Spijkernisse, Netherlands
Terug

PvdA Nissewaard ruimt afval op in Winkelcentrum Maaswijk

d20ebf691ac070e34d49597259029f2a.jpg
Linsay Posthumus |  | Aangepast op
Spijkenisse - Afgelopen zaterdagochtend was de PvdA Nissewaard actief in Winkelcentrum Maaswijk om zwerfafval op te ruimen.

Het winkelcentrum was gezellig druk, waardoor er naast het opruimen ook ruimte was voor leuke gesprekken met voorbijgangers. De actie was een succes en er is weer een flinke hoeveelheid afval van straat gehaald, waarmee de PvdA bijdroeg aan een schonere buurt.

Voor de PvdA staat een schone leefomgeving hoog op de agenda. Daarom organiseert de PvdA Nissewaard ook regelmatig zelf schoonmaakacties in de verschillende wijken en kernen van onze gemeente. Samen houden we Nissewaard schoon!

Lees ook

Rotonde bij Evertsenplein 1.jpg

Rotonde Evertsenplein wordt verkeersveiliger

Hellevoetsluis - De rotonde bij het Evertsenplein, op de kruising van de Rijksstraatweg en de Amnesty Internationallaan, wordt de komende maanden aangepast om de verkeersveiligheid te verbeteren. De gemeente Voorne aan Zee voert van maandag 2 februari tot en met vrijdag 3 april werkzaamheden uit aan de fiets- en voetgangersoversteken.

Markt 1.jpg

Markt 1 in Heenvliet failliet verklaard

Heenvliet - Twee restaurants van horeca-echtpaar Ralph en Monique van Bekkum zijn door de rechtbank Rotterdam failliet verklaard. Het gaat om Markt 1 gevestigd in Heenvliet en Pasto in Berkel en Rodenrijs.

Rotary-spel.jpg

Rotapoly-spel levert 55.000 euro op voor Stichting Ambulance Wens: ‘Een heel bijzonder moment’

Hellevoetsluis – Na anderhalf jaar ontwikkeling heeft een speciaal bordspel van Rotary Hellevoetsluis een indrukwekkend bedrag van 55.000 euro opgeleverd voor Stichting Ambulance Wens. Afgelopen zaterdag werd de cheque officieel overhandigd in de Sint-Catharinakerk in Rotterdam, in aanwezigheid van koning Willem-Alexander.

Luuk Trotse Pauw cavia.jpg

Luuk (9) bouwt verblijf voor cavia’s op De Trotse Pauw

Spijkenisse - Vrijwilliger Luuk (9) van kinderboerderij De Trotse Pauw heeft een winterverblijf voor de cavia’s gemaakt. Het hok ziet eruit als het hoofdgebouw van de kinderboerderij. Luuk helpt sinds afgelopen zomer mee op de kinderboerderij.

STOEP 1.jpeg

Drukbezochte Woonmarkt in De Stoep

Spijkenisse - Theater De Stoep stond gisterenavond volledig in het teken van wonen tijdens de Woonmarkt Nissewaard. Al snel na opening liep het theater vol met inwoners uit de hele gemeente. Jongeren, starters, gezinnen en senioren wisten de weg naar de woonmarkt te vinden om zich te oriënteren op hun woonmogelijkheden in Nissewaard.

marloes.jpg

Verpleegkundige Marloes: 'Ik zou nooit meer iets anders willen doen'

Spijkenisse - Vandaag is het de Dag van het Werkplezier in de Zorg. Een dag die draait om waardering voor zorgmedewerkers, het plezier in het werk ondanks de uitdagingen én het stimuleren van een positieve werksfeer. LINQ Media sprak met verpleegkundige Marloes Breur (23) uit Spijkenisse.