Spijkernisse, Netherlands
Terug

Politie houdt controles op fietsverlichting in Spijkenisse

9e15e2c67cb7ef1b873ea8266f23a9aa.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Dinsdagochtend 17 december heeft de politie op meerdere locaties in Spijkenisse gecontroleerd op de aanwezigheid van fietsverlichting. De politie controleert in de wintermaanden extra vaak op fietsverlichting.

Tijdens de controles in Spijkenisse werden dinsdag in totaal 22 bekeuringen uitgeschreven aan fietsers die hun verlichting niet op orde hadden. Ook werden meerdere waarschuwingen gegeven aan twijfelgevallen.

Fietsers kunnen een boete krijgen bij een controle als zij het voor- of achterlicht niet aan hebben staan in het donker, schemer of bij slecht zicht. Ook kan er volgens de politie een boete uitgedeeld worden als er geen reflectoren op de achterkant, op de trappers of op de wielen van de fiets aanwezig zijn.

De boete kan ook worden uitgedeeld als het fietslicht een andere kleur heeft, knippert of op een verkeerde plek is bevestigd. Bij fietsen in het donker zonder verlichting wordt een boete van 70 euro uitgedeeld. Wanneer er wordt gefietst zonder reflectoren, wordt een boete van 45 euro uitgeschreven.

Lees ook

342988886_198120546319970_924040362932067439_n.jpg

FC Vlotbrug jaagt morgen op historische titel in Spijkenisse

Spijkenisse - Voor FC Vlotbrug is het morgen erop of eronder. In Spijkenisse neemt de ploeg het op tegen SCO ’63 en kan het kampioenschap in de Vijfde Klasse E definitief worden binnengehaald. Bij winst is de titel een feit. Daarmee kan FC Vlotbrug alsnog de vroegste kampioen in het amateurvoetbal worden dit seizoen.

WhatsApp Image 2026-04-10 at 13.20.07.jpeg

SPIN viert 20-jarig bestaan met blijvende focus op samenwerking

Spijkenisse - De werkgroep SPIN (Samen Praten In Nissewaard) viert dit jaar haar 20-jarig bestaan. Tijdens de halfjaarlijkse bijeenkomst op donderdag 9 april in het Zadkine-gebouw aan de Sportlaan in Spijkenisse kwamen maatschappelijke organisaties, woningcorporaties en gemeente samen om actuele thema’s te bespreken en de onderlinge samenwerking te versterken.

Schermafbeelding 2026-04-10 110115.png

Zo ontstaat brand in huis, belevingswoning in Oostvoorne geopend

Burgemeester Scheepers van Voorne aan Zee heeft donderdagmiddag 9 april de brandbelevingswoning in Oostvoorne geopend. De woning aan de Gerard van Voorneweg is door de brandweer ingericht om te laten zien hoe brand ontstaat, wat de gevolgen zijn en wat je zelf kunt doen om je huis brandveiliger te maken. De rondreizende nagebootste brandwoning eerder in Spijkenisse te bezoeken.

bus_jonge moeder.jpg

Kinderen gratis met de bus in meivakantie bij EBS

Voorne-Putten - Kinderen tot en met 11 jaar kunnen tijdens de meivakantie gratis reizen met de bussen van vervoerder EBS. De actie loopt van zaterdag 18 april tot en met zondag 3 mei en geldt voor alle buslijnen in de regio’s Haaglanden en Voorne-Putten & Rozenburg. Voorwaarde is dat het kind meereist met een betalende volwassene.

IMG-20260408-WA0000.jpg

Eerste bewoners Twee Getuigen in Brielle ontvangen sleutel

Brielle – De eerste bewoners van het nieuwbouwproject Twee Getuigen in Brielle hebben eind maart de sleutel van hun woning ontvangen. Wethouder Bal van de gemeente Gemeente Voorne aan Zee overhandigde de symbolische sleutel tijdens een feestelijk moment. Daarmee is een belangrijke mijlpaal bereikt voor de betrokken partijen.

Arno Scheepers - voor bij serieuze onderwerpen (3) (1).JPG

Burgemeester sluit woning in Oostvoorne na vondst handelshoeveelheid harddrugs

Oostvoorne - Burgemeester Arno Scheepers heeft vandaag een woning in Oostvoorne voor drie maanden gesloten nadat daar eerder een handelshoeveelheid harddrugs is aangetroffen. Dat heeft de gemeente bekendgemaakt.