Spijkernisse, Netherlands
Terug

Peter Bosch spot Zwijndrechtse (on)Gelukvogels op Sportpark Historyland in Hellevoetsluis

c14a086b122edecff0339ce0a40d8c3c.jpg

Op een winderige zaterdagmiddag reisde ik af naar Sportpark Historyland in Hellevoetsluis. Niet te verwarren met het gelijknamige themapark in dezelfde plaats – al had het sportpark bij een doelpuntrijke wedstrijd zomaar die ‘pretpark’-titel kunnen verdienen.

Sport op Voorne-Putten Redactie |  | Aangepast op
De thuisploeg, VV Hellevoetsluis, had in de eerste twee competitieduels al laten zien over scorend vermogen te beschikken. Tegen De Zwerver werd thuis met 2-1 gewonnen, gevolgd door een 4-3 nederlaag tegen Zwervers Capelle, waarin Neil Overheid wel een hattrick noteerde.

VVGZ uit Zwijndrecht, de VoetbalVereniging Gelukvogels Zwijndrecht, had eveneens drie punten verzameld, maar met veel zuinigere cijfers: een 1-0 overwinning en een 1-0 nederlaag. Aanvallend nog zoekende, maar verdedigend degelijk. Om iets na drieën floot scheidsrechter Kevin Blom  voor de aftrap van een wedstrijd waarin de wind een duidelijke rol zou gaan spelen.

Hellevoetsluis profiteerde optimaal van het windvoordeel in de eerste helft. Al in de 10e minuut kopte Jeffrey Burger de 1-0 binnen. Een klein kwartier later was het opnieuw raak: Burger nam een vrije trap van zo’n 20 meter en joeg de bal met hulp van de wind onhoudbaar in de touwen – 2-0.

VVGZ kon daar weinig tegenoverstellen. Het enige wapenfeit was een afstandsschot van aanvoerder Hazhar, dat hoog over het doel van Hellevoetsluis zeilde. Wie dacht dat de rollen na rust zouden worden omgedraaid, kwam bedrogen uit. Hellevoetsluis was direct weer bij de les en had binnen een minuut opnieuw raak: wie anders dan Jeffrey Burger voltooide zijn hattrick – de tweede in evenzoveel weken voor de thuisploeg, na die van Overheid vorige week.

De 4-0 viel in de 59e minuut, toen Gavin van Dort van net buiten de zestien uithaalde. VVGZ kwam in het spel nauwelijks voor, ondanks het verwachte windvoordeel.
Pas in de 81e minuut viel er wat te juichen voor de bezoekers: een vrije trap van circa 18 meter werd, met hulp van de wind, hard in het doel gejaagd. De 4-1 was een mooi doelpunt, maar kwam te laat om nog echt voor spanning te zorgen.

Hellevoetsluis speelde volwassen, scherp en wist het thuispubliek opnieuw te trakteren op doelpunten. Met zes punten uit drie duels deelt de ploeg nu de koppositie met FC Binnenmaas. 
7ba6fd14c0b3fcf3715405ee1da93b00.jpg
9fec0783b15183ca1deec2b4ead176a3.jpg
402145947970b4e769fcf931fb8683d2.jpg

Lees ook

Stock_Ambulance_Ambulances.jpeg

Hulpdiensten naar Flamingohoek voor steekincident

Spijkenisse - Zondagnacht rond 04.00 uur zijn de hulpdiensten gealarmeerd voor een steekincident aan de Flamingohoek in Spijkenisse. De traumahelikopter landde in de omgeving.

Nikos Voulgaris.jpeg

SCO’63 versterkt selectie met Nikos Voulgaris

Nu de laatste officiële wedstrijden zijn gespeeld, kan de focus volledig op het seizoen 2026/2027. Als aanvulling op de eerdere transfers is de technische commissie opnieuw verheugd te melden dat Nikos Voulgaris de overstap maakt naar Sportpark Oostbroek.

Het zijn toch net kinderen.JPG

COLUMN: Chanteren de kleintjes de grote jongens?

COLUMN - De formatieonderhandelingen in de gemeente Nissewaard verlopen stroef. Waarom? Dat vragen vooral de oppositiepartijen zich af die buitenspel zijn gezet. Zij eisen nu, via een schriftelijke en in de openbaarheid gebrachte verklaring, openheid van zaken. De grote stilte op het stadhuis wat niet eens een stadhuis is maar een langs de Raadhuislaan gebouwd gemeentehuis, zorgt niet alleen voor irritatie maar ook voor een flinke geruchtenstroom.

Stock_politie.JPG

Politie houdt 37-jarige man uit Spijkenisse aan na steekincident op Slinge

Rotterdam - Op metrostation Slinge is vrijdagavond een 50-jarige man gewond geraakt bij een steekpartij. De verdachte, een 37-jarige man uit Spijkenisse, is aangehouden.

Winnaars Boodschappenspel Bibliotheek De Struytse Hoeck.jpeg

Winnaars boodschappenspel in De Struytse Hoeck bekend

Hellevoetsluis - Ter gelegenheid van het éénjarig bestaan van Bibliotheek Hellevoetsluis in De Struytse Hoeck werd een boodschappenspel georganiseerd. Bezoekers konden raden wat een gevulde boodschappentas van Jumbo waard was. Degene die het dichtst bij het juiste bedrag zat, won de tas. Voor de nummers twee en drie lag een cadeaubon klaar.

Schermafbeelding 2026-05-29 133744.png

Verkeershinder door werkzaamheden

Weggebruikers op Voorne-Putten moeten de komende weken rekening houden met werkzaamheden. Rijkswaterstaat laat onder meer werkzaamheden uitvoeren langs de N57. Ook komen er enkele kortdurende afsluitingen op de A15 bij Spijkenisse en Hoogvliet.