Spijkernisse, Netherlands
Terug

RET verwacht grote drukte tijdens Marathon-weekend

9091aba04876d97d99b6c3f508d2a5b7.jpg

Regio - Aankomend weekend vindt de 44e editie van de NN Marathon in Rotterdam plaats. Op zaterdag 12 april en zondag 13 april worden diverse afstanden gelopen door de duizenden deelnemers. Door dit evenement verwacht vervoerder RET extra drukte in de metro’s richting Rotterdam.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Op de website van de RET meldt de vervoerder dat zij de drukste zondag van het jaar verwachten, doordat deelnemers en bezoekers massaal met de metro naar het centrum van Rotterdam af zullen reizen. Vanuit de regio Voorne-Putten is het mogelijk om via Spijkenisse Metro Centrum met de C-lijn en D-lijn naar Rotterdam te gaan.

Zaterdag 12 april en zondag 13 april is het niet toegestaan om de fiets mee te nemen in de metro. Metrostations Leuvehaven en Stadhuis worden vanwege de Marathon afgesloten of zijn beperkt toegankelijk. ‘We richten wachtvakken in bij de drukke stations om de doorloop in goede banen te leiden’, schrijft de RET op hun website.

Het advies aan bezoekers is om gebruik maken van het openbaar vervoer, doordat grote delen van de stad worden afgesloten voor het autoverkeer. Wel kunnen bezoekers gebruik maken van diverse P+R locaties waar zij de auto gratis kunnen parkeren en door kunnen reizen met het openbaar vervoer.

Wil je meer informatie over actuele reistijden en eventuele verstoringen tijdens het Marathon-weekend? Ga dan naar www.ret.nl/marathon.

Lees ook

Jubileum Zeker Weten 18 mei 2026.jpeg

Radioprogramma ‘Zeker Weten’ viert jubileum: 1500e uitzending in ruim 38 jaar tijd

Spijkenisse – De radiostudio van LINQ Media stond maandagavond 18 mei volledig in het teken van een jubileum-uitzending van het radioprogramma ‘Zeker Weten’. Luisteraars worden in de radioshow al ruim 38 jaar bijgepraat over het sociaal-economische nieuws. Deze week staat de teller van het aantal uitzendingen op 1500 en werd dit gevierd door de radiomakers.

Inbraak_SCO63.jpg

Verdachten goed op beeld na inbraak bij SCO’63 in Spijkenisse

Spijkenisse - Zondagnacht rond 02.30 uur is ingebroken bij voetbalvereniging SCO’63 in Spijkenisse. De vereniging schrijft op sociale media dat het inbrekersduo vooral leek te gaan voor een spontane “midnight snackrun”.

Kampioenschap VV Spijkenisse 1.jpeg

VV Spijkenisse kroont zich tot kampioen van de eerste klasse C

Spijkenisse – Afgelopen zaterdag heeft VV Spijkenisse zich officieel gekroond tot kampioen in de eerste klasse C van het amateurvoetbal. Na een 2-0 overwinning op Unitas en het nieuws over het verlies van concurrent Nieuwenhoorn, barstte een groot feest los op Sportpark Jaap Riedijk.

Hondius---MediaTV.jpg

Cruiseschip Hondius aangekomen in haven van Rotterdam

Regio - Cruiseschip Hondius is maandag rond 10.00 uur de haven van Rotterdam binnengevaren. Op het schip werd eerder een besmetting met het hantavirus vastgesteld.

Bernissebad

100 x 100 meter zwemmen voor de Hersenstichting

HEENVLIET - Het Bernissebad in Heenvliet is zaterdag 20 juni het decor van een 100 x 100 zwemevent. De opbrengst van de zwemuitdaging gaat naar de Hersenstichting. Het evenement wordt georganiseerd samen met Willemijn Fortuin, die op 22 augustus het IJsselmeer over zwemt om geld op te halen voor het goede doel.

Wandelcoach Jeannet

Wandelend 'overbruggen' voor het goede doel

SPIJKENISSE - Van 1 tot en met 7 juni is het de Week van de Mentale Gezondheid. Het landelijke thema dit jaar is ‘Overbruggen’. Wandelcoach Jeanet Gerssen - ten Pierik organiseert daarom in wijk De Elementen in Spijkenisse speciale wandelingen langs de zes Eurobruggen in het park. De opbrengst is bestemd voor Villa Joep.