Spijkernisse, Netherlands
Terug

SC Botlek en OVV pakken de volle winst

johnkleijnbotlek

John Klein zag zijn ploeg in Rotterdam winnen van COAL met 2-0

Regio – In de derde klasse D van het amateur voetbal waren er goede resultaten voor de ploegen van ons eiland. OVV pakte thuis de volle winst op Slikkerveer. Het werd 2-0. SC Botlek pakte bij Hekkensluiter COAL een 1-2 zege.

Alex Hordijk |

OVV zag tegen Slikkerveer Maikel Hagens de 1-0 binnen koppen. Vervolgens wist Duncan Kerkmans de score te verdubbelen. Tien minuten voor tijd werd het 1-2. ‘Voor rust waren we beter. Na rust was het eerste half uur voor Slikkerveer. Wij waren toen niet goed aan de bal. Ze hielden constant de druk op ons. Na de aansluitingstreffer probeerden ze het wel maar gaven we niets meer weg. Het was niet best van onze kant, we hebben hard gewerkt en als ploeg gestreden’, vond trainer Ronard Venekamp.

SC Botlek deed het prima tegen hekkensluiter COAL. Voor de Spijkenissers opende Jorule Raphela de score voor de thee. Daarna wist Marc Terlaak vanaf de penaltystip te scoren. Tien minuten voor tijd werd het 1-2. ‘We hadden bij rust al met 0-4 voor moeten staan’, begint John Kleijn na het duel. ‘We misten ook te veel kansen. Na rust ging dat door en hadden we eigenlijk een tweede penalty moeten hebben’, meent de trainer.

Door de zege van OVV is de ploeg samen met Stellendam de koploper. SC Botlek staat na een mindere start inmiddels samen met Charlois, Oud-Beijerland en Overmaas op plek twee met twee punten minder dan de koplopers. Groote Lindt dat onder Botlek staat heeft vier punten minder en is de volgende opponent van de Spijkenissers.

Ronard Venekamp Ronard Venekamp zag OVV zaterdag in Oostvoorne winnen van Slikkerveer met 2-0

Lees ook

klok terug

Wintertijd is weer ingegaan

Sinds vannacht 03.00 uur is de zomertijd voorbij. Dat betekent dat de klok een uur achteruit is gezet en de meeste mensen een uurtje langer kunnen slapen. In de ochtend wordt het eerder licht en in de avond eerder donker. Ook andere Europese landen gingen afgelopen nacht over op de 'wintertijd'.

marvinvanderpluijm

Zege voor Nieuwenhoorn, puntendeling voor Brielle, Hellevoetsluis en Zuidland

Regio – In de eerste klasse was er zaterdag een zege voor koploper Nieuwenhoorn, dat op bezoek ging bij NSVV in Numansdorp. Een trede lager was er voor geen enkele ploeg van Voorne Putten een zege, Zowel Hellevoetsluis, Zuidland en Brielle speelden gelijk.

Julièn Gret

Spijkenisse pakt tweede punt van de competitie

Spijkenisse heeft het tweede punt van de competitie te pakken. Op sportpark Jaap Riedijk stond Spijkenisse tegen RKAVV voor met 2-0, maar werd het uiteindelijk 2-2. Vervelende was dat het wederom in de laatste minuten gebeurde dat Spijkenisse de voorsprong uit handen gaf.

jeroenvanderhorst1

Twee derby's in de vijfde klasse, blijft Rockanje koploper?

Regio – Na een weekje bekervoetbal voor Rockanje en Vierpolders, is het voor deze ploegen nu de tijd om een heuse derby in Voorne aan Zee te spelen. Ook Abbenbroek en Hekelingen zijn de opponent van elkaar, een overzicht van de duels:

GHVV13

Vierdeklassers spelen derby, FC Vlotbrug moet naar Schiedam

Regio – Voor de ploegen in de vierde klasse spelen vier van de vijf deelnemende clubs van Voorne Putten een eilanden derby. Voor FC Vlotbrug wacht het treffen met Hermes DVS dat een aantal plekken onder de Hellevoeters staat.

Ronard-Venekamp

OVV en SC Botlek zien kansen voor een zege

Regio – Na een week stil te hebben gestaan, gaat ook voor de ploegen in de derde klasse de competitie dit weekend verder. Voor OVV, dat de koppositie verspeelde door te verliezen bij SC Botlek met 2-1, is Slikkerveer de tegenstander. SC Botlek gaat op bezoek bij hekkensluiter COAL.