Spijkernisse, Netherlands
Terug

PvdA Nissewaard zamelt Postcodeloterijkaarten in voor de Voedselbank

21f01634e0f250219b16f23848963ae6
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Alle deelnemers van de Postcodeloterij ontvangen vanaf deze week weer de Postcodeloterij Cadeaukaart ter waarde van €12,50. Deze kaart kan besteed worden aan vegetarische producten bij Albert Heijn. U kunt de kaart zelf gebruiken, maar het is ook mogelijk om iemand anders ermee blij te maken.
De PvdA Nissewaard zamelt deze cadeaukaarten in om ze bij AH Heenvliet te besteden aan boodschappen. Deze boodschappen worden vervolgens gedoneerd aan de Voedselbank in Spijkenisse, die uw steun hard nodig heeft!
Belangrijk: De cadeaukaart moet geactiveerd zijn voordat u deze bij hen inlevert. In de bijbehorende brief vindt u uitleg over de activatie. De PvdA kan dit ook voor u doen; noteer dan de laatste drie cijfers van uw bankrekening op de brief en lever deze samen met de kaart in.
U kunt de geactiveerde cadeaukaart inleveren bij: Murray’s Irish Food & Drinks, Spuistraat 2, Spijkenisse, 't Kaasplateau, Winkelcentrum Plateau, Alexanderhoeve, Winkelcentrum Akkerhof, Delikaas, Winkelcentrum Maaswijk en Cigo in Zuidland.
Heeft u vragen? Neem dan contact op via pvda@nissewaard.nl of via de Facebookpagina van PvdA Nissewaard.




Lees ook

Nieuwe_wethouders_nissewaard

Nieuw coalitieakkoord gepresenteerd in Nissewaard

Nissewaard - De partijen ONS, PvdA, Nissewaard Lokaal en VVD hebben een coalitieakkoord bereikt voor de bestuursperiode 2026-2030. Informateurs Richard Sitton en Gert-Jan ’t Hart hebben dit akkoord op vrijdag 19 juni tijdens een speciale bijeenkomst aangeboden aan de gemeenteraad. Lijsttrekker Jeroen Postma lichtte het coalitieakkoord tijdens de bijeenkomst verder toe aan de raad en de aanwezige maatschappelijke partners. Tijdens de raadsvergadering van 24 juni aanstaande vindt de benoeming, installatie en beëdiging van de wethouders plaats.

Rollervoetsluis

Skatetocht Rollervoetsluis afgelast: ‘Veiligheid van iedereen staat altijd op de eerste plaats’

Hellevoetsluis – De skatetocht Rollervoetsluis gaat vrijdagavond niet door vanwege de onvoorspelbare weersverwachting waar kans is op onweer, regen en hagel. ‘Met pijn in ons hart hebben wij besloten om de Rollervoetsluis Parade van vanavond niet door te laten gaan. ‘De veiligheid van iedereen staat voor ons altijd op de eerste plaats. Daarom vinden wij het niet verantwoord om het evenement door te laten gaan’, schrijft de organisatie op Facebook.

Opening_Sterrenkwartierhuis

Rode loper voor opening woonzorglocatie aan Galileïlaan

Spijkenisse – Vrijdagmorgen is het Sterrenkwartierhuis aan de Galileïlaan 9 officieel geopend. De nieuwe woonzorglocatie van Dagelijks Leven biedt een thuis aan mensen met dementie.

Avondvierdaagse Geervliet 2025

Avondvierdaagse Geervliet afgelast door verwachte weersomstandigheden

Geervliet – De organisatie van de Avondvierdaagse in Geervliet meldt via hun kanalen dat de laatste dag niet door zal gaan vanwege de verwachte weersomstandigheden. ‘Met pijn in ons hart hebben wij besloten om de laatste dag van de Avondvierdaagse af te gelasten. Na zorgvuldige afweging hebben wij daarom besloten de wandeltocht niet door te laten gaan’, schrijft de organisatie op hun Facebook-pagina.

Bulkmachine statiegeld Stadswerf Nissewaard

Bulkmachine statiegeld op Stadswerf Nissewaard op woensdag en vrijdag in vroege ochtend buiten gebruik

Nissewaard – Sinds vorig jaar november kunnen mensen gebruik maken van een bulkmachine voor statiegeldflessen en-blikjes. Door middel van de installatie is het mogelijk om in korte tijd grote hoeveelheden verpakkingen in te leveren. Reinis meldt dat er gemiddeld zo’n 20.000 verpakkingen per week worden ingeleverd. De afgelopen weken staat de machine vaker in storing en daarom neemt Reinis maatregelen.

Avondvierdaagse Spijkenisse

Avondvierdaagsen in de regio nemen maatregelen vanwege het warme weer

Regio – Deze week staan verschillende avondvierdaagsen op het programma in de regio Voorne-Putten. Vanwege het warme weer met temperaturen van meer dan 20 graden worden maatregelen genomen door de organisaties van de Avondvierdaagsen in Geervliet en Spijkenisse.