Spijkernisse, Netherlands
Terug

Pont voor voetgangers en (brom)fietsers tijdens afsluitingen Spijkenisserbrug

1ce516dd2a3030bd72aeed1949e09e3b.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Aankomend weekend starten de weekendafsluitingen van de Spijkenisserbrug. De brug is van vrijdag 22 november 22:00 uur tot en met maandag 25 november 05:00 uur afgesloten. Voetgangers en (brom)fietsers kunnen gebruik maken van een pont tijdens de afsluitingen.

De gemeente Nissewaard schrijft via hun online kanalen dat de pont ongeveer iedere 15 minuten zal varen. Dit is wel afhankelijk van de scheepvaart en het aantal passagiers van de pont. De vaartijden zijn van 06:00 uur tot 00:00 uur en bij weekendafsluitingen op vrijdag van 22:00 uur tot 00:00 uur.

De eerste afvaart van de pont start in Spijkenisse en eindigt in Hoogvliet. Passagiers kunnen in Spijkenisse opstappen aan de Hongerlandsedijk ter hoogte van de Oude Maasweg. In Hoogvliet bevindt de opstapjalte zich aan de Vuurvlinderweg naast de brug.

De Spijkenisserbrug is de komende weken op de volgende dagen afgesloten voor het verkeer:

- Van vrijdag 22 november 22:00 uur tot en met maandag 25 november 05:00 uur

- Van vrijdag 29 november 22:00 uur tot en met maandag 2 december 05:00 uur

- Van vrijdag 6 december 22:00 uur tot en met maandag 9 december 05:00 uur

- Van vrijdag 13 december 22:00 uur tot en met maandag 16 december 05:00 uur

Lees ook

Tuintjesmarkt Zuidland flyer.jpg

Tientallen straten in Zuidland op 6 juni in het teken van een tuintjesmarkt: ‘Markt voor en door Zuidland’

Zuidland – Zaterdag 6 juni staan tientallen straten in Zuidland in het teken van een tuintjesmarkt onder het motto: ‘Markt voor en door Zuidland’. Vanuit hun eigen tuin, oprit of garage verkopen bewoners tussen 10:00 en 16:00 allerlei spullen als boeken, kleding, zelfgemaakte producten en andere hobbyspullen. Organisator Wilma hoopt zoveel mogelijk inwoners van Zuidland te enthousiasmeren om mee te doen aan de tuintjesmarkt als verkoper of langs te komen als bezoeker.

20260513_084315.jpg

Stroomstoring Spijkenisse Schenkel verholpen

Spijkenisse - In de wijk Schenkel in Spijkenisse was vanmorgen om 08.24 uur sprake van een stroomstoring.

WhatsApp Image 2026-05-12 at 18.03.54.jpeg

Ernstig ongeval op Groene Kruisweg-Oost in Heenvliet

Heenvliet- Op de Groene Kruisweg-Oost in Heenvliet heeft dinsdag aan het einde van de middag een ernstig ongeval plaatsgevonden. Meerdere hulpdiensten zijn ter plaatse, waaronder een traumahelikopter die in de omgeving is geland.

SPARK special olympics G-team

G-team SPARK in training voor Special Olympics

Het G-team van atletiekvereniging SPARK doet in juni mee aan de Special Olympics in Haarlem. Het is het grootste Nederlandse multi-sportevenement voor mensen met een verstandelijke beperking, met meer dan 3000 sporters en meer dan 20 takken van sport.

20260512---MediaTV.jpeg

Auto te water aan Schrijversdijk in Brielle

Brielle - Dinsdagmiddag even voor half drie is aan de Schrijversdijk in Brielle een auto te water geraakt. Ook het mobiel medisch team werd opgeroepen.

GroeneKruisweg

Maximumsnelheid Groene Kruisweg omlaag naar 50 kilometer per uur

Spijkenisse - De gemeente gaat de grenzen van de bebouwde kom aan de Groene Kruisweg aanpassen. Daardoor komt het deel tussen het Baljuwplein en de Spijkenisserbrug binnen de bebouwde kom te liggen. Dat gebeurt omdat het gebied de afgelopen jaren steeds stedelijker is geworden en die ontwikkeling de komende jaren verder doorgaat.