Spijkernisse, Netherlands
Terug

Samen maken we de week van de ontmoeting een succes

0a9aae052f59bb91482312b0cbaad4cb
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - Van donderdag 26 september tot en met woensdag 2 oktober 2024 is de Week van de ontmoeting, ook wel de Landelijke Week tegen Eenzaamheid. Deze week wordt geopend op donderdag in winkelcentrum de Struyten te Hellevoetsluis.

In gemeente Voorne aan Zee vinden we aandacht voor elkaar, elkaar ontmoeten en er voor elkaar zijn belangrijk. Daarom wordt het bestaande aanbod deze week extra uitgelicht en zijn er verschillende welzijnsorganisaties die extra activiteiten en bijeenkomsten organiseren. Een voorbeeld van een extra activiteit is bijvoorbeeld het Buurtbakkie dat op vrijdag in Hellevoetsluis staat, maandag in Brielle en woensdag in Oostvoorne staat.

Iedereen is wel eens eenzaam, 11% van de inwoners van Voorne aan Zee geeft aan vaak (ernstig) eenzaam te zijn. Mensen die eenzaam zijn vragen niet altijd zelf om hulp, maar vinden het wel fijn om hulp te krijgen. Vermoedt u dat iemand uit uw omgeving eenzaam is en vraagt deze persoon zelf niet om hulp en/of vindt u het moeilijk om hem/haar aan te spreken? Deel uw zorg via het ‘signaalpunt eenzaamheid’ van de gemeente Voorne aan Zee, dit kan via
https://www.voorneaanzee.nl/signaalpunt-eenzaamheid

Wat kunt u zelf doen tegen eenzaamheid?

Kijk naar elkaar om, zeg wat vaker gedag tegen uw buren of ga eens het gesprek aan met iemand waarvan u weet dat hij of zij net een naaste heeft verloren. Wilt u structureel iets doen tegen eenzaamheid? Informeer dan eens bij SBO, Stichting PUSH, Welzijn Ouderen of Fietsmaatjes Voorne aan Zee voor hun maatjesproject. Of kijk op www.fijnjetezien.nl naar activiteiten en organisaties bij u in de buurt.

Lees ook

fransenkata32024

Gebroeders Fransen reizen opnieuw af voor WK Kata

Spijkenisse – De gebroeders Fransen zijn inmiddels niet meer van het wereldtoneel te denken met hun Kata judo. Komend weekend staan Youri en Micha Fransen voor de achtste keer in totaal op het WK in Sarajevo. De equipe van Nederland bestaat uit 14 koppels in diverse disciplines, een derde daarvan wordt geleverd door sportschool Chitari uit Spijkenisse.

Sport op Voorne-Putten radio

Loting van Voetbal Rijnmond cup live op Linq FM

De loting voor de nieuwe editie van de Trainingskampen.nl Cup vindt woensdagavond 23 september plaats in de studio van Linq Media. Vanaf 19.00 uur is de loting rechtstreeks te volgen via Linq FM.

andrelinger(peter)

Zes ploegen uit de vijfde klasse van start met de competitie

REGIO – De ploegen van ‘ons’ eiland Voorne Putten in de vijfde klasse, waar de meeste teams actief zijn, opende de competitie zaterdag met verschillende resultaten. Dit zijn de uitslagen van de zes deelnemers uit onze regio.

Bjorn Jeurissen (OHVV)

Geen enkele overwinning voor ploegen in de vierde klasse

REGIO – Vijf deelnemers van het eiland Voorne Putten kwamen zaterdag in actie voor hun eerste competitieduel. Opvallend genoeg wist geen van de ploegen haar partij te winnen. Een overzicht van wat de Eilandse clubs deden.

johnkleijnbotlek

SC Botlek pakt punt bij Den Bommel, OVV pakt de volle winst

REGIO – In de derde klasse werd de competitie voor OVV en Botlek ook geopend. De Oostvoornaars kwamen thuis in actie tegen FC Charlois, SC Botlek reisde af naar Den Bommel.

Tom den Boer

Hellevoetsluis en Brielle pakken eerste zege, Zuidland pakt een punt bij CWO

REGIO – De ouverture van de competitie in de tweede klasse verliep voor de ploegen van Voorne Putten wisselend. Zuidland had de enige uitwedstrijd, zij moesten naar Vlaardingen. De twee overige deelnemers speelden hun duels op het eigen terrein.