Spijkernisse, Netherlands
Terug

Rolstoelbasketballer Frank uit Hellevoetsluis in actie tijdens de Paralympische Spelen

be5371ff2a61a3a240484783f40137e1
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Van woensdag 28 augustus tot en met zondag 8 september vinden de Paralympische Zomerspelen plaats in Parijs. Frank de Jong uit Hellevoetsluis is als rolstoelbasketballer actief voor Nederland tijdens het toernooi.

Donderdagavond speelt Frank om 21:30 uur zijn eerste wedstrijd met Nederland tegen Australie. Nederland speelt met het rolstoelbasketballen tijdens de Paralympische Spelen ook tegen de Verenigde Staten (zaterdag 16:00 uur) en Spanje (zondag 18:15 uur) in de groepfase.

De 39-jarige Frank uit Hellevoetsluis is al sinds 2006 actief in het nationale team van de rolstoelbasketballers. “We zijn goed voorbereid op de Spelen in Parijs. De teams zijn elkaar gewaagd, maar we gaan ervoor om een goed resultaat neer te zetten”, vertelde Frank eerder in een interview met Groot Hellevoet.

Lees ook

Ed van der Hoek 1

Kunstwerkroute langs museum De Duinhuisjes

Rockanje – Op vrijdag 26, zaterdag 27 en zondag 28 juni is ook het openluchtmuseum aan de Duinstraat een aanbevelenswaardige stop langs de Kunstwerkroute. Het museum biedt dan van 11.00 uur tot 17.00 uur onderdak aan schilderijen van Esther Distelbrink en Ed van der Hoek.

Stock_Stadhuis_Nissewaard_Spijkenisse

Woning vier weken dicht na explosie in Spijkenisse

Spijkenisse – Burgemeester Cor Lamers van Nissewaard heeft de woning waar recent een explosie plaatsvond voor de duur van vier weken gesloten.

Veteranendag_Nissewaard (3)

Burgemeester Lamers bedankt veteranen: ‘We zien u en danken u’

Spijkenisse – In de hal van het gemeentehuis van Nissewaard heeft vrijdag de Nissewaardse Veteranendag plaatsgevonden. Veteranen uit de gemeente kwamen samen voor een bijeenkomst waarin waardering en erkenning centraal stonden.

Weer_Sandra Van Winden Scheer-Hellevoetsluis

Onweer levert spectaculaire foto's op uit de regio

Regio - Vrijdag trok een onweersgebied over onze regio. De dreigende luchten, bliksemflitsen en donkere wolken zorgden niet alleen voor indrukwekkende beelden, maar ook voor het afgelasten van verschillende evenementen.

Lintjesregen Voorne aan Zee 2026

Voordracht Koninklijk lintje in Voorne aan Zee van start gegaan

Voorne aan Zee – In april van dit jaar ontvingen 14 inwoners van Voorne aan Zee een Koninklijke onderscheiding voor hun bijzondere inzet voor de samenleving. De voordracht voor het Koninklijk lintje voor komend jaar is voor inwoners uit Voorne aan Zee van start gegaan. Tot 1 juli 2026 is het in Voorne aan Zee mogelijk om iemand voor te dragen voor een Koninklijk lintje.

20260618 overzichtsfoto MKA

Meldkamer ambulancezorg verhuist naar nieuwe verdieping in Rotterdam

Regio - De gezamenlijke meldkamer ambulancezorg van Rotterdam-Rijnmond en Zuid-Holland Zuid heeft een belangrijke stap gezet richting toekomstbestendige acute zorg. Door de groei van de zorgcoördinatiecentra en de toenemende complexiteit van 112-meldingen is de meldkamer verhuisd van de 21e naar de 3e verdieping van het World Port Center in Rotterdam.