ‘Publiek vindt weg naar theater weer terug’

Brielle – Het BREStheater in Brielle begint vrijdag aan een nieuw theaterseizoen. Met muziek, cabaret, dans, jeugdvoorstellingen en lokaal talent wil het theater opnieuw een breed publiek uit de regio aanspreken. De belangstelling lijkt alvast goed: de kaartverkoop loopt iets voor op vorig seizoen en volgens directeur Cynthia Dekker is het bezoekersaantal inmiddels weer terug op het niveau van voor de coronaperiode.

IMG_6767

Museumwoning blikt met expositie terug op 25 jaar

Spijkenisse - De Open Monumentendag zit erop en ook het 25-jarig jubileum van Museumwoning Back to the Sixties is inmiddels gevierd. Wie de jubileumactiviteiten heeft gemist, kan de komende weken toch nog een kijkje nemen. De tijdelijke overzichtsexpositie over 25 jaar Museumwoning blijft tot en met 10 oktober te zien.

TeamFoto_PLogging_WCD2025

PloggingNu trekt Spijkenisse in voor World Cleanup Day

Spijkenisse - Gewapend met grijpers, handschoenen en afvalzakken trekken vrijwilligers zondag 20 september door Spijkenisse om zwerfafval op te ruimen. PloggingNu organiseert die ochtend in het kader van World Cleanup Day een grote schoonmaakactie. Om 10.00 uur vertrekken de deelnemers vanaf Kinderboerderij De Trotse Pauw.