Spijkernisse, Netherlands
Terug

Regiogenoot & 538-DJ Dylan Boet maakt kans op RadioRing

56c85f42b19d2cc693083ae314678a7c
Linsay Posthumus |  | Aangepast op
Regio – Dylan Boet en Bas Menting zijn genomineerd voor de gouden ring in de categorie voor het beste radioprogramma van Nederland waarbij Dylan ook nog in de nominatie voor beste presentator. Een eer voor beide radiomakers, ook voor regiogenoot Dylan die werd geboren in Spijkenisse en een groot deel van zijn jeugd doorbracht in Nieuwenhoorn.

Voor Dylan begon zijn carrière met een stage bij Radio 538 in 2018 vanuit zijn opleiding Mediamanagement op het Grafisch Lyceum in Rotterdam. Nu maakt hij al meer dan twee jaar een programma bij Radio 538. In het begin maakte Dylan alleen radio op de zender maar sinds een jaar doet hij dat met zijn collega en vriend Bas Menting.

Het programma wordt door veel luisteraars gewaardeerd en goed beluisterd. Dit heeft geleid tot een nominatie in de Top 15 van beste radioprogramma’s van de RadioRing.

Voor Dylan kwam hier ook nog een nominatie bij in de Top 15 van Beste Presentatoren van Nederland. Wat voor Bas en Dylan het zo bijzonder maakt, is de goede band die beide radiomakers hebben: "We zijn gewoon vrienden en dat zijn we in het echt, maar op de radio zijn we dat ook. Ik denk dat mensen het heel leuk vinden om daarbij aan te sluiten".

Wat is de Gouden RadioRing?
De Gouden RadioRing is een publieksprijs voor radioprogramma's en presentatoren, De Gouden RadioRing wordt jaarlijks uitgereikt op het 'Radio Gala van het Jaar'. Het is een Nederlandse onafhankelijke prijs voor radioprogramma's. De prijsuitreiking wordt georganiseerd en uitgezonden door AVROTROS.

Stemprocedure
De verkiezing van de eerste ronde loopt van 6 januari 2025 t/m 20 januari 2025. De stemming voor de Gouden RadioRing is inmiddels geopend, en iedereen kan stemmen via de officiële website: https://radioring.avrotros.nl/#/

Lees ook

Avondvierdaagse Spijkenisse

Avondvierdaagsen in de regio nemen maatregelen vanwege het warme weer

Regio – Deze week staan verschillende avondvierdaagsen op het programma in de regio Voorne-Putten. Vanwege het warme weer met temperaturen van meer dan 20 graden worden maatregelen genomen door de organisaties van de Avondvierdaagsen in Geervliet en Spijkenisse.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Inwonersavond in het Droogdok Jan Blanken over warmteprogramma Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee organiseert op woensdag 8 juli tussen 19:00 en 21:00 een inwonersavond in het Droogdok Jan Blanken. Op deze avond worden de plannen voor een warmteprogramma in Voorne aan Zee toegelicht. Het warmteprogramma is een plan hoe woningen en gebouwen in de toekomst worden verwarmd. ‘Dit kan gevolgen hebben voor uw woning, uw buurt en uw portemonnee. Daarom horen we graag uw mening’, roept de gemeente Voorne aan Zee op.

Spark-G-Team_Spijkenisse (2)

Zes keer goud voor SPARK tijdens Special Olympics

Spijkenisse – Het G-team van atletiekvereniging SPARK heeft met succes deelgenomen aan de Special Olympics in Haarlem. Tijdens dit grootste Nederlandse multisportevenement voor mensen met een verstandelijke beperking kwamen ruim 3.000 sporters in meer dan twintig verschillende sporten in actie.

20260617-JB1_1679

Trailer met container valt op auto bij ongeval N57

Brielle – Op de N57 ter hoogte van Brielle en de Europoort is vanmiddag een vrachtwagen met container gekanteld in een bocht.

Thermometer stock

Nationaal Hitteplan vanaf donderdag in werking gesteld

Regio – Vanaf donderdag wordt in het hele land, met uitzondering van de Waddeneilanden, een Nationaal Hitteplan in werking gesteld vanwege het warme weer. Op het moment dat het KNMI vier dagen of meer temperaturen van 27 graden of meer verwacht, wordt het Nationaal Hitteplan ingezet. Tijdens een Nationaal Hitteplan worden ook maatregelen genomen vanuit de gemeenten in onze regio.

Ontmoetingsplek Oostvoorne

Nieuwe ontmoetingsplek voor jongeren in Oostvoorne wordt volgende week officieel geopend

Oostvoorne – Vorig jaar werd bekend dat het skatepark bij het Zwanenmeer is uitgekozen als nieuwe ‘chillplek’ voor jongeren in Oostvoorne. De afgelopen maanden zijn jongeren en buurtbewoners intensief betrokken geweest bij het participatietraject om volgens de gemeente te bouwen aan een veilige en levendige ontmoetingsplek voor jongeren in Oostvoorne met oog voor de buurt. Inmiddels zijn de werkzaamheden rond de nieuwe ontmoetingsplek in volle gang en staat de officiële opening op woensdag 24 juni op het programma.