Spijkernisse, Netherlands
Terug

Protestantse Gemeente Zuidland helpt met inzameling van voedselpakketten

927855464e5941ab51dc8a21de3e39c4
Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Zuidland – Met een hartverwarmende actie heeft de Protestantse Gemeente Zuidland, samen met de MCD Zuidland, een groot aantal gezinnen geholpen met voedselpakketten. De actie, die begin december werd gestart door de MCD, leverde maar liefst meer dan 75 voedselpakketten op.

De kerk riep klanten van de supermarkt op om bonnetjes in te leveren voor een goed doel. Voor elke 10 euro aan boodschappen konden klanten een bonnetje inleveren, en bij 60 bonnetjes was een spaarkaart vol. Met een volle spaarkaart werd een boodschappenpakket ter waarde van 60 euro gespaard. De Protestantse Gemeente Zuidland zamelde niet alleen bonnetjes in via winkelende klanten, maar ook via adressen waar overtollige bonnetjes werden verzameld.

Dankzij de gezamenlijke inspanning zijn 14 voedselpakketten bezorgd bij gezinnen in de bijstand. Deze gezinnen, die een steuntje in de rug goed kunnen gebruiken, ontvingen de pakketten met veel dankbaarheid. De overige voedselpakketten worden door de supermarkt Zuidland naar de kerk gebracht, waar de voedselbank ze volgende week zal ophalen om verder te verspreiden onder mensen die het nodig hebben.

Lees ook

nathaliebos

Nathalie Bos ontvangt Koninklijke onderscheiding tijdens jubileum Singing Beat

Spijkenisse - Oprichtster Nathalie Bos van Popkoor Singing Beat is zaterdag tijdens het 25-jarig jubileum van het koor verrast met een Koninklijke onderscheiding. Burgemeester Cor Lamers benoemde haar in Theater de Stoep tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau vanwege haar jarenlange vrijwillige inzet.

e59780bef2ba582dac23f2239ecf5f5e

Ruim honderd karateka’s op de mat tijdens Mugen Chikara Cup in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Ongeveer honderd karateka’s kwamen zaterdag 26 september naar Hellevoetsluis voor de derde editie van de Mugen Chikara Cup. Tijdens het Kyokushin karatetoernooi namen zowel beginnende als ervaren wedstrijdsporters het tegen elkaar op in de onderdelen kata en kumite.

JB1_1940

DSI forceert deur bij inval in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – De Dienst Speciale Interventies (DSI) is in de nacht van zondag op maandag een woning aan de Schar in Hellevoetsluis binnengevallen. Bij de actie werd de deur van de woning geforceerd.

JB1_1782

Hulpdiensten naar Moriaanseweg West na melding van steekpartij

Hellevoetsluis – Aan de Moriaanseweg West in Hellevoetsluis is zondagavond een gewonde persoon aangetroffen. Rond 21.10 uur kwam bij de hulpdiensten een melding binnen van een mogelijke steekpartij.

maikkevinvanderhulstkata

Chitari levert Wereld Kampioen Kata in Sarajevo

Sarajevo – Veertien koppels zijn er door Nederland dit weekend afgereisd naar Sarajevo waar het WK Kata werd gehouden. Vijf koppels waren afkomstig van Chitari uit Spijkenisse. Eén duo, Mike en Kevin van der Hulst werd Wereld Kampioen. Een resultaat waar men apetrots op is.

Image 2026-09-27

Spivo Dames 1 herpakt zich te laat bij competitiestart

Spijkenisse – Spivo Dames 1 is de nieuwe competitie begonnen met een nederlaag. De volleybalsters uit Spijkenisse kwamen zaterdag tegen Next Volley Dordrecht Dames 3 niet goed genoeg in hun spel en verloren de eerste drie sets. In de vierde set liet Spivo alsnog zien waartoe het in staat is. De 25-23 setwinst leverde de ploeg uiteindelijk nog een competitiepunt op.