Spijkernisse, Netherlands
Terug

Rolstoelbasketballer Frank uit Hellevoetsluis in actie tijdens de Paralympische Spelen

be5371ff2a61a3a240484783f40137e1
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Van woensdag 28 augustus tot en met zondag 8 september vinden de Paralympische Zomerspelen plaats in Parijs. Frank de Jong uit Hellevoetsluis is als rolstoelbasketballer actief voor Nederland tijdens het toernooi.

Donderdagavond speelt Frank om 21:30 uur zijn eerste wedstrijd met Nederland tegen Australie. Nederland speelt met het rolstoelbasketballen tijdens de Paralympische Spelen ook tegen de Verenigde Staten (zaterdag 16:00 uur) en Spanje (zondag 18:15 uur) in de groepfase.

De 39-jarige Frank uit Hellevoetsluis is al sinds 2006 actief in het nationale team van de rolstoelbasketballers. “We zijn goed voorbereid op de Spelen in Parijs. De teams zijn elkaar gewaagd, maar we gaan ervoor om een goed resultaat neer te zetten”, vertelde Frank eerder in een interview met Groot Hellevoet.

Lees ook

Ongeval-plaatweg

Bestuurder aangehouden na ongeval op Plaatweg in Spijkenisse

Spijkenisse – Op de Plaatweg in Spijkenisse heeft donderdagmiddag een verkeersongeval plaatsgevonden. De bestuurder is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed.

Niels Braal Fotografie

Gratis openluchtbioscoop in Brielle

Brielle – De tuin van de Brielsche Aap verandert op vrijdag 21 en zaterdag 22 augustus opnieuw in een openluchtbioscoop. Tijdens twee dagen worden vier films vertoond in de buitenlucht. De toegang is gratis.

Rijke Melissa de (1) (1)

Partij met Lef! gaat verder als Leefbaar Voorne

Voorne aan Zee – Partij met Lef! gaat verder onder de naam Leefbaar Voorne. De lokale politieke partij is al geruime tijd verwikkeld in een juridische strijd over haar huidige naam. Volgens fractievoorzitter Melissa de Rijke hebben de rechtszaken inmiddels meer dan 30.000 euro gekost.

Koffie burendag ontmoeting

Deelnemers gezocht voor Burendag tussen Waterland en Hekelingen

Spijkenisse/Hekelingen – Bewonersgroep Waterland en Dorpsvereniging Hekelingen organiseren op zaterdag 26 september een Burendag. Op de voormalige busbaan tussen Waterland en Hekelingen willen de organisaties van 10.00 tot 16.00 uur een braderie, rommelmarkt en kunstmarkt houden.

IMG_4971

Traumahelikopter ingezet na bedrijfsongeval in Botlek

Botlek – Aan de Montrealweg in de Botlek heeft woensdag een ongeval plaatsgevonden bij een bedrijf. Vanwege het incident werd onder meer een traumahelikopter opgeroepen, die in de omgeving landde.

WhatsApp Image 2026-08-18 at 17.38.01

Twee auto's zwaar beschadigd bij ongeval op Nijverheidsweg

Hellevoetsluis – Op de Nijverheidsweg in Hellevoetsluis heeft dinsdagmiddag een verkeersongeval plaatsgevonden waarbij twee auto's flink beschadigd raakten.