Spijkernisse, Netherlands
Terug

PvdA Nissewaard ruimt afval op in Winkelcentrum Maaswijk

d20ebf691ac070e34d49597259029f2a
Linsay Posthumus |  | Aangepast op
Spijkenisse - Afgelopen zaterdagochtend was de PvdA Nissewaard actief in Winkelcentrum Maaswijk om zwerfafval op te ruimen.

Het winkelcentrum was gezellig druk, waardoor er naast het opruimen ook ruimte was voor leuke gesprekken met voorbijgangers. De actie was een succes en er is weer een flinke hoeveelheid afval van straat gehaald, waarmee de PvdA bijdroeg aan een schonere buurt.

Voor de PvdA staat een schone leefomgeving hoog op de agenda. Daarom organiseert de PvdA Nissewaard ook regelmatig zelf schoonmaakacties in de verschillende wijken en kernen van onze gemeente. Samen houden we Nissewaard schoon!

Lees ook

20260622_114158

Nieuw coalitieakkoord gepresenteerd in Voorne aan Zee

Voorne aan Zee - De VVD, PRO Voorne, CDA, EVV, D66 en ONS Voorne hebben hun coalitieakkoord voor de bestuursperiode 2026-2030 gepresenteerd. Het akkoord draagt de titel ‘Samen verder bouwen aan Voorne aan Zee’ en is tot stand gekomen onder leiding van formateur Ton Roerig.

Thijmen

Atleten van Voorne Atletiek verbeteren clubrecord uit 1993 in Den Haag

Regio – Afgelopen zondag kwamen de U18- en U20-atleten van Voorne Atletiek in actie tijdens de derde competitiewedstrijd bij AV Sparta in het Zuidpark in Den Haag. De ploeg hield de energie er goed in ondanks een warme dag en een vol programma. Er werd zelfs een clubrecord uit 1993 verbroken door de atleten uit onze regio.

Avond Fietsvierdaagse Nissewaard

Toerclub Voorne-Putten organiseert 49e editie van de Avond Fietsvierdaagse

Nissewaard – Van maandag 22 juni tot en met donderdag 25 juni organiseert Toerclub Voorne-Putten een nieuwe editie van de Avond Fietsvierdaagse in Nissewaard. Deelnemers kunnen tijdens de 49e editie vier dagen lang op de fiets verschillende afstanden fietsen en ontdekken wat de regio Voorne-Putten allemaal te bieden heeft.

Stock_politie

Echtpaar opgelicht door man die zich voordeed als ING-medewerker

Spijkenisse – In het regionale opsporingsprogramma Bureau Rijnmond is aandacht besteed aan een zaak waarbij een echtpaar slachtoffer is geworden van een nepbankmedewerker.

Ed van der Hoek 1

Kunstwerkroute langs museum De Duinhuisjes

Rockanje – Op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni is ook het openluchtmuseum aan de Duinstraat een aanbevelenswaardige stop langs de Kunstwerkroute. Het museum biedt dan van 11.00 uur tot 17.00 uur onderdak aan schilderijen van Esther Distelbrink en Ed van der Hoek.

Stock_Stadhuis_Nissewaard_Spijkenisse

Woning vier weken dicht na explosie in Spijkenisse

Spijkenisse – Burgemeester Cor Lamers van Nissewaard heeft de woning waar recent een explosie plaatsvond voor de duur van vier weken gesloten.