Spijkernisse, Netherlands
Terug

Petitie om bestrating Thoelaverweg Brielle veiliger te maken

535eed3e50b86d684a8a17f7bc963e86

Brielle – Bewoners rond de Thoelaverweg in Brielle zijn een online petitie gestart vanwege de onveiligheid die zij ervaren in deze straat. De kinderkopbestrating maakt het volgens de makers van de petitie een onveilige leefomgeving voor buurtbewoners en mensen die gebruik maken van de weg.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
‘Er zijn al meerdere ongelukken gebeurd. Het is tijd dat de overheid verantwoordelijkheid neemt en zorgt voor een veilige weg. Teken nu voor herstel en veiligheid en help mee aan een veilige leefomgeving’, zo luidt de boodschap van de petitiemakers. De bewoners willen verdere valpartijen en letsel voorkomen door middel van een veilige herinrichting van de straat. Zij stellen voor om bakstenen met klinkers in visgraatbestand of elleboogverband te plaatsen aan de Thoelaverweg in plaats van de kinderkopbestrating.

Ondertussen is de online petitie al meer dan 350 keer ondertekend. ‘We verzoeken de straat veiliger te maken, zodat er minder ongelukken en glijpartijen gebeuren door de weg te herinrichten met andere stenen, die niet extreem glad worden met natheid, ijs of regen’, sluiten de petitiemakers af op hun pagina.

Een woordvoerder laat in een reactie weten dat de petitie nog niet bij de gemeente is ingediend. ‘De inrichting van de Thoelaverweg en omgeving en het materiaalgebruik in de Brielse binnenstad is destijds niet van de ene op de andere dag tot stand gekomen. We houden de kwaliteit van onze wegen natuurlijk in de gaten, dat geldt ook voor de Thoelaverweg. Als er nieuwe vragen zijn, zullen we deze bekijken en beantwoorden’, vertelt de woordvoerder van de gemeente Voorne aan Zee.

Lees ook

Preventief Fouilleren Spijkenisse

Preventief fouilleren op verschillende locaties in Spijkenisse verlengd tot en met 16 juli 2027

Spijkenisse – Een aantal jaar geleden is op verschillende locaties in Spijkenisse besloten om preventief fouilleren toe te staan. De politie mag in aangewezen veiligheidsrisicogebieden voorbijgangers fouilleren met als doel om wapens en gevaarlijke voorwerpen van straat te halen. Het preventief fouilleren is daarnaast ook bedoeld om verstoringen van de openbare orde te voorkomen en op die manier de veiligheid in de gemeente te verhogen.

huissleutel sleutel

Drie op de vier woningen in Nissewaard boven de vraagprijs verkocht

Nissewaard – Een huis kopen in Nissewaard blijft lastig. Bij bijna drie op de vier verkochte woningen betaalden kopers in de eerste helft van dit jaar meer dan de vraagprijs. Dat blijkt uit een analyse van woningplatform Huispedia.

Schermopname (4)

Fotowedstrijd brengt verhalen van mens en industrie in beeld: ‘De industrie is een belangrijke levensader van onze regio’

Nissewaard - Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert deze zomer een nieuwe fotowedstrijd met als thema ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het initiatief laten zien hoe sterk de ontwikkeling van de regio verbonden is met mensen die in en rond de industrie werken.

Stockfoto voetbalveld

Voetbalvereniging Rockanje bouwt aan de toekomst met grondige renovatie en uitbreiding

Rockanje – Op dit moment vinden er diverse werkzaamheden plaats bij voetbalvereniging Rockanje om verder te bouwen aan de toekomst. Het clubgebouw wordt grondig gerenoveerd en uitgebreid om klaar te zijn voor de toekomst en leden, vrijwilligers en bezoekers nog beter te kunnen ontvangen.

voornse sluis

Schutbeperking Voornse Sluis door aanhoudende droogte

Spijkenisse – Door de aanhoudende droogte wordt vanaf vandaag een schutbeperking ingesteld bij de Voornse Sluis in Spijkenisse. De maatregel geldt voor zowel de beroepsvaart als de recreatievaart die gebruikmaakt van de verbinding met het Brielse Meer.

Reddingsbrigade Hellevoetsluis 2

Drukke dag vol meldingen voor de lifeguards van Reddingsbrigade Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Afgelopen vrijdag hebben de lifeguards van de Reddingsbrigade in Hellevoetsluis een drukke dag gehad waarbij ze meerdere keren in actie moesten komen. Twee suppers werden na te zijn afgedreven veilig naar de kant teruggebracht, twee zeilbootjes sloegen om en er werd een grootschalige zoekactie opgezet na het zien van een lichtkogel.