Spijkernisse, Netherlands
Terug

Schaatsbaan in de Vesting geopend door de wethouder

f0b78fa093b6ae10dc3c152745179d1f
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Vrijdag 6 december is de ijsbaan in de Vesting van Hellevoetsluis officieel geopend door wethouder Daan van Orselen. De ijsbaan ligt voor het Prinsehuis en is geopend tot 1 januari.

Bezoekers kunnen tot die tijd dagelijks genieten van schaatsplezier op een 400 m² baan. Naast schaatsen is er schaatsverhuur, zijn er kindersteunen te huur en is er een curlingbaan beschikbaar in de avond.

In het weekend kunnen bezoekers tijdens het schaatsen genieten van optredens van verschillende artiesten. Er zijn optredens in een feesttent en warme hapjes zoals erwtensoep en glühwein zijn verkrijgbaar bij gezellige kraampjes. De organisatie ligt in handen van Vrienden van de Vesting, en kaartjes zijn te koop via hun website. De schaatsbaan zal tijdens de optredens, van 19.30 uur tot 23.00 uur, gesloten zijn. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.dvvdv.nl



Lees ook

825e0a8e-7d84-4838-917c-52f1d920a796

Spijkenisser Mandy van Grondelle debuteert met persoonlijke roman: ‘Kies voor jezelf, dan komt het wel’

Spijkenisse - Wat begon als een persoonlijk schrijfproject om ervaringen een plek te geven, is uitgegroeid tot een officieel boek. De 27-jarige Mandy van Grondelle uit Spijkenisse ziet deze zomer een langgekoesterde droom uitkomen met de verschijning van haar debuutroman Finding Home - When the Anchor Learns to Fly.

unnamed

Kunst en cultuur op onverwachte plekken tijdens Brielle Achter De Voordeur

Brielle - De historische binnenstad van Brielle verandert zaterdag 15 augustus opnieuw in één groot cultureel podium tijdens Brielle Achter De Voordeur. Op 26 bijzondere locaties, waarvan sommige normaal niet toegankelijk zijn voor publiek, verzorgen beginnende en ervaren kunstenaars en artiesten korte optredens en exposities.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 22.00.31 (1)

Recordaantal bezoekers voor Rembrandt-tentoonstelling in Historisch Museum Den Briel

Brielle - Historisch Museum Den Briel heeft een nieuw bezoekersrecord gevestigd. In juli 2026 trok het museum meer dan 1.700 bezoekers. Niet eerder ontving het museum, dat dit jaar 114 jaar bestaat, zoveel bezoekers in één maand.

Preventief Fouilleren Spijkenisse

Preventief fouilleren op verschillende locaties in Spijkenisse verlengd tot en met 16 juli 2027

Spijkenisse – Een aantal jaar geleden is op verschillende locaties in Spijkenisse besloten om preventief fouilleren toe te staan. De politie mag in aangewezen veiligheidsrisicogebieden voorbijgangers fouilleren met als doel om wapens en gevaarlijke voorwerpen van straat te halen. Het preventief fouilleren is daarnaast ook bedoeld om verstoringen van de openbare orde te voorkomen en op die manier de veiligheid in de gemeente te verhogen.

huissleutel sleutel

Drie op de vier woningen in Nissewaard boven de vraagprijs verkocht

Nissewaard – Een huis kopen in Nissewaard blijft lastig. Bij bijna drie op de vier verkochte woningen betaalden kopers in de eerste helft van dit jaar meer dan de vraagprijs. Dat blijkt uit een analyse van woningplatform Huispedia.

Schermopname (4)

Fotowedstrijd brengt verhalen van mens en industrie in beeld: ‘De industrie is een belangrijke levensader van onze regio’

Nissewaard - Het Industrieel Belevingsmuseum Nissewaard organiseert deze zomer een nieuwe fotowedstrijd met als thema ‘De Mens en Industrie’. Met de wedstrijd wil het initiatief laten zien hoe sterk de ontwikkeling van de regio verbonden is met mensen die in en rond de industrie werken.