Spijkernisse, Netherlands
Terug

Saamhorigheid staat voorop tijdens ontbijt Buurtkamer Ons Midden

97588fc541068651ccc232ab42050cd7
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Donderdag 23 januari staat van 09:00 uur tot 11:00 uur een nieuwe editie van het ontbijt in Buurtkamer Ons Midden in Hellevoetsluis op het programma. Bij het ontbijt wil de buurtkamer werken aan extra saamhorigheid in de wijk.

Net als bij eerdere edities zorgen Tinie en Isolde voor een heerlijk ontbijt. De bezoekers worden iedere editie verrast met allerlei lekkernijen om de dag mee te beginnen. Voor een bedrag van €4,50 krijg je een ontbijt inclusief een kopje koffie of thee en een sapje.

Wil je ook aanwezig zijn bij het ontbijt in de Buurtkamer aan de Bremstraat 3 in Hellevoetsluis? Meld je dan voor 19 januari aan door een mail te sturen naar tinievannoort@online.nl of iradehaus@gmail.com.

Lees ook

yens

Yens verruilt topsport voor muziek: ‘Voor mij is er in coronatijd iets moois gaan bloeien’

Nissewaard – Jarenlang draaide het leven van Yance Deflers, beter bekend als Yens, om taekwondo. Hij kwam uit op EK’s en WK’s en maakte deel uit van de Nederlandse selectie. Toen de sport tijdens corona stilviel, pakte hij zijn gitaar weer op. ‘Voor veel mensen is er in die periode iets nieuws gaan bloeien. Voor mij was dat de muziek.’ Inmiddels brengt Yens Nederlandstalige popmuziek uit en werkt hij toe naar een eigen theatershow in Nissewaard.

Persbericht Scholen bundelen krachten voor financiele educatie

Vijf scholen werken samen aan financiële educatie

Voorne aan Zee – Vijf basisscholen in Voorne aan Zee gaan gezamenlijk aan de slag met financiële educatie. Met een toegekende subsidie willen zij leerlingen van groep 1 tot en met 8 stap voor stap leren omgaan met geld en financiële verleidingen. De samenwerking ging op 5 oktober officieel van start met een gezamenlijke studiedag voor de schoolteams.

Open Huis Begraafplaatsen Brielle en Rockanje

Begraafplaatsen in Brielle en Rockanje organiseren op zaterdag 10 oktober een open huis

Brielle/Rockanje – Aankomende zaterdag 10 oktober organiseren de begraafplaatsen in Brielle en Rockanje een open huis. Bezoekers kunnen een kijkje nemen in de vernieuwde aula’s van de begraafplaatsen en ook zijn medewerkers van de begraafplaatsen en de gemeente Voorne aan Zee aanwezig om vragen te beantwoorden en rondleidingen te geven.

JB1_4079

Vrachtwagen op zijn kant na nachtelijk ongeval op A15 richting Rotterdam

Europoort – Op de A15 richting Rotterdam is in de nacht van dinsdag op woensdag een vrachtwagen gekanteld na een aanrijding met een andere vrachtwagen. Een chauffeur raakte daarbij gewond.

Inzamelingsactie Voedselbank PvdA Nissewaard

PvdA Nissewaard in actie voor de Voedselbank: ‘Inzamelingsactie om boodschappen te doneren’

Nissewaard – PvdA Nissewaard komt dit jaar opnieuw in actie voor de Voedselbank in Spijkenisse. De politieke partij organiseert een inzamelingsactie waarbij zoveel mogelijk Postcode Loterij-cadeaukaarten worden verzameld. Met de ingeleverde cadeaukaarten worden boodschappen gedaan en rechtstreeks gedoneerd aan de Voedselbank. Met het initiatief wil de partij inwoners de mogelijkheid geven om een cadeaukaart op een eenvoudige manier ten goede te laten komen aan mensen die gebruikmaken van de Voedselbank.

img_1609

Time2linedance maakt zich op voor 15-jarig jubileum: ‘Linedance is echt niet alleen country’

Spijkenisse - Wie bij linedance meteen denkt aan cowboyhoeden, laarzen en uitsluitend countrymuziek, heeft volgens Joran van der Noll maar een deel van het verhaal te pakken. Bij Time2linedance wordt net zo makkelijk op moderne muziek gedanst. De dansgroep, actief op meerdere locaties in en rond Spijkenisse, bestaat in maart vijftien jaar. Dat jubileum wil de organisatie groots vieren.