Spijkernisse, Netherlands
Terug

Rolstoelbasketballer Frank uit Hellevoetsluis in actie tijdens de Paralympische Spelen

be5371ff2a61a3a240484783f40137e1.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Van woensdag 28 augustus tot en met zondag 8 september vinden de Paralympische Zomerspelen plaats in Parijs. Frank de Jong uit Hellevoetsluis is als rolstoelbasketballer actief voor Nederland tijdens het toernooi.

Donderdagavond speelt Frank om 21:30 uur zijn eerste wedstrijd met Nederland tegen Australie. Nederland speelt met het rolstoelbasketballen tijdens de Paralympische Spelen ook tegen de Verenigde Staten (zaterdag 16:00 uur) en Spanje (zondag 18:15 uur) in de groepfase.

De 39-jarige Frank uit Hellevoetsluis is al sinds 2006 actief in het nationale team van de rolstoelbasketballers. “We zijn goed voorbereid op de Spelen in Parijs. De teams zijn elkaar gewaagd, maar we gaan ervoor om een goed resultaat neer te zetten”, vertelde Frank eerder in een interview met Groot Hellevoet.

Lees ook

f365e8c31d4af3447674d9dc8ec51558.jpg

Remco van Schijndel (Nissewaard Lokaal): ‘Realisme is het grote toverwoord’

Nissewaard – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politiek voor veel inwoners nog een onbekend terrein. Om hen beter kennis te laten maken met de raadsleden, introduceert LINQ Media de rubriek Gezicht achter de Zetel. In deze interviews gaan we wekelijks in gesprek met een raadslid. Deze week spreken we met Remco van Schijndel, raadslid voor Nissewaard Lokaal.

2a2ae31b435385e7874e10f9c1fa198d.jpg

Tweede editie Zündapp Meeting Vierpolders groot succes

Vierpolders – De dreigende wolken en stevige wind weerhielden de enthousiaste liefhebbers van klassieke Zündapps en auto's er niet van om in groten getale naar de tweede editie van Mr. Simons Zündapp Meeting te komen. Waar de organisatie aanvankelijk vreesde dat het weer roet in het eten zou gooien, bleek die zorg al snel ongegrond.

b474e5f63dee96d916cd6274ee0e1f52.jpg

Banners onthuld voor sportverenigingen aan J. Wagenaarstraat

Spijkenisse – Wethouders Martijn Hamerslag en Jeroen Postma hebben gisteravond twee banners onthuld aan de gevel van de gymzaal aan de J. Wagenaarstraat 4 in Spijkenisse. De banners zijn van Stichting Iwa-ryu Aikido (Aikido) en Myeong-ye Spijkenisse (Tang Soo Do) en moeten de zichtbaarheid van de sporten in de wijk vergroten.

d8222644752e98da74b1716b81aa3c3b.jpg

Welkom aan boord bij Rien: ‘Ik leef gewoon tussen de vliegtuigen’

Hekelingen - In een op het oog ‘normaal’ rijtjeshuis in Hekelingen woont Rien Moerland. Wie binnenstapt, waant zich meteen aan boord van een KLM-toestel. Alles in zijn huis ademt luchtvaart: van echte vliegtuigstoelen tot tientallen modelvliegtuigen en zelfgemaakte KLM-shirts.

76373a118d0b46c2372640c2a3ffeb0b.jpg

Nissewaard Tennis- en Padelkampioenschappen: ‘Vier verenigingen die samen een toernooi organiseren is uniek’

Nissewaard – Afgelopen zaterdag is de eerste editie van de Nissewaardse Tennis- en Padelkampioenschappen van start gegaan met een gezellige opening bij LTV De Dalle. De vier verenigingen – TV Bernissepark, LTV De Dalle, Tennis- en Padelvereniging De Hartel en LTC Spijkenisse – waren aanwezig, samen met wethouder Martijn Hamerslag en twee vertegenwoordigers van Hospice De Waterlelie. Tijdens de opening werd ook een donatie van €1650 uitgereikt aan de hospice.

f04a929d9c83d870c1c68a6f9e5664ab.jpg

Peter Bosch naar het Italië van Voorne-Putten: Abbenbroek tegen Fortuna Be Quick

"Peet, je gaat naar Abbenello," zei de chef sport tegen mij. Ik blij, want ik dacht aan een trainingscomplex in Rome of Venetië. Maar niets bleek minder waar: “Abbenello” is het sportcomplex van de plaatselijke voetbalvereniging uit Abbenbroek. Geen Italiaanse glamour, maar wél de charme van het amateurvoetbal, waar strijd en doelpunten vaak gegarandeerd zijn.