Spijkernisse, Netherlands

Rolstoelbasketballer Frank uit Hellevoetsluis in actie tijdens de Paralympische Spelen

Foto: Pixabay
Perry van Brandwijk | 29 augustus 2024 14:30 | 29 augustus 2024 13:34
Hellevoetsluis - Van woensdag 28 augustus tot en met zondag 8 september vinden de Paralympische Zomerspelen plaats in Parijs. Frank de Jong uit Hellevoetsluis is als rolstoelbasketballer actief voor Nederland tijdens het toernooi.

Donderdagavond speelt Frank om 21:30 uur zijn eerste wedstrijd met Nederland tegen Australie. Nederland speelt met het rolstoelbasketballen tijdens de Paralympische Spelen ook tegen de Verenigde Staten (zaterdag 16:00 uur) en Spanje (zondag 18:15 uur) in de groepfase.

De 39-jarige Frank uit Hellevoetsluis is al sinds 2006 actief in het nationale team van de rolstoelbasketballers. “We zijn goed voorbereid op de Spelen in Parijs. De teams zijn elkaar gewaagd, maar we gaan ervoor om een goed resultaat neer te zetten”, vertelde Frank eerder in een interview met Groot Hellevoet.

Meest gelezen

Carolijn Grimm (ONS): ‘Ik wil mijn steentje bijdragen aan een gemeente waar mijn dochters trots op kunnen zijn’

Jennifer Smit | 20 november 2025

Bryan uit Rockanje loopt 100 kilometer voor Alzheimer: ‘Voor wie de warmte van kerst niet meer kan voelen of herinneren’

Jennifer Smit | 20 november 2025

Drukbezochte inloopbijeenkomst herontwikkeling Stadskantoor Brielle naar woningen

Perry van Brandwijk | 23 november 2025

Lees ook

Maanlichtwandeling toont verdedigingswer...

Hellevoetsluis – Op donderdagavond 4 december organiseert Stichting Verdedigingswerken Hellevoetsl...

Regiocross trapt seizoen af in Kralingse...

Voorne aan Zee - Afgelopen zaterdag is in het Kralingse Bos de eerste regiocross van het seizoen geh...

Dick van der Meer bezoekt Guldeland en z...

Geervliet/Heenvliet - Dat is voor mij de 5e nieuwe locatie waarvandaan ik een radioverslag voor SOVP...

Peter Bosch: Van eiland naar eiland – ...

Natuurlijk doet Sport op Voorne-Putten ook live verslag van uitwedstrijden van de clubs uit onze reg...

Carin en Henk over 45 jaar vrijwilligers...

Zuidland - Carin en Henk Schenk hebben als stel samen 45 jaar vrijwilligerswerk gedaan bij de Oranje...

New Towns slaan handen ineen: ‘Samenwe...

Spijkenisse – In een volle zaal van Theater de Stoep hebben de zeven New Towns vandaag een volgend...