Spijkernisse, Netherlands
Terug

Saamhorigheid staat voorop tijdens ontbijt Buurtkamer Ons Midden

97588fc541068651ccc232ab42050cd7
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Donderdag 23 januari staat van 09:00 uur tot 11:00 uur een nieuwe editie van het ontbijt in Buurtkamer Ons Midden in Hellevoetsluis op het programma. Bij het ontbijt wil de buurtkamer werken aan extra saamhorigheid in de wijk.

Net als bij eerdere edities zorgen Tinie en Isolde voor een heerlijk ontbijt. De bezoekers worden iedere editie verrast met allerlei lekkernijen om de dag mee te beginnen. Voor een bedrag van €4,50 krijg je een ontbijt inclusief een kopje koffie of thee en een sapje.

Wil je ook aanwezig zijn bij het ontbijt in de Buurtkamer aan de Bremstraat 3 in Hellevoetsluis? Meld je dan voor 19 januari aan door een mail te sturen naar tinievannoort@online.nl of iradehaus@gmail.com.

Lees ook

Julièn Gret

Bekerloting levert een aantal pittige potjes op

Zeist – De loting voor de eerste knock-out fase levert een aantal pittige potjes op. In Zeist werden de zes nog overgebleven deelnemers van Voorne Putten gekoppeld aan soms veel hoger spelende teams.

OuderenVoorneaanZeeDeel2-32

Nissewaard start met cursus valpreventie: ‘Vallen lijkt onschuldig, maar kan ernstige gevolgen hebben’

Spijkenisse - Na bijna twee jaar wachten gaat in Nissewaard de valpreventiecursus InBalans van start. De cursus is bedoeld voor zelfstandig wonende 65-plussers met een verhoogd valrisico. De belangstelling is groot: binnen twee weken meldden zich 31 mensen aan bij fysiotherapiepraktijk Fysio & Fit de Brug.

Oudenhoorn (13)

Tractor Pulling Oudenhoorn pakt groots uit tijdens 25e editie

Oudenhoorn – Brullende motoren, krachtige tractoren en duizenden bezoekers. Tractor Pulling Oudenhoorn beleeft zaterdag 19 september zijn 25e editie. Voor het jubileum blijft de wedstrijd op de kleibaan het middelpunt, maar pakt de organisatie daarnaast extra uit met kermisattracties en demonstraties van YouTuber MasterMilo.

NIS gevel Hennie Kleijwegt

Eerste cursussen van start in nieuwe NIS: ‘Het moet hier een bruisend geheel worden’

Spijkenisse - Na de feestelijke opening van het nieuwe NIS, Plek voor Cultuur en Creatie, gaan deze week de eerste cursussen van start. Van dans en toneel tot muziek, schilderen en ruimtelijke vormgeving: vanaf gisteren vullen de lokalen aan de Nieuwstraat 83 zich met cursisten. Belangstellenden kunnen bij cursussen die nog niet vol zitten eerst een vrijblijvende proefles volgen.

Kunst&CultuurBRES-20

BREStheater opent nieuw seizoen met breed programma: ‘Publiek vindt weg naar theater weer terug’

Brielle – Het BREStheater in Brielle begint vrijdag aan een nieuw theaterseizoen. Met muziek, cabaret, dans, jeugdvoorstellingen en lokaal talent wil het theater opnieuw een breed publiek uit de regio aanspreken. De belangstelling lijkt alvast goed: de kaartverkoop loopt iets voor op vorig seizoen en volgens directeur Cynthia Dekker is het bezoekersaantal inmiddels weer terug op het niveau van voor de coronaperiode.

IMG_6767

Museumwoning blikt met expositie terug op 25 jaar

Spijkenisse - De Open Monumentendag zit erop en ook het 25-jarig jubileum van Museumwoning Back to the Sixties is inmiddels gevierd. Wie de jubileumactiviteiten heeft gemist, kan de komende weken toch nog een kijkje nemen. De tijdelijke overzichtsexpositie over 25 jaar Museumwoning blijft tot en met 10 oktober te zien.