Spijkernisse, Netherlands
Terug

Schaatsen in de vesting van Hellevoetsluis

a4c7066ea2ff1808f373506f8c60a643
Linsay Posthumus |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Dit jaar kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Vesting van Hellevoetsluis!

In de Vesting van Hellevoetsluis komt deze winter opnieuw een schaatsbaan! Van 6 december tot 1 januari kunnen bezoekers dagelijks genieten van schaatsplezier op een 400 m² baan voor het Prinsehuis in Hellevoetsluis. Naast schaatsen zijn er schaatsverhuur, kindersteunen en een curlingbaan beschikbaar in de avond.

In het weekend kunnen bezoekers tijdens het schaatsen genieten van optredens van verschillende artiesten; de line-up wordt later bekendgemaakt. Er zijn optredens in een feesttent en warme hapjes zoals erwtensoep en glühwein zijn verkrijgbaar bij gezellige kraampjes. De organisatie ligt in handen van Vrienden van de Vesting, en kaartjes zijn te koop via hun website. De schaatsbaan zal tijdens de optredens, van 19.30 uur tot 23.00 uur, gesloten zijn. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.dvvdv.nl

Tip: Schaatsen of curling is ook ideaal voor bedrijfsuitjes. Geniet samen van schaatsen, warme dranken en heerlijke hapjes in de sfeervolle omgeving.

Wil je meer weten over het organiseren van een bedrijfsuitje? Mail dan naar: christa@dvvdv.nl
.

Lees ook

Karatekas Dojo Mugen Chikara

Succesvolle afsluiting van het wedstrijdseizoen voor karateka’s uit de regio

Hellevoetsluis – De karateka’s van de gezamenlijke wedstrijdselectie van Dojo Mugen Chikara en Dojo Mu-Chin uit Hellevoetsluis heeft afgelopen zaterdag een mooie prestatie geleverd tijdens de Yujin Cup in Ooltgensplaat. In een groot deelnemersveld van ruim 150 karateka’s gingen alle vijf deelnemende karateka’s uit onze regio met een welverdiende tweede plaats naar huis.

Stock_afval_naastplaatsing

VVD Nissewaard vraagt aandacht voor groeiende hoeveelheid afval naast grondcontainers

Nissewaard – VVD Nissewaard heeft tijdens de commissie ‘Leefomgeving’ aandacht gevraagd voor de groeiende hoeveelheid afval die in de gemeente naast de grondcontainers wordt achtergelaten. De partij stelt dat de bijplaatsingen niet alleen een optisch probleem vormen, maar ook zorgt voor meer zwerfafval op straat.

Beste Bieb nominatie - Bibliotheek Cultuurhuis Nieuwe Veste

Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden genomineerd voor Beste Bieb 2026

Hellevoetsluis - Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden behoort tot de vijf genomineerden voor de titel Beste Bieb van Nederland 2026. Bijzonder is dat de nominatie betrekking heeft op twee vestigingen die elkaar dagelijks versterken: de Bibliotheek in Cultuurhuis Nieuwe Veste en de Bibliotheek in De Struytse Hoeck, beide in Hellevoetsluis.

Zwanenteam---Silvia_Braams

Vrijwilligers redden bebloede zwaan in Rockanje

Rockanje – Zwanengroep Zuid-Holland kreeg zaterdag een melding van een vrouw die haar hond uitliet bij het Annabos in Rockanje. Zij had een zwaan gezien die onder het bloed zat.

Polder Simonshaven

Geen converterstation in Simonshaven na bezwaren vanuit gemeente Nissewaard

Simonshaven – Door middel van het programma ‘Verbinding Aanlanding Wind op Zee wil het ministerie van Klimaat en Groene Groei windenergie van de Noordzee aan land brengen. Het ministerie van Economische Zaken en Klimaat heeft onderzocht waar en hoe dit het beste mogelijk is voor toekomstige windenergiegebieden. Na een advies vanuit de gemeente Nissewaard om een zogenoemd converterstation niet in het open polderlandschap van Simonshaven te plaatsen, is uiteindelijk voor de locatie Europoort gekozen.

Onze Lieve Vrouwe Kerk Geervliet

Meer dan €12.500 opgehaald voor restauratiefonds kerk tijdens rommelmarkt Geervliet

Geervliet - Zaterdag 13 juni stond de jaarlijkse rommelmarkt in Geervliet op het programma. Bezoekers van de markt konden terecht bij allerlei kraampjes om spullen te kopen. De opbrengst van meer dan €12.500 gaat volledig naar het restauratiefonds van de Onze Lieve Vrouwe Kerk in Geervliet.