Spijkernisse, Netherlands
Terug

Sluiten spitsstrook A15 zorgt voor verkeerschaos zoals CDA al vreesde

98e22dc9097f484409959c7ea8f775d3
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Regio - De zorgen van het CDA Zuid-Holland over het sluiten van de spitsstroken op de A15 bij Rozenburg blijken terecht. Op maandagochtend 30 september stond er 20 km file nu het aantal rijstroken sinds vandaag is teruggegaan van drie naar twee.

Eind juli waarschuwde het CDA al voor een verkeerschaos op deze essentiële ontsluitingsroute voor de eilanden Voorne-Putten en Goeree-Overflakkee. Ondanks protesten uit de regio heeft Rijkswaterstaat er toch voor gekozen de spitsstroken nu al te sluiten. De hinder zal in ieder geval duren tot 7 december, wanneer de nieuwe snelweg A24 met de Maasdeltatunnel wordt geopend. Het CDA heeft er tevergeefs voor gepleit de spitsstroken tot die datum te handhaven.

Woordvoerder Bas van der Linden uit Brielle: “In de planning van de vele werkzaamheden aan de A15, waaronder de sluiting van de spitsstroken, lijkt geen onderzoek te zijn gedaan naar de gevolgen hiervan voor de bewoners van de Zuid-Hollandse eilanden. Zoals het er nu uitziet moeten we tot december rekening houden met een dagelijkse verkeerschaos.”

Lees ook

Afscheid Ab Rollatorwerkplaats

Oprichter Rollatorwerkplaats neemt na 20 jaar afscheid

SPIJKENISSE - Ab Sierat, een van de oprichters van de Rollatorwerkplaats van SWO Spijkenisse, heeft na twintig jaar afscheid genomen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst en een lunch is hij door collega-vrijwilligers in het zonnetje gezet.

Voertuig te water

Bestuurder onder invloed belandt in sloot

GEERVLIET - Een bestuurder is in de nacht van vrijdag 5 op zaterdag 6 juni gewond geraakt nadat hij met zijn auto van de weg raakte en in een sloot belandde. Het ongeval gebeurde op de Groene Kruisweg bij Geervliet. De auto schoot door de middenberm en kwam achterstevoren in het water terecht.

Alpe D Huzes Danique

De 5 Wandelbikkels hebben de finish bereikt op de Alpe d'HuZes

Spijkenisse – Danique Neuschwanger, haar ouders en hun buren uit Spijkenisse hebben donderdag 4 juni in de 20e editie van de Alpe d'HuZes meegelopen. Onder de naam De 5 Wandelbikkels hebben ze een jaar lang getraind, met als doel zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar kanker. Donderdagochtend verschenen zij aan de start aan de voet van de Alpe d'Huez.

035 Jos Baeten benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau-2

Jos Baeten uit Oostvoorne benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau.

OOSTVOORNE - Jos Baeten uit Oostvoorne is donderdag 4 juni benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Burgemeester Arno Scheepers van Voorne aan Zee reikte de Koninklijke onderscheiding uit tijdens de afscheidsreceptie van Baeten bij verzekeraar a.s.r. Nederland in Utrecht.

Rosanne Boere

Golfster Rosanne Boere pakt de winst tijdens het Nederlands Kampioenschap

Brielle – Golfster Rosanne Boere uit Brielle heeft eind vorige maand de winst gepakt tijdens het Nederlands Kampioenschap voor golfers tot en met 21 jaar. Voorafgaand behoorde Boere tot één van de favorieten en die rol maakte de speelster, die haar carrière al op jonge leeftijd begon bij Golfclub Kleiburg, meer dan waar door er met de winst vandoor te gaan.

wc rol noodpakket VRR Rijnmondveilig

Veiligheidsregio: bereid je voor met het noodpakket

Regio - Wat doe je als plotseling de stroom uitvalt? Of als er een grote storing, cyberaanval of incident in de industrie plaatsvindt? De Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond roept inwoners op om voorbereid te zijn met een noodpakket. Zeker op Voorne-Putten, vlak bij de industrie van Botlek en Europoort, kan een goede voorbereiding het verschil maken.