Spijkernisse, Netherlands
Terug

Schaatsen in de vesting van Hellevoetsluis

a4c7066ea2ff1808f373506f8c60a643.jpg
Linsay Posthumus |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Dit jaar kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Vesting van Hellevoetsluis!

In de Vesting van Hellevoetsluis komt deze winter opnieuw een schaatsbaan! Van 6 december tot 1 januari kunnen bezoekers dagelijks genieten van schaatsplezier op een 400 m² baan voor het Prinsehuis in Hellevoetsluis. Naast schaatsen zijn er schaatsverhuur, kindersteunen en een curlingbaan beschikbaar in de avond.

In het weekend kunnen bezoekers tijdens het schaatsen genieten van optredens van verschillende artiesten; de line-up wordt later bekendgemaakt. Er zijn optredens in een feesttent en warme hapjes zoals erwtensoep en glühwein zijn verkrijgbaar bij gezellige kraampjes. De organisatie ligt in handen van Vrienden van de Vesting, en kaartjes zijn te koop via hun website. De schaatsbaan zal tijdens de optredens, van 19.30 uur tot 23.00 uur, gesloten zijn. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.dvvdv.nl

Tip: Schaatsen of curling is ook ideaal voor bedrijfsuitjes. Geniet samen van schaatsen, warme dranken en heerlijke hapjes in de sfeervolle omgeving.

Wil je meer weten over het organiseren van een bedrijfsuitje? Mail dan naar: christa@dvvdv.nl
.

Lees ook

Stock_politie.jpg

Burgemeester sluit woning na explosie in Spijkenisse

Spijkenisse - Woensdag 27 mei vond er een explosie plaats aan de Snoekenveen in Spijkenisse. Bewoners in de omgeving hebben een brief ontvangen van burgemeester Cor Lamers. Daarin laat hij weten dat de woning voor vier weken is gesloten.

20260528-JB2_4728.jpeg

Begane grond van woning uitgebrand in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - In de nacht van woensdag op donderdag heeft een brand plaatsgevonden in een woning aan de Kreeft in Hellevoetsluis. Hierbij is de begane grond van de woning volledig uitgebrand en zijn vier mensen naar het ziekenhuis overgebracht.

Begane grond van woning uitgebrand in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - In de nacht van woensdag op donderdag heeft een brand plaatsgevonden in een woning aan de Kreeft in Hellevetsluis. Hierbij is de begane grond van de woning volledig uitgebrand en zijn vier mensen naar het ziekenhuis overgebracht.

20260527-JB1_5152.jpeg

Auto vat vlam op Malledijk

Spijkenisse - Woensdagavond heeft een personenauto vlam gevat. De bestuurder kreeg tijdens het rijden over de Groene Kruisweg problemen met de auto.

picjumbo_com-dj-865173.jpg

DCMR voert grote controleactie uit bij horeca in het Rijnmondgebied

Regio – Komende maand start de DCMR met een grote controleactie bij horecagelegenheden in het Rijnmondgebied. In een periode van drie weken worden tientallen bedrijven in het gebied gecontroleerd op de aanwezigheid en juiste werking van geluidsbegrenzers. Hiermee wil de DCMR zich richten op het voorkomen van overlast, in plaats van pas achteraf in te grijpen.

Marie van Regterenstraat WK oranje

Straat in Spijkenisse kleurt al oranje voor WK

Spijkenisse - De Marie van Regteren Altenastraat in de Maaswijk in Spijkenisse kleurt oranje. Bewoners hebben de straat al versierd in voorbereiding op het WK voetbal dat 11 juni begint. De straat is een High Five straat, waar buren naar elkaar omkijken, en dat schept verantwoordelijkheid, vinden de bewoners.