Spijkernisse, Netherlands
Terug

RET verwacht grote drukte tijdens Marathon-weekend

9091aba04876d97d99b6c3f508d2a5b7.jpg

Regio - Aankomend weekend vindt de 44e editie van de NN Marathon in Rotterdam plaats. Op zaterdag 12 april en zondag 13 april worden diverse afstanden gelopen door de duizenden deelnemers. Door dit evenement verwacht vervoerder RET extra drukte in de metro’s richting Rotterdam.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Op de website van de RET meldt de vervoerder dat zij de drukste zondag van het jaar verwachten, doordat deelnemers en bezoekers massaal met de metro naar het centrum van Rotterdam af zullen reizen. Vanuit de regio Voorne-Putten is het mogelijk om via Spijkenisse Metro Centrum met de C-lijn en D-lijn naar Rotterdam te gaan.

Zaterdag 12 april en zondag 13 april is het niet toegestaan om de fiets mee te nemen in de metro. Metrostations Leuvehaven en Stadhuis worden vanwege de Marathon afgesloten of zijn beperkt toegankelijk. ‘We richten wachtvakken in bij de drukke stations om de doorloop in goede banen te leiden’, schrijft de RET op hun website.

Het advies aan bezoekers is om gebruik maken van het openbaar vervoer, doordat grote delen van de stad worden afgesloten voor het autoverkeer. Wel kunnen bezoekers gebruik maken van diverse P+R locaties waar zij de auto gratis kunnen parkeren en door kunnen reizen met het openbaar vervoer.

Wil je meer informatie over actuele reistijden en eventuele verstoringen tijdens het Marathon-weekend? Ga dan naar www.ret.nl/marathon.

Lees ook

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis.JPG

Motie van afkeuring over opvanglocatie Hoeklaan door gemeenteraad verworpen

Nissewaard - Hardt voor Nissewaard heeft woensdag 6 mei samen met Forum voor Democratie en de PVV een motie van afkeuring ingediend tijdens de gemeenteraadsvergadering van Nissewaard. Onderwerp was de opvanglocatie van het Leger des Heils aan de Hoeklaan. De partijen vinden dat het college onzorgvuldig heeft gehandeld bij de komst van een voorziening voor mensen met zware psychiatrische problemen en verslavingsproblematiek.

Verkenningsvoertuig_Duin_Brandweer (18).jpg

Nieuwe duinverkenningsvoertuigen voor brandweer

Regio - Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond heeft woensdagmiddag 6 mei vier nieuwe duinverkenningsvoertuigen overgedragen aan de brandweerkazernes Hoek van Holland, Oostvoorne, Rockanje en Ouddorp.

simonshaven.jpeg

Man uren vastgehouden en beroofd na afspraak via datingplatform

Simonshaven - De politie heeft een 18-jarige man uit Rotterdam aangehouden voor het beroven en mishandelen van een man tijdens een zogenaamde date in Simonshaven. Het incident vond plaats in de nacht van 4 op 5 mei.

Schaapskudde schaap scheren

‘Meiden’ van herderin Carlette geschoren door de beste schaapscheerder van Nederland

De schapen van schaapsherderin Carlette van Schaik zijn klaar voor de zomer. Om haar 250 ‘meiden’ van hun zware vacht te ontdoen, heeft ze niet de eerste de beste ingehuurd. Meervoudig kampioen schapen scheren Johannes Kloosterman is daarvoor speciaal vanuit Friesland naar Rockanje afgereisd.

Richard Roks

Singer Songwriter Richard Roks: 'Het is tof als je merkt dat mensen echt luisteren'

Singer/Songwriter Richard Roks was onlangs te gast in de radiostudio voor LINQ Lunch. Hij sprak met presentator Perry en bracht een nummer ten gehore.

Stichting VaarKracht.jpg

Vaartocht op het Brielse Meer voor mensen met de ziekte kanker: ‘Letterlijk los van alles op het water’

Brielle – Stichting VaarKracht en Vereniging SK Vloot organiseren op zondag 17 mei een vaartocht voor mensen die leven met de ziekte kanker. Samen met hun dierbaren kunnen mensen meevaren tijdens de kosteloze vaartocht. De vaartocht op het Brielse Meer richting Europoort wordt verzorgd onder het motto ‘Even een moment geen kankerpatiënt’.