Spijkernisse, Netherlands
Terug

Pont voor voetgangers en (brom)fietsers tijdens afsluitingen Spijkenisserbrug

1ce516dd2a3030bd72aeed1949e09e3b.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Aankomend weekend starten de weekendafsluitingen van de Spijkenisserbrug. De brug is van vrijdag 22 november 22:00 uur tot en met maandag 25 november 05:00 uur afgesloten. Voetgangers en (brom)fietsers kunnen gebruik maken van een pont tijdens de afsluitingen.

De gemeente Nissewaard schrijft via hun online kanalen dat de pont ongeveer iedere 15 minuten zal varen. Dit is wel afhankelijk van de scheepvaart en het aantal passagiers van de pont. De vaartijden zijn van 06:00 uur tot 00:00 uur en bij weekendafsluitingen op vrijdag van 22:00 uur tot 00:00 uur.

De eerste afvaart van de pont start in Spijkenisse en eindigt in Hoogvliet. Passagiers kunnen in Spijkenisse opstappen aan de Hongerlandsedijk ter hoogte van de Oude Maasweg. In Hoogvliet bevindt de opstapjalte zich aan de Vuurvlinderweg naast de brug.

De Spijkenisserbrug is de komende weken op de volgende dagen afgesloten voor het verkeer:

- Van vrijdag 22 november 22:00 uur tot en met maandag 25 november 05:00 uur

- Van vrijdag 29 november 22:00 uur tot en met maandag 2 december 05:00 uur

- Van vrijdag 6 december 22:00 uur tot en met maandag 9 december 05:00 uur

- Van vrijdag 13 december 22:00 uur tot en met maandag 16 december 05:00 uur

Lees ook

Biberbunker Oostvoorne.jpg

Rondleidingen Biberbunker: ‘Beeld geven over gebeurtenissen tijdens de Tweede Wereldoorlog’

Oostvoorne – Stichting Biberbunker Oostvoorne viert ook dit jaar de bevrijding met een bijzonder evenement. Op zaterdag 2 mei en zondag 3 mei wordt de Biberbunker opengesteld voor bezoekers en kunnen zij deelnemen aan een rondleiding door de Stelling Biber. Hier maak je kennis met alles rondom de bunkers in onze regio en krijg je onder andere informatie van ervaren gidsen.

WhatsApp Image 2026-05-01 at 15.15.49.jpeg

Brand Heveringseweg Rockanje

Rockanje - In een loods aan de Heveringseweg is brand uitgebroken. Hierbij komt rook vrij. Last van de rook? Sluit ramen en deuren en zet ventilatie uit.

stroom elektriciteit netcongestie Stedin Tennet

Vraag stroomaansluiting op tijd aan om wachtlijst te vermijden

Vanaf 1 juli 2026 veranderen in heel Nederland de regels voor kleine stroomaansluitingen. Dit zijn aansluitingen tot 3x80 ampère, zoals bij woningen, kleine bedrijven en laadpalen. De veranderingen kunnen impact hebben voor inwoners en ondernemers in Voorne aan Zee en Nissewaard, want in deze regio is het stroomnet al erg druk.

schade_Verhage.jpg

Inbraak bij Verhage Rockanje

Rockanje - Bij Verhage in Rockanje heeft op 30 april rond 02.20 uur een inbraak plaatsgevonden. Er is geprobeerd een ruit in te slaan. Toen dit niet lukte, is een deur geforceerd.

Explosie Crocusstraat Spijkenisse MediaTV.jpeg

Explosief gaat af bij woning aan Crocusstraat in Spijkenisse

Spijkenisse - Bij een woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse is een explosief afgegaan. Door de explosie en een steekvlam ontstond schade aan de voordeur en de voorgevel van de woning.

Rob van Wijk 2.png

Directeur Rob van Wijk vertrekt na tien jaar bij Theater de Stoep

Spijkenisse – Na tien jaar vertrekt directeur Rob van Wijk per 1 juli 2026 bij Theater de Stoep in Spijkenisse. Van Wijk maakt de overstap naar Theater aan de Parade in ’s-Hertogenbosch waar hij de functie van directeur-bestuurder zal gaan vervullen.